Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Bubucim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nem értettem, mi ez a lelkesedés iránta. Tavaly nyáron kipróbáltam, de nekem nem igazán vált be. Nekem fontos, hogy a tusolás után még érezzem a bőrömön a tusfürdő illatát. Ezt nem biztosítja. Sőt, nekem olyan kis semmilyennek bizonyult, hogy még tusolás közben is alig éreztem. Idén már nem vettem újra.

bebuska94
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Előtte nem igazán használtam Fa deo-t, de ennek az illata valami isteni volt. Ár - érték arányban is jó volt. Kár, hogy már nem kapni..(vagyis én úgy tudom már nem kapni)

beginner
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 13.

Régi nagy kedvencem, még nem okozott csalódást. Simán megbirkózik az izzadással nyáron is, könnyed illata van, a bőröm szereti, a ruháimon nem hagy foltot. Néha kíváncsiságból kipróbálok mást is, de mindig visszatérek ehhez, ahogy most is.

Bubucim

Ajándékba kaptam. Nem nyerte el a tetszésem, de felmosó folyadék azért nem lett belőle. :) Akkor került ismét elő, amikor a bevált torna utáni frissítő tusfürdőm elfogyott. Nekem nagyon gyümölcsös illat, amit én kifejezetten nem szeretek egy tusiban. Engem szárított, valamint zuhanyzás után már nem éreztem a bőrömön, ami számomra elvárás egy tusfürdőtől. A torna utáni szép emlékek miatt 2 csillag.

bebuska94

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján... Sajnos semmit nem ér, már majdnem elhasználtam 1 egészet. Izzadásgátlásra alkalmatlan, hamar kellemetlen szagút izzadtam..:(
Egyetlen pozitívumai, hogy alumínium mentes és kellemes az illata.

Bubucim

Nagyon szép a csomagolása, de ennyi. Szófiában vettem, csak később láttam, hogy itthon is lehet kapni. Nem igazán vált be, így pár hónapig felé sem nyúltam. Mikor újra a kezembe akadt, láttam meg, hogy állásában megrepedt a csomagolás. Átkerült egy másik tégelybe, onnan használgattam el kínkeservesen. Amit tehát tud: szép csomagolás, rózsa illat. Amit nem tud: hidratálni.

Bubucim

Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Túl fullasztó az illata, és nekem nem csupán kifújáskor, hanem mindig. Igyekszem elhasználgatni, hogy ne legyen pazarlás, de egy Ft-ot nem adnék érte. Valamelyik nap szó szerint hányingerem lett, ahogy megéreztem magamon. 2 csillag, mert az izzadástól kicsit véd.

Bubucim

Ez az első tusfürdőm Rexonáéktól. Egy kiárusításon tettem rá szert 300 Ft-ért. Nekem nagyon bevált. Előtte nem olvastam, hogy hűsítene, de annál inkább tapasztaltam. :) Számomra egy nagyon jó kis nyári tusfürső.

KissMicu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Lehet az én kezem nem elég száraz hozzá, lehet a rosszabb helyzetben lévőknek jobban be fog válni. Nekem egyáltalán nem szívódott be fél óra után sem. Tévézés közben kenegettem vele a kezem, mikor nem kellett használnom a kezem, de fél óra után sem szívódott be és mindent összekentem vele és minden a kezemhez ragadt :(

picibalang
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nálam évek óta óriási kedvenc, és instant nyár hangulatom lesz tőle! :D Idén még nem vettem meg, de szerintem ma ezt pótolom... (nekem már tényleg a nyár alapkelléke :D)