Legújabb vélemények - Testápoló termékek

papillonlepetit
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Édesanyámnak vettem ajándékba de én is használom mai napig,amikor kiszakadozik a bőr itt ott a köröm mellett. Nagyon hatásos és elősegíti a könnyebb gyógyulást a sérült bőrfelületen. Csak ajánlani tudom, főleg az ára és a hosszan tartó hatása miatt is.

MajomIvett
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Nagyon szeretem. Drogériában ajánlották. Nagyon száraz volt a bőröm fürdés után, és húzódott is. Nekem sokat segített. Csak ajánlani tudom, akinek érzékeny bőre van.

Rainbowgirl14
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Az egyik kedvenc tusfürdőm testradír kiadásban. Az illata nagyon kellemes, az állaga krémes, jól habzik, jól tisztít, a radírozó szemcsék is tökéletesek. Imádom!

Krtek1
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Nekem csak azért kettősek az érzéseim, mert ha ilyen hatékony egy dezodor, lehet napi kétszeri használat mellett iszonyatosan eltömítené a pórusaimat. Valóban nagyon jó kis dezodor

Krtek1

Szerintem ennél finomabb illatú dezodort nem hordott hátán a föld. Egyszer anyukámmal vettük egy kisboltban az elsőt és emlékeztem, hogy szerettem. Aztán sokáig nem is láttam és mostanában vettem újra. Szerintem soha nem fogok másfajtát venni, nagyon kevés termékkel van ez, de minden reggel és este örülök az illatot érezve. Emellett igen hatékonynak is bizonyult. Én 1.20 euróért szoktam venni, így meg is lepődtem, milyen drága Magyarországon.

Rainbowgirl14

Jól tisztít, tetszik a géles állaga, az illatát is nagyon szeretem. Nem szárít. Ár-érték arányban szuper!

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 2.

Nagyon szerettem, erős menta illata van, tényleg hűsít. Jól habzik, sokáig elegendő.

Arianne
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Teljesen véletlenül botlottam bele. Épp a "nemluxustáska" kampány keretein belül vásároltam be, többek között ezt a testápolót is.
Miután megszagoltam, nagyon megtetszett és vettem magamnak is egyet.
Nem bántam meg, nagyon jó kis testápoló, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Az illata pedig nyammmmmmnyam.:) Szerencsére nem az a tipikus dove illat. :)

Rainbowgirl14

Tetszik az illata és az állaga. Én nem vettem észre, hogy szárítana.

LateBloomer
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 2.

Főleg a kisfiamon használom, akinek sebesre száradnak a karjai télen, ha nem vigyázunk. Általában tiltakozik a krémezések ellen, de ezt nagyon jól viseli, és heti 2-3 kenés elég. És végre egy Mixa termék, ami nem illatosított.