Legújabb vélemények - Testápoló termékek

csillu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Fiam használja, mert imádja ezeket a tusolóhabokat. Fantasztikus illata van és tusolás után is nagyon sokáig megmarad. Kb. beleharapnék a gyerekbe, annyira jó gyümölcsös:) Ami a lényeg: a nagyon száraz bőrét ez egyáltalán nem szárítja. Azt nem mondom, hogy hidratálja is, de nem lesz pikkelyes, ahogy más tusfürdőktől. Tényleg érdemes óvatosan nyomni, mert jön a cucc bőségesen. Könnyű eloszlatni a bőrön és utána szépen le lehet tusolni. Ameddig lehet kapni én újraveszem.

botykasmunyo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

4 hônapos kisfiam ekcémás, érzékeny, száraz bőrére használom. Tetőtől-talpig átmosom vele, még a haját is. Egy hét alatt rendbe hozta a kis bőrét, pedig úgy nézett ki szegénykémnek, mintha égési sérülései lettek volna. A kis feje búbjáról is szépen lehozta a koszmó miatt hátramaradt száraz, korpás bőrdarabkákat. Annyira örülök, hogy rátaláltam, így én is kedvet kaptam, hogy kipróbáljam a szappanjaikat.

Rainbowgirl14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 13.

Kellemes illata van, de alig habzik és nem tartós a habja sajnos.

Judy1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Végre megtaláltam azt az önbarnítót, aminek nincs szoli szaga! :) Nagyon finom kakaóvajas illata van.
Könnyen felszívódik, szép egyenletes barna színt alakít ki, nem fogja meg a ruhákat, ágyneműt. Emellett megfelelően hidratál is. Én pár naponta este, testápoló helyett szoktam használni, pár alkalom után kialakul egy egyenletes barna szín.
Újravevős. :)

botykasmunyo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Kisfiam ekcémás bőrére használom minden fürdés előtt. Könnyű állaga van, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, a ruhát nem fogja be. Más Pom-pom termékkel együtt tökéletes az érzékeny bőrre. És nem kell belőle sok. Imádás!

Rainbowgirl14

Nagyon jó az illata, de büdösebb leszek tőle, mint, ha nem használnék dezodort. Ráadásul drága is. Ne vegyetek ilyet!

forgacsjuli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 13.

Évek óta csak ezt az intim mosakodót használom. Kíméletes, parfümmentes, szép összetevőkkel, pont ezért nem is irritál. Nagyon sokáig elég, nem utolsó sorban pedig vegán termék. (Ár-érték arányban) tökéletes.

Julcsika
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Két napja elkezdett égni ott lent utána néztem a neten, bakteriális vaginózis. Igazából Canesbalanc-ot akartam venni, de nem volt így ezt vettem meg alternatívaként. Szörnyen csípett éget azt hittem kivakarom magam , gyorsan elmentem zuhanyozni jéghideg vízzel. Az volt a szerencsém , hogy vettem még egy tubus krémet : Vitagy C, még szerencse hogy megvettem és gyorsan azt is kipróbáltam, elmúltak a kellemetlen érzésék és el tudtam aludni.

Ardanky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nagyon jó, jol szivodik, kellemes az illata. 🙂

Ardanky

Nekem nagyon bevált. Megdobja a barnulást, egyenletes lesz. Gyorsan beszívódik. Nem zsíros az állaga.
Kár hogy nincs belőle fújós vagy pumpás adagolós.