Legújabb vélemények - Testápoló termékek

teus0022
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 21.

Imadom . Olyan jo erzes ahogy a hab er a testhez. Az illata is kellemes.

Vix
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. december 21.

Teljesen közép kategória, illata tömény és nekem kicsit sok. Zsíros bőrre egyáltalán ne használd, én sajnos elkövettem azt a hibát és egész nap fénylő fejjel rohangáltam:)

Vix

Szerintem hozza az elvártat, szeretem az illatát, nincs vele probléma. Bár én személy szerint a csípős krémekkel sokkal több színt össze tudok szedni :)

kitti1313
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.

Ugyan az mint a pillecukros tarsa. Illata szamomra fura es kellemetlen, szaritja a bort..

kitti1313

KATASZTROFA! Illata nem sok van, szaritja a bort.. szerintem ilyen rossz tusfurdovel mar reg talalkoztam...

szeliger
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. december 21.

Izgalmas fürdősó. Először is azért, mert a kristályok sötétbarnák. A vízbe beledobva a vizet is kakaóbarnára színezik, át kellett állítanom az agyamat, hogy a fürdővízbe belemerüljek, valahogy olyan bizarr dolognak tűnt az egész. Aztán ott az illat, ami nagyon finom, a tasak feliratának megfelelően valóban idézi a kakaót és a vaníliát. Az illat a kristályok oldódása után is jól érezhető és nekem nagyon tetszett, de még rádobtam egy lapáttal, mert utána az Alverde narancsos testvaját használtam, ezért aztán fantasztikus illatúvá ált a fürdőszoba. Végül a test színe a kád vízben: ugyan a bőrt nem színezi el, de a kakakóbarna vízben a bőrszín határozottan sötétebbnek látszik. Elég régóta kell az éleslátáshoz szemüveget viselnem, de fürdőzés közben persze nincs rajtam a szemüveg, így a nem túl pontos látásommal az jutott az eszembe, hogy akár így is kinézhetne a bőröm, ha jópár szélességi fokkal délebbre születtem volna, valahol az afrikai kontinens mélyén. Emlékezetes tapasztalás volt, nagy élmény.

Vix

Ajándékba kaptam egy kedves barátomtól, én mindig bizalommal nyúlok ehhez a testvajhoz:) Illata szerintem rendben van, bár az árát túlzásnak érzem, ezért csak 4*

mafalda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.

Szokásos tbs testvaj édes mentolos cukros illattal.

mafalda

Szerettem, frissítő de mégis édes illata volt.

DoraArt
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. december 21.

Második próbálkozásom, hogy sikerüljön alternatívát találni a megszokott krémdeom helyett amihez sajnos már nem tudok hozzájutni. Nagy lett a szerelem. Jobban meg vagyok ezzel a termékkel elégedve, mint azzal amit évek óta használtam. Nagyon kellemes, visszafogott zöldteás illata van, ami nem múlik el. A hatása is nagyon meggyőzőtt - már stresszes szituációban és melegben is bevetettem és az izzadás ellenére sem lettem egyáltalán büdi - sőt inkább a deo illát éreztem jobban. (Azt persze tudni kell, hogy a természetes deok nem gátolják az izzadást, csak az izzadság szagot semlegesítik) 5 + 5 csillag