Legújabb vélemények - Testápoló termékek

eprecs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 22.

Nem tetszett az illata, fogrém szagú. A hatásával, táplalással nincs baj, hiszen TBS :) de nem az én illatom.

eprecs

Testvaj helyett most ezt vettem, ez is szuperül táplál, talán annyi, hogy nem olyan tartós az illata mint a testvajának, azt egésznap érezni ezt csak pár órán át.

eprecs

Megenném illata van, nagyon jó friss, könnyed testápoló, nyárra a tökéletes kencém. Nem tudok rá rosszat mondani, szeretem.

eprecs

Szuperül hidratál, kellemes az illata ami egész nap kitart. Tipikus fantasztikus TBS testvaj. 400ml-es kiszerelésem volt, most fog elfogyni, de kicsit besokaltam az illatától most inkább az argánolajosat vettem.

eprecs

Imádom. Gazdag, tápláló, isteni illattal. A kedvenc testvajam a sokadik 400ml-es kiszerelést használom.

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 22.

Nem jött be sajnos, egy tipikus ragacsos lassan beszívódó ruhára tapadós "régi" hatású testápoló. Az illata meg már olyan édes, hogy kb. csak azért nem repülnek rám a bogarak mert tél van, de még kabáton keresztül is cukorszirup "szagom" van. A bőrömet sem táplálja olyan jól mint kellene, nekem más márkák testápolói jobban bejöttek.

ancsi0824
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 22.

Nekem sosem túl kemény a sarkam, mikor megvásároltam azt vártam, hogy ezt a kis problémát is enyhíti, vagy teljesen megpuhítja. Sajnos azonban 1 hónap használat után nem érzek tartós és jelentős változást. Nagyon kicsi a kiszerelés is. Ár-érték arányban akkor lenne megfelelő, ha legalább dupla ennyi mennyiséget adnának ezen az áron, meg egyébként is... hamar elfogy.

ancsi0824

Nekem tetszik az erős illat, viszont nem mindennap használom kb. 3 naponta). Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, illatát érzem még egy darabig. A hidratálása nem túl erős, de másnap reggel finom puha a bőröm tőle.

kikolett
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.

Hetek óta használom, de sajnos nekem nem jött be. Az illata engem WC illatosítóra emlékeztet. A szokásos minőséget ezen kívül hozza.

dlrexqs
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 21.

Igazi csodaszer!
Eléggé izzadós vagyok, ezért számtalan terméket kipróbáltam már, de egy sem bizonyult olyan hatásosnak, mint ez a deo.
A nap végén is "tisztaságillatom" van, pedig hideg időben akár két-három réteg ruhát is magamra húzok, plusz ott van még a kabátom is, jól be is melegszem, mégsem érzem, hogy büdös lennék. Nem irritálja a bőrömet, a ruháimat sem fogja meg. Használatkor folyik egy picit, ez tény. Az illata elsőre szokatlan volt számomra, a mai napig a filteres kamillateára emlékeztet (ne kérdezzétek!), magamon azonban már sokkal frissebb, tisztább illata van, ahogyan fentebb írtam.
Biztosan újraveszem majd!