Legújabb vélemények - Testápoló termékek

emagdi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport:  -  |  2019. december 26.

Igazából nem vártam tőle sokat, de nagyon kellmesen csalódtam ebben a dezodorban! :) Szerintem kvázi tökéletes, teszi a dolgát, könnyű felvinni, nem ragad, gyorsan szárad, nem hagy a ruhán foltot. Az illata is kellemes számomra. A kellemetlen szagokat teljesen megelőzi (pedig edzős dezodornak használom). Ár-érték arányban verhetetlen, egész biztosan máskor is veszek ilyet!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 26.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 26.

Finom, vaníliás orchidea illatú, jó tisztító hatású, kellemes állagú és nem szárítja a kezeimet, amit elég kevés folyékony szappanról mondhatok el.
Ár / érték arányban pedig még mindig verhetetlen a Balea, a folyékony szappanjait pedig kimondottan kedvelem.

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. december 26.

Nem gondoltam, hogy a folyóvíz alá tartva használható csak, az egészet amúgy sem akartam összevizezni, mert utána macerásnak gondoltam szárítgatni. Szóval letörtem belőle egy darabot és beledobtam a vízbe. Még szerencse, hogy nem volt teli a kád vízzel, mert nemigen akart működni, alig oldódott és hiába zubogott a víz a csapból, hab sem képződött. Nem maradt más hátra, mint közvetlenül két ujjam közé csippentve a folyóvíz alá tartani, így már sikerült elővarázsolni a habfürdőt. A vizet enyhe téglapirosra festette, kb. egyharmadát használtam fel a pálcának és így közepes mennyiségű habot kaptam. A hab meglehetősen tartós, nem pattog szét, jól állja a sarat. Az illat jellegtelen, citrusos-cukros, természetesen sokkal kevésbé intenzív, mint a pálcát közelről megszagolva. A fürdő után a bőröm húzódott rendesen, a testápoló kihagyhatatlan utána.
Sok szeretettel kaptam ajándékba, úgyhogy én is nagyon szerettem volna, ha az összes csillagot kioszthatom neki, sajnos ez most nem sikerült. A forma valóban karácsonyi hangulatot idéz, de a tartalom nekem nem jött be annyira.

petrevici
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. december 26.

Imádom az illatát!Nem is tudom hány db-t vettem már! :D Kézkrémben is megvettem....naná. a minősége a szokásos Balea minőség.

pinupnicky
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 26.

Kellemes az illata, de annyira nem tartós. Mint minden golyós dezodor nyilván ez sem szárad meg azonnal, de aki ezeket használja tisztában van ezzel. Ami pozitívum, hogy nem sárgítja be a fehér ruháimat. Inkább szagtalanít mintsem szárazon tart.

abicicaaa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 26.

Nagyon orultem mikor meglattam, hogy vegre van tusfurdoben is. Imadom ezt az illatot. Jol habzik, picit tobb kell belole mint mondjuk egy kremesebb niveabol, de szerintem igy is megeri. Nem szarit.

stripedpanda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 26.

Úgy látom itt én leszek az egyetlen, akinek nem vált be. Az én bőrömmel nem, hogy semmit sem csinál, még talán szárítja is. Nyárra talán jó lesz, de így télen egyáltalán nem szeretem. Az illata finom.

Zsupe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 26.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. december 26.

A lányom arcán hidegallergia jött ki a szeles, hideg idő miatt, bekentem neki és fél óra alatt csökkentette a pírt. Ajánlom kisgyerekek számára, mert vegyszermentes.🙂

Fujituli
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 26.

Imádom az állagát. Egy sűrű, kemény krém, amire ha kinyomom a kezembe azt mondom wow. Nagyon tetszik, hogy nem egy lötty formula, mert ettől minőségibb, gazdagabban táplált érzete van az embernek. A csomagolás designja gyönyörű. Kis hátulütő a fém anyag, mert kinyomáskor véglegesen deformálódik a hordozó, így pedig a tubusban rengeteg maradék gyülemlik fel, amit a ráncok miatt már nem tudunk elérni, max kemény nyomogatással, amit őszintén: ki akar csinálni, miután kifizet egy valag pénzt. Az illata elsőre olyan, mint a magyar Gabi márkájú krémnek, amiről érdemes tudni, hogy egy kisbabáknak tervezett gazdagon tápláló jó zsíros krém (télen tökéletes választás). Aztán jön a kis probléma, ami lehet, hogy csak az én orromnak tűnik fel... De miután körözök egy kicsit a krémmel a bőrömön, és kibomlik a termék illata, hirtelen lesz egy kis széklet bukéja. Nem tudom, más is tapasztalta-e ezt.

dbetti93
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 26.

Épp elfogyott a testápolóm amikor szembekerültem ezzel a termékkel. Tetszett a csomagolás és kíváncsi voltam hogy egy vegán testápoló mit is tud. Haza is jött velem. Eleinte imádtam az illatát,de ez a későbbiekben egyre jobban zavart, mert annyira erős lett már, a ruháimon is éreztem és nem tetszett. Illetve nem hidratálta eléggé az én száraz kis bőrömet. Már elhasználtam a felét kb, de inkább megvettem a jól bevált Neutrogena testápolómat, mert nekem ez a termék nagyon nem kategória.