Legújabb vélemények - Testápoló termékek

sprefectesse
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 2.

Teljesen rákattantam erre a családra. Megvan belőle az arc-szérum, meg az egyik arckrém is, és nagyon bejön, hogy ilyen tiszta illatuk van, amellett, hogy szépen teszik a dolgukat is.
A testápoló is annyit tud, amennyit kell neki, nem a legütősebb a világon, de per pillanat nincs is szükségem rá, mert az kell, hogy gyorsan végigkenjem magam, aztán lehessen is öltözni és menni a dolgomra.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Ultimate kedvencem. Arca, borotválkozáshoz, testre, intim felületre pedig minden nap. Nem irritál, nem csíp, olcsó és rengeteg ideig kitart, üde és tiszta érzetet biztosít. Ha egyszer az életben elfogy, biztosan újra fogom vásárolni.

tara95

Tökéletes az állaga, talán egy kicsit élesek benne a cukorszemcsék, óvatosabban kell vele bánni. Erősen radíroz, én ezt szeretem. Hidratál, könnyű lemosni és nem csúszik utána a kád. Ami számomra nagy hátrány az az illata, ami tégelyben kellemes, felkenve erősen citromos pezsgőtabletta szaggá változik, de emiatt nem pontozom le. Ár-érték arányban az egyik legjobb a piacon.

tara95

Testvaj állagú Mozart Kugeln :D tényleg, marcipán, nugát, étcsokoládé...utána mandula, kesernyés, zöld. Ki érti ezt?

Sajnos a hatása és az állaga már kevésbé nyűgöz le. Gyorsan fogy, nehezen szívódik be az egyébként szinte pikkelyesen száraz bőrömbe, csúszkál. Nem érte meg az árát, nem fogom újravenni, de ami van azt elkenegetem.

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. február 2.

Biztos, hogy soha nem vettem volna meg magamtól, de így ajándékként kipróbálhatom. Illata és az állaga is kellemes, kissé folyós, de könnyedén kenhető. Lekentem magam, amíg a hajmosással bíbelődtem, addig hagytam fent. Aztán a kettőt együtt lemostam. Fogalmam sincs, hogy ez elég-e a felszívódásához, mindenesetre tulajdonképpen ennyi vele a teendő. Megtörölköztem, és kész. Hát, még hagyom magam győzködni általa, de az tény, hogy az illata nem marad meg a bőrön (pedig nem bánnám), viszont nem is húzódik, nem feszül használata után.
Valamennyit tényleg hidratál, érezhetően selymesebb a bőr, én meg amúgy sem szeretek különösebben testápolózni. Legyen 4 csillag. Szívfájdalom nem volt, mikor elfogyott, nem veszem újra, nem lett szerelem.

feketeagnes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. február 2.

Tökéletesen működött. Nem lettem tőle büdös, kellemes illata volt, megbízható volt. Sajnos múltidőben kell írnom, mert pár hét után észrevehetően befeketedett tőle a hónaljam, hámlani és csípni kezdett, ezért abbahagytam a használatát. A használata könnyű, de időigényes(ebb), mert túl sűrű és beletelik egy kis időbe, mire felolvad az ujjaim göröngyölése közt.

cinti1011
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Nagyon édes, talán málnára emlékeztető illata van, nagyon szeretem:) Nagyon olcsó,és ahhoz képest elég hosszan tart az illata fürdés után. Hatalmas pozitívum , hogy vegán :)

Kriszta180222
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Hajvégápolásra, és arckrémbe keverve használom, mindkét módszer bevált. A hajam teljesen beissza, és kellően puhítja. Önmagában is kipróbáltam arcbőrön, úgy annyira nem éreztem hatékonynak, de bekeverve szerintem szuper. Én személy szerint érzem rajta a pörkölt diós illatot :D

papillonlepetit
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

5 csillagos csodaszerről lemehet 2 csillagos nem teljes pénzkidobásra..ami engem illet. Pár éve használtam először, akkor valóban hihetetlen eredményt ért el. Másfél-2 hét is eltelt két használat között és azt hittem végre tényleg lehet mérsékelni a túlzott izzadást. Az évek elteltével úgy, hogy volt egy két kihagyás (főleg az aranyára miatt is) egyre jobban veszített a hatásából. Eljutottam odáig, hogy 2-3- nap után újra használtam volna. Amit nem akartam, mert kímélni akartam a bőrömet, figyelve arra is, hogy közvetlen borotválás után nem szabad felvinni a terméket. Azért nem egy csillagot adok, mert kb 1 évig valóban volt neki hatása.

EloiseBlack
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 2.

Elképesztően sokáig használtam, szinte megjelenéstől számítva vagy 7-8 évig. De az illatát egy idő után nagyon megszoktam. Most gondolkozom a visszatérésen.