Legújabb vélemények - Testápoló termékek

MNNiko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.

Nyáron gondoltam jól fog esni a hűsítő hatása, de ezen kívül mást nem tud sajnos. Kismamaként a lábdagadás enyhítésére használom, a lábfejemre és lábszáramra is kenem, nagyon jóleső érzés de ennyi.
Hidratálásban nulla, ami nekem furcsa a TBS-től, hiszen szuperek illatok és hidratálás terén. Ugyanúgy kell vmi testesebb krém különben teljesen száraz a bőr a talpamon, sarkamon...

Elhasználom, mert a hűsítő hatását élvezem, de hidratálásra nem való. Újravenni pedig biztosan nem fogom. Egy egyszeri kis nyári kényeztetés és ennyi.

Plusz a flakon sem túl praktikus, a vége felé nem tudom mennyire fog majd kijönni belőle a krém, mert most hogy még félig van már nehezen lehet belőle kinyomni.

Miruska
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 6.

Fini illata van, nem túl erős. Elég zsíros krém szerintem. Pihi puhi lett a kezem. Tetszik.

Kriszta996
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 6.

Sziasztok!
Rengeteg szenvedés, sok izzadás után kipróbáltam és csodát tett. Arra számítottam,hogy csökkenteni fogja az izzadságot de teljesen megszüntette a hónaljamban .
Eleinte csípett illetve ha befújom viszket de a hintőpor segít! És reggelente a zsíros krém is.
Még mindig lehet kapni, én a herbáliában találtam rá nagyon megéri kipróbálni.

Trixi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: >54  |  2020. július 6.

Érdekel ez az új vonal a Fa deóknál, alumínium-és alkoholmentes. Újszerű az illatpár, igazi nyári, kár, hogy nincsenek teszterek. Így csak 3 fajtát vásároltam kipróbálásra, biztonsági játékosokat. Sajnos a tartóssága nem verhetetlen, fújogatni kell többször is ebben a melegben, de mivel alkoholmentes, nem okoz irritációt. Akcósan vásároltam, így nem bánom.

rencike666

Az illata finom de kb. ennyi. Egyáltalán nem tartós. Itthonra jó lesz.

angelavaradi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 6.

Legrosszabb dezodor, amit valaha használtam. Túlságosan krémes az állaga, ezáltal mindent összefog. Az illata semleges, de semmilyen izzadás gátló hatása nincs... kuka

Pampilla
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 6.

Minden Fenjal terméket imádok,a nyolcvanas évek eleje óta családunk nagy kedvence. Most újra felfedeztem magamnak és örömmel használom.

nikiy12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 6.

A hatása teljesen hihetetlen gyönyörű napbarnított bőrt ad. Sajnos az összetevők tényleg iszonyatosak 2x3x használtam a nem túl érzékeny bőrőm teljesen kiszáradt hiána hidratáltam testápolóval , és tele lett ekcémával :( nem ajánlom nagyon nehezen jöttek helyre az ekcéma foltok a nyakamon

nonex00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 6.

Évek óta ezt használom és nagyon szeretem. Nem hagy foltot a ruhán, kellemes illatú. Ez az egyetlen fújós, ami nekem bevált.

MNNiko

Nagyon szuper kis gél! Ár-érték arányban is verhetetlen és nagyon sokáig elég, mert vékonyan kell csak felvinni (legalábbis nekem a kombinált bőröm vastagabban már nagyon nehezen szívja be és nem is igényli azt a gazdag hidratálót).

-1 csillag a parfüm miatt, nem értem miért kell egy irritált bőrre készült "sensitive" termékbe parfümöt locsolni... Ezt leszámítva biztosan újra veszem, mert egyébként az én bőrömet nem ütötte ki és minden más szuper benne. :)

A minimális alkohol tartalom pedig szerintem elengedhetetlen borotválkozás után, hiszen egy kis fertőtlenítés nem árt ;)