Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Adrirawia
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 23.

Keveset nyomva a kezemre nincs az a nagyon zsíros hatás. De azért nem fogdosom utána a telefont.
Citromos-túrós süteményre emlékeztet az illata, imádom.
Ár-érték arányban szerintem megfelelő.
Eddig még csak 3x kentem be vele a kezem, hol többet, hol kevesebbet nyomva, többnél nem szívódott fel rendesen.

Aquariusgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. december 23.

Finom karamellás illat, halvány bogyigyümivel :-) Nem szárít (bár nem használom mindnen nap), jól habzik, téli feeling. Tök jó...........és az ára, ugye....:-)
5 csillag.

hivettivy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 23.

Én sem tudok újat mondani róla. Ínycsiklandó karamell illata van, icipici bogyóval talán. Igazi téli illat...
Nem szárít, az árát megéri.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. december 23.

Nagyon olcsó, a konyhában használom, ha főzés közben kezet kell mosnom, legyen valami kéznél. Nem szárít, teljesen korrekt ára van. Patikában vettem először én is, majd a piacon is összefutottam vele, ott se volt drága.

Okapi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 23.

Legjobb tusfürdő EVER. Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Kellemesen frissít, de nem durván. Az illata rendkívül finom, fanyar. Igazán kevés is elég belőle.
Nagy kedvenc.

Okapi

Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Kellemesen frissít, de nem durván. Igazán kevés is elég belőle.
Kedvenc.

Lilium
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 23.

Kibírhatatlan szaga van. Miután bekentem a lábamat, rohanok lemosni a kezemről, de már hiába... Pedig a krém nem rossz, megfelelően hidratál, de én a puha talpakért minden nap használom.

Okapi

Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Ez aztán tényleg jól felfrissít, enyhén csípős érzetet ad, ha valaki erre törekszik ezt jobban ajánlom, mint a chilliset. Kevés is elég.

Okapi

Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Ez az illat, ha nem is a kedvencem a márkától, nagyon szeretem. Többnyire a friss illatúakat választom, de ez egy tökéletes összhangot nyújt a friss és az édesen illatozó tusfürdők között. Kicsit többet kell belőle használni, mint a márka egyéb tusfürdőiből (pl. lime, menta).

Okapi

Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Itthon nehéz beszerezni a különböző illatokat, de azért nem lehetetlen. Ez az egyik kedvencem lett. Tényleg jól felfrissít és nem csíp, ha esetleg valaki ettől tartana. Finom illat, zselés állag. Kicsit többet kell belőle használni, mint a márka egyéb tusfürdőiből (pl. lime, menta).
Kedvenc lett.