Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Ritta12
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, árához képest sok van benne, jól puhítja a bőrt. Illata kellemes nem zavaró. Hatása is csodás.

blondie95
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Szó szerint szinte azt tudom írni mint pár lommenttel alattam a másik 3 csillis vélemény. Igen vegyesek az érzelmeim, hol utálom és átkozom, hol imádom. Megpróbálom összefoglalni kezdeném a negatívumokkal, ugyan tudom nagy most körülötte a hype.
- Borzasztó nehéz és pepecselős felvinni, főleg lábfej, boka, térd hajlat felkar, csukló, kézfej, arc, mell hát úgy nagyjából mindenhova. Ha fontos eseményre megyek van, hogy a felét leizzadom koncentrálásomba :D TIPP: vékonyan vidd fel, úgy nagy gáz nem lesz, viszont ütős szín se
-Ha előtte borotválom pl. a lábam, márpedig borotválom, beleül a pórusokba, és olyan mintha full mitesszer lenne az egész, ugyanez vonatkozik minden borotválandó területre.
- Sajnos tévedés, legalábbis nálam, hogy kiváltja a szolit. Szolis bőrön eleve nem olyan sárgás, kiegészítésnek jó, de próbáltam rákenni a full lekopott fehér alapszínemre, kabaré
-Bárhova lecsöppen kuka
-Az első zuhiig jó a szín, aztán eltávozik, második zuhany után mintha sose lett volna. Ugyan én este kenem fel, radírozott bőrre, és csak másnap este mosom le. de az nagyon nagyon fontos h az első jósok órában ne érje víz, mert foltos.
-Száraz bőrön atom foltosan kopik, nagyjából mintha pikkelyes lennél
-Notinon kesztyűvel azért húzós volt az ára, én többet vártam

Legnagyobb előnye viszont pont az, hogy ha egy alkalomra vagy akárhova szeretnél tényleg erősebb színt, akár rétegezéssel is de pár órán belül eléred. persze tökéletes nem lesz, de a ruha ápol és eltakar :D

bibi24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Bioboltban vettem egy pici, 20ml tégellyel, mert nagyon kívancsi voltam rá hogy milyen. A shea vaj illata nem kellemes, viszont meg lehet szokni, és ha beszívja a bőr már nem érződik. Sokáig elfelejtettem, hogy van, míg nem valamelyik szappantól, vörös, sebes lett a kezem, azóta ezzel krémezem be, és nem csíp, enyhiti a repedt bőr fájdalmát, es gyorsan beszívódik.
Valamint esténként meleg vizes arcbőrre szoktam tenni, hogy estére ápolja, es azt vettem észre hogy puhább a bőröm, és az olajszabályozásában is segít :)

Kamea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. június 3.

Számomra egy kimondottan mosóporos/öblítőillat, ami sajnos elég tartós is... Gőzöm sincsen, hogyan fogom elhasználni.

vikimaja
Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

Nagyon száraz kézre nem jó, de táskába bedobós napközben kenegetős krémnek teljesen jó. Gyorsan beszívódik és kellemes illata van.

rekammm
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

Nagyon finom az illata és szuperül hidratál is, a csillámokat még szoknom kell, este vakuval világítgattam a kezemre, úgy durva, de egyébként rendes fényben nem túl erős, tetszik. Újravevős. :)

anita33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. június 3.

Gyorsan felszívódik és szeretem az illatát is. Talán kicsit sárgás az árnyalata de lehet ez csak nekem tűnik furcsának. Ettől függetlenül szeretem és újraveszem.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Ajándékba kaptam, jól habzik, de elég gyorsan fogy és kicsit szárít is. Az illat nem a kedvencem, egynek jó, de nem vagyok elájulva tőle.

Vicus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Nagyon kellemes illata van, tényleg igazi nyárra való szappan :) Ezért is bontottam fel május végén. Viszont ennek kevésbé marad meg az illata a többi ND szappanokhoz képest, de én ezt nem is bánom, étkezések előtt néha zavarni szokott az erős illat a kezemen. A gyönyörű csomagolása külön plusz pont, tényleg sajnálja kidobni az ember, én vissza is tettem a szekrénybe és még illatozott kicsit. Kellemes, selymes habot képez, nem szárítja a kéz bőrét. Sokáig elég, nem puhul meg hamar, mint egy-két kézműves szappan. Magamtól nem hiszem, hogy vennék ilyesmit, de Anyukám oda meg vissza van a ND szappanokért és én is nagyon szívesen használom őket.

BeataK
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. június 3.

Ez a legelső önbarnítóm, sok tapasztalatom nem volt az önbarnításban -utoljára kb 10 éve használhattam valami irtó büdös krémet- így előtte alaposan körbejártam a témát, hogy mit érdemes kipróbálni. A YouTubeos és az itteni vélemények alapján vettem meg ezt és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem kényelmetlen viselni abban a 2-3 órában sem, nem fogja meg a ruhákat, gyorsan szárad, nem sárgás vagy természetellenes a színe. Alaposan alá kell hidratálni és radírozni, meg egy jó kesztyűt venni hozzá és akkor kezdőként is szinte lehetetlen bármit elrontani. (Érdemes 1-2 YouTube tutorialt megnézni, mert tök jó tippek vannak a természetesebb hatás eléréséhez és a hát bekenéséhez is.)
A szaga sem vészes és ahogy olvastam, más önbarnítókhoz képest ennek még szinte jó illata is van. A szoláriumhoz képest nyilván gyorsabban kopik, de olyan 5-7 naponta nekem bőven elég használni.
Ár/ érték arányban is tökéletes, nekem újravevős, megy az 5 csillag.