Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Asianlover
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Jó kis krém, tényleg nyugtatja a bőrt, ennyiben tehát van is értelme megvenni. Az illata nagyon kellemes levendulás. Egész sokáig ki is fog tartani, mert nagyon vékonyan elég bekenni. Viszont hiányzik belőle a wow-faktor. Árához képest meg pláne... A doboz meglepően gagyi, kézbe fogva roppant olcsó benyomást kelt és a kupak is bénán záródik, olyan, mintha attól kéne félnem, hogy mindjárt a kezemben marad. Ez a fajta igénytelenség egyáltalán nem jellemző a márka termékeire, - sőt kifejezetten luxus-érzetű csomagolásaik vannak - nem értem, ez a kis szerencsétlen, miért járt így. Összességében azt hiszem, pont ez a csomagolás öli meg a magas kategóriás feelinget. Pont olyan, mint egy Schüssler vagy Ilcsi, de akkor ne kerüljön már kétszer annyiba! Hitessék el velem, mikor kézbe fogom, hogy volt értelme dupla árat kiadnom ilyen nevetséges mennyiségért!

deadcoke
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

albaserra tökéletesen összefoglalta! Bár én a geranium illatút használom, Csak fogyna végre el!
Én is azért vettem meg, mert nyárias, természetbarát-jellegű, gondoltam egy próbát megér, ha már dupla annyiba kerül.
A benne lévő alkohol nekem fél óráig csípi és égeti a hónaljam, de addig legalább jó illatú. Cserébe a fújás után 1 órával már olyan szagom van, mint máskor egy izzasztó nap végére. Semmit sem használ, ellenben a Dove eddig próbált dezodorjaival.

La-Fee
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Nálam ez a leg leg, nincs ennél jobb dezodor! Hatása, érzete, illata 100%. Még a Nivea dry ami használ, szinte ugyanez, dobogón mind a kettő.

akli
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Nagyon-nagyon kíméletes, nem szárít, az illata sem tolakodó, a gyerekek is használhatják.

KamiNagy
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Imádom az illatát! Inkább Dove-t használok a száraz bőröm miatt, de most nyáron inkább ehhez nyúlok.

majtika32
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Az illata jó. A hatása semmi extra, a többi nivea dezodor jobban hat nálam. Az enyhe tavaszi időre még elment, nyárra visszatértem a Rexonához. Nem fogom újra venni!

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Nagyon tetszett az illata amikor megvettem vagy a tubusban szagolgattam, viszont magamra kenve már picit töménynek éreztem. Egyébként nagyon folyós volt az állaga ami annyira nem jött be. Még egy másik illatot kipróbálok a márkától de a tubuson úgy látom hogy az is hasonlóan folyós. Az összetevői nem annyira vészesek, de az állaga miatt nem hiszem hogy veszek többet belőle.

helianthus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 5.

Gyulladt, fájdalmas bőr alatti csomókra, pattanásokra, furunkulusokra is szuper hatása van, gyönyörűen húzza le a duzzanatot, pirosságot. Tényleg csodaszer.

martini11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Négyes és ötös között vacilálok. A jó illat (kókuszos) nálam nem annyira jött be, sajnos tipikus barnító krém büdösség. Elég masszív én este bekenem magam sés reggel azonnal testápolok, ami kicsit elnyomja ezt a kicsit kellemetlen szagot.
Valóban nem foltos a hab miatt egyenletesen felhelyezni. Nagyon szép bronzos árnyalatot ad. Én vagy nem voltam alapos az utána való kézmosásban, de nekem nagyon megfogta az ujjaim végét, így én kesztyűben fogom legközelebb csinálni. Remélem hamar lekopik, mert nagyon ronda. Én is a Müllerben vásároltam.

Amadea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 5.

Hajlamos leszek csodaszernek nyilvánítani, mert ez volt az egyetlen krém, ami az őrült kézfertőtlenítős időszakban eltüntette a nagyon viszkető, égő ekcémás foltot a kezemről, amelyet a munkahelyi folyékony szappannak köszönhettem (biztosan ettől volt, mert a kolléganőm ugyanígy járt). Még a seborreás lángolást azonnal orvosló szteroidos krém se bírt el vele.
Van egy enyhe illata, de nem zavaró. Gyorsan beszívódó, könnyebb állagú krém, aminek érdekes "szárazkás" érzete van, miután egyenletesen eloszlatjuk, de felőlem virágminták is megjelenhetnek, ha ilyen fantasztikusan hidratál.
Télre biztosan újraveszem, mert a kesztyű és a rendszeres ápolás ellenére mindig kiszárad a körömágyam, remélhetőleg ezen is segíteni fog ez a szuper kis kézkrém.