Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Kremcica
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Update: Drága szappanként végezte. Érdekes mód a kezemet nem szárította és ekcémás tüneteket sem hozott elő. Viszont nem tudtam hogy tárolni hogy rendesen kiszáradjon. Akár szappantartóban, akár sima felületre raktam hozzáragadt-szárad és tört egy darabka belőle. Eleve puhább mint egy szappan így a ragacsos morzsolódásával együtt egy hónap alatt elhasználtam. Hozzátenném hogy nyilván többször használtam egy nap, míg fürdésnél pedig csak egy-két alkalommal kellett volna.

Régóta szemeztem már a Lush szilárd tusfürdőivel, de sajnáltam rá a pénzt. Vicces hogy gramm/ár arányában azzal jobbal jártam volna. :) Megtetszett a koncepció, jó volt a dobozban az illata és benéztem a boltban az árát. Sebaj, ettől még elhasználom. Illetve használnám, de nem tudom fogom e. Eleve az illata közel se olyan intenzív mint szárazon a dobozban volt. A vállamon lévő ekcémás foltokat irritálja, fürdés után mindig tiszta piros az a rész. Ami rosszabb hogy rémesen szárít, ha ezt használom biztosan testápolóznom kell különben kibújok a bőrömből. Pedig könnyű végigsimítani a bőrön, kellemesen habzik és nem hagy olyan tapadós érzetet mint egy szappan.

Missy023
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Nem lenne rossz szavam rá, ha meg tudna száradni. Hiába várok vele 10-15 percet is felvitel után, legjobb esetben is csak ragadós állaga lesz és marad a nedvesség érzet.

Queen16
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

Imádom! Elhozza a partnak a hangulatát kellemes illat.

Missy023

Ekcémás, hiperérzékeny bőrre kiváló. A legtöbb parfümös, híg krém kifejezetten marja a kezeimet, ezért óvatosan kell válsztanom, ez viszont bevált. Elég nehéz krém, nem könnyű eloszlatni, a hidegben pedig szó szerint ki kell sajtolni a krémet a tubusból. De aki hasonló cipőben jár, az biztosan nem akad meg ilyen apróságokon. :)

Poptie
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Szerintem elég férfias illata van, de így is imádom, és még tartós is. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert szeretem a változatosságot, de ajánlom!

galivali
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 3.

Tartós, intenzív, csodás illata van. Krémes állagú, nem igazán habzik, mint a natúr kozmetikumok általában. Jól tisztít, nem szárította a bőröm, ami nálam nagy szó. Annyira elégedett voltam vele, hogy kipróbálok más illatokat is.

VEdit06
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. június 3.

Ez a második próbálkozásom Ben és Anna-val, de egyben az utolsó is.
Olvasom, hogy sokaknak a csomagolással volt problémája, nekem nem szorul, ki lehet nyomni, viszont cserébe zéró a hatékonysága.
Esküszöm ha elfelejtem bekenni magam vele nem vagyok olyan büdös, mint amikor használom.
Nagyon nem dezodorál.
Egy sima munkanapot sem bír ki, sajnálom, szeretni akartam de ez így nagyon nem működik, hogy kifejezetten rosszabb, ápolatlan a szagom a használatával, pedig egyébként nem vagyok sem extrém izzadós, sem extrán szagos.
Ma direkt nem kentem fel, viszonylag meleg napunk van, semmilyen kellemetlen szaga nincs a hónaljamnak, de akár hányszor használom délre már szaglok.
Szinte fordítva hat.... Nekem nagyon nem....

cattitude
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

szerintem _nagyon_ jó illata van ennek a deónak, inkább fás, kicsit citrusos, nekem nagyon bejön magamon is és máson is. nyilván nem ezt használom, ha az Angelt vagy a Lady Vengeance-t fújom fel, inkább a frissebb illatú parfümjeimhez illik. hatása szerintem ugyanolyan jó, mint a többi Old Spice deoé.

Weronika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Egyszerűen imádom! Fantasztikus az illata, csak egy kevés kell belőle, mert annyira habzik. Az érzékeny bőrömnek pont elég ez a radírozás, biztosan újra fogom vásárolni.

Dana1983
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. június 3.

Ez a testápoló könnyű állagú, hamar beszívódik, illata nincs. Viszont, ha kiszárad a kisfiam bőre, akkor 4-5 egymást követő napon kell használni, mert egy alkalom után semmit sem ér. A legnagyobb baj az, hogy a fiam azt mondja, hogy az első napokban ilyenkor csípi a bőrét. :-(