Legújabb vélemények - Testápoló termékek

Gyevocska
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 23.

Az illata valami mennyei! Én inkább a mandarint érzem, olyan gyerekkorom mandarin szappanjának az illatát. Emiatt csábultam el, pedig évek óta Nadler, vagy Borza szappant használok. De időnként elkurvulok. Ez van.
Szóval illat isteni, jól habzik (ez utóbbi nem elvárás), nem szárít.... kivéve a nyakamnál. Kb. 1 hét használat után vettem észre fürdés után, hogy vaaalaaamiiii penetránsan viszket, fáj a nyakamon a bőr. Úgyhogy most félreraktam, amíg kikezelem öreganyásra száradt bürkémet. Majd csak deréktól lefelé használom. Mert elhasználom, a fene egye meg!

Leander
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 23.

Összességében szerintem nem egy rossz termék. A használata ugyan egy picit macerás, kényelmetlen. A felvitele után 4 napig tényleg nem történik semmi. Utána kb. egy hétig viszont szépen lehámlik az ember lábáról a felesleges bőr. Nálam nem volt annyira látványos, mint amire az előttem lévő bejegyzések alapján számítottam, de valószínűleg azért, mert eleve nem volt sok bőrkeményedésem. A hámlás során naponta 1x egy durva körömkefével átdörzsöltem, majd bekrémeztem a lábam. Ha vége a hámlásnak, egyenletes és pihe puha lesz a láb bőre, nagyon kellemes érzés, így nekem összességében bejött. Arra tényleg figyelni kell, hogy az ember jól időzítsen: Én december 13-án éjjel tettem fel így pont Karácsonyra lett szép a lábam.

nangien
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 23.

Elég érzékeny a bőröm, a mellkasom és a hátam is ki tud pattogni a rossz krémválasztástól, télen száradok, húzódok, a kezem gyorsan kisebesedik. Ez a legjobb testápoló, amit valaha próbáltam, nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, és nem hagy kellemetlen réteget a bőrömön, értékelem, hogy nincs illata, a téli problémáimat is karban tartja, mióta kipróbáltam, nem is vettem mást, és nem is tervezek.

Janoska9494
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 23.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 23.

Kb 5 éven át ezt használtam aztán egyszer csak valamilyen oknál fogva nem gyártják többet .... Gratulálok. Most már csak büdös oliva olaj illatút meg a natúrt lehet csak kapni ami semmit nem ér kb. Ez volt a kedvencem. :(

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 22.

Ahogy beköszönt a hűvös évszak a bőröm minden ápolás ellenére brutál szárazra vált! Könyök, lábszár elsősorban azonnal fürdés után és még bőséges testápolás ellenére is azonnal kireped! Évek óta vadászom a testápolómat és a tusfürdőket, de most úgy néz ki ez bevált!

Kis méretű pumpás kiszerelést vásároltam, illata, tisztítóhatása megfelelő kis mennyiség használata mellett is és nem jelentkezik a húzódó, viszkető, kirepedő bőr tünet.

Olvasom sokaknak problémája, hogy nem habzik fel. Az én tapasztalatom, hogy egy teljes pumpálás fürdőrózsára nyomva teljesen korrekt habot képez.
Újravevős.

RCC
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 22.

DM-ben éppen 50% kedvezménnyel kiárusították, így volt kb 1300 Ft az 50 ml-s kiszerelés, teljes áron nem hiszem hogy megvettem volna. Az illata kellemes, meglepően erős. A sima organikus ghánai verziót nem sokkal ez előtt szereztem be, mivel az arckrémnek használt gondoltam ezzel is kísérletezek. Szintén irodába vittem be, de pár nap után haza is hoztam, nem volt teljesen átgondolt a részemről. Nagyon nehezen szívódik be, sikerült összeolajozni a billentyűzetet, egeret, hiába kentem fel vékony rétegben, ellenben kézmosásnál éreztem hogy lemosódik. Itthon este használom kézre és lábra alvás előtt, de nem veszek észre változást. Ajakápolónak ez is okés, de az erős illata miatt kissé ódzkodok az arcomra kenni, tartok tőle hogy az illóolaj irritálná a bőröm. Habár az illata és az állaga ennek sokkal jobb, mint a ghánainak, hatásra azzal jobban meg vagyok elégedve.

RCC

Az illata (szaga) nem a legjobb, de finomítatlan termék lévén ez még nem is lenne gond. Ajakápolónak viszonylag jó, habár tejesen rendben nem tette a szám legalább már nem sebes. Jojoba olajjal keverve használom arcápolónak, erre a célra megfelel, de kéz és lábkrémnek nem vált. Nálam meglepően gyorsan fogy, ahogy elértem a doboz feléhez még puhább is. Kissé túlárazott a termék, de mivel nem próbáltam még shea vajat nem akartam rendelni netről. DM-ben megvettem ezt és az éppen kiárusított narancs-ylang ylang verziót, de valószínű hogy máshonnan szerzem legközelebb be.

RCC

Talán 1 éve használtam el a kisebb (45 grammos?) kiadást, akkor annyira nem hagyott nyomot bennem hogy nem is véleményeztem, csak most jutott eszembe hogy megvettem a teafaolajos verziót. Azon kívül hogy szárította a bőröm semmi egyebet nem tett vele. Nem lett több vagy csúnyább pattanásom, de el se múltak tőle. Végül heti 2-3 alkalommal használtam csak zselés arctisztító előtt, mert kidobni nem akartam plusz reméltem hátha idővel valami javulást látok, de semmi, tökéletes pénzkidobás volt számomra (egyelőre úgy fest a teafaolajos hasonlóan). Sajnos hiába tetszik a márka koncepciója nem hiszem hogy újabb szappant kipróbálnék tőlük.

PirosAnya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 22.

Csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla. Imádom az illatát, az érzést,amit hagy a bőrömőn,szívem szerint önteném magamra, annyira jó. Max pont!

Alaya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 22.

Igazi citrusos, nyári illat. Tudja, amit tudnia kell egy habfürdőnek, jól habzik és tisztít, még ha az illata nem is olyan tartós.