Legújabb vélemények - Testápoló termékek

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Nem szeretek a kádban ázni, zuhanyzok inkább. Ajándékba kaptam ezt a terméket, amit az előbbiek miatt lábfürdőre használgatok el, így sokáig tart. A lábfejemmel csodát művel minden alkalommal, pihe-puha utána a bőröm, így el tudom képzelni milyen jót tehet a teljes testtel.

cremeguy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Télen mindig kiszárad, kirepedezik a bőröm, emiatt nagyítóval keresetem tényleg kímélő folyékony szappant. Egyet már majdnem teljesen elhasználtam, az eddigi tapasztalatok alapján bevált, a számtalan kézkrémmel együtt egész vállalható eredményt sikerült elérni. Ezelőtt mérgemben kipróbáltam az Excipial méregdrága kézmosóját is, nekem ahhoz hasonló eredményeket produkált jóval olcsóbban.

eveartstar    beauty blogger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 16.

Ez az első pom-pom termék amit használok.
Tudatosan vettem a neem olaj tartalma miatt, és amiatt, hogy segítsen eltüntetni pár kellemetlen ekcémás foltot.
Inkább ezt kenem magamra, mint a büdike neem olajat. Csodás édeskés citromos illata van. Tényleg igazi probléma megoldó, gyorsan lehúzza a sebek pirosságát, tényleg hamarabb gyógyulnak. Az ekcémás foltok is javulnak, csak nyilván lassabban, hamár nem akarok tömény neem olajat szagolni magamon. :)

gabriella2121
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg! Csodás illat, nem szárítja a bőröm, szépen radíroz. A szemcse mérete pont megfelelő benne, nem túl durva, de azért jól dolgozik. Hetente 1x használom, így sokáig elég lesz. Hatalmas adag, ha egyszer elfogyna mindenképp újravenném.

Nanomi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 16.

Nekem szinte megváltás volt az illat, mert az ekcéma miatt semmi ilyesmit nem használhattam már jó régóta. Felváltva használom a sima párjával. Jelenleg teljesen tünetmentes vagyok, és se szárazság, se viszketés nincs, határozottan kevesebbet kell krémezni.
Nagyon kellemes használni, megfelelően habzik, nincs olajos utóérzet.
A gyerekek is ezzel fürdenek. :)
Az ára ellenére is biztosan újra veszem.

szanii
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 16.

Ez egy nagyon egyszeru tusfurdo, csodát nem kell tőle várni. Kellemes illatú, jól habzik, jó vele a fürdés. Nem szarit. Olcsó, nem ujravevos.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Leginkább az fogott meg benne hogy érzékeny bőrre ajánlják.
Az illata engem kicsit a mézes Negróra emlékeztet, de nem zavaró.
Viszont nálam iszonyat gyorsan fogy mert gyakran újra kell kennem.
Ettől függetlenül szívesen kipróbálnám a többi dolgot ami ebbe az illat családba tartozik, csak emiatt adok 4 csillagot

Bandita13
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Imadom!
Egy par honapja a honaljam nagyon szagos volt. Mar rogton furdes utan is! Hiaba probaltam hintoporozni vagy ujabb es ujabb deokat a szag nem mult el. Izzadni nem izzadtam, de ez a szag szornyu volt.
Gyogyszertarban ajanlottak ezt a termeket. Eloszor nem vettem meg, mert eleg borsos az ara. Masnap tusolas utan ujra jott a szag. Na akkor betelt a pohar. Megvettem egybol a dupla kiszerelest, igy joval gazdasagosabb.
A hagyomanyos deokkal ellentetben nem kell 5x athuzni a honaljon, csak egyetlen egyszer. Meglepo, tudom.
Mar rogton az elso hasznalat utan elmt a szag. A legminimalisabb izzadas is vissza lett folytva.
Imadom! Draga, de megeri, hogy eluzze a szagokat es szerintem sokaig eleg is lesz.

Dreana
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 16.

A testvérem kapta a munkahelyén ,úgy néz ki még gyártják.Hamar beszívódik ,munka közben nekem tökéletes ,tény nem hidratál nagyon jól ,de egy átlagos krémnek megteszi.

OneDa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 16.

Jó az illata, sokáig megmarad, és meglepően jól hidratál.