Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

Update: megszerettem április óta, kap négy csillagot most már. Kézzel nem tudom szépen felkenni, de sminkszivaccsal nagyon jól el lehet dolgozni. Nyárra megvettem belőle a Light árnyalatot, ez is szépen illeszkedik a lebarnult bőrömhöz.
Régi vélemény:
Hozza, amit ígér: egységesíti a bőrt, enyhe fedése van, nem szárít, szép bőrképet eredményez.
Kellemes, selymes textúrája van, nem zsírosítja (nagyon) a bőrt, könnyű felvinni és eloszlatni. A legvilágosabb árnyalata szépen illeszkedik a bőrömhöz, bár egy kicsit talán sápaszt is. A fedése fedésnek szerintem nem is nevezhető, de nekem éppen elég, a bőrhibákra rámegyek egy kis korrektorral, ha éppen kell. Kényelmes viselni, az én kombinált bőrömet nem szárítja, és viszonylag tartós. A homlokom átfénylik ezen is, de hát szerintem nem létezik az a termék, ami ezt meg tudja akadályozni (a glettben látok még lehetőségeket). Amikor elkezd kopni, egyenletesen kopik. Nem oxidálódik sárgára, és nem sötétül be. Nincsen benne illatanyag, de nincsen gyógyszertári szaga sem. Jubileum tökéletesen megfogalmazta: olyan, mint egy filter vagy egy miniretus. :) Összességében tök jó termék, 2 csillagot mégis levonok a következő dolgok miatt:
- az ára szerintem lehetne kb. egy ezressel kevesebb, egy picit túl van árazva és hypeolva
- a ráncokba egy idő után beül, a szemkörnyéket pedig szárítja
- a csomagolása, azaz a pipettás kiszerelés egy nagy marhaság. Pumpásként tökéletes lenne, de a pipettával szerencsétlenkedni kell, nagyon figyelni kell, hogy úgy tegyem vissza, hogy ne kenjem össze az üveg száját és mindent, számomra kényelmetlen használni, és nem is higiénikus - emiatt ritkábban nyúlok hozzá, mert tudom, hogy macera lesz. Értem én, hogy ennek szimbolikus jelentősége van, merthogy szérumként marketingelik, de a csomagolás funkcionalitását emiatt kár volt beáldozni szerintem.
- a színválaszték (ami itthon elérhető) elég gyér, ahhoz pedig túl drága a cucc, hogy kettőt is vegyek belőle.
El fogom használni, és még az is lehet, hogy újraveszem, de bevárok hozzá valami akciót szerintem. :)

Abi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

A keféje tényleg csak annyi festéket vesz fel amennyi szükséges, nekem kellett 2 hét felbontás után. Viszont pár óra után nekem az alsó szempilláknál sajnos kenodik, és nehezen is jön le.

Viki0816
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. július 31.

Könnyű használat, pillanatok alatt eldolgozható, sminkelni is lehet rá. Nem hagy fehér réteget, nem kukacosodik semmivel.

peach
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

A régit anno évekig újravettem aztán áttértem másra, most újra megvettem spórolás gyanánt és reméltem hogy nem változott sokat. Még mindig kíméletes és jól tisztít, de az állaga már sajnos nem a régi. Az még oké hogy folyósabb, de ez már szinte nyálkás, nehéz és sok idő leöblíteni ami nem mellesleg rengeteg vizet is elpocsékol. Kár hogy így elrontották:(

Pofike
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

Nem szárít, második lemosásra tökéletes. Dm ben mostmár könnyen beszerezhető. Újravevős!

Petra28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

A legjobb testápoló, amit eddig használtam. Szépen beszívódik, hidratálja a bőröm és utána nem ragadok. Tetszik a pumpás kiszerelés is, télen-nyáron használom, mindig jó. Csak ajánlani tudom. Egyébként előtte baba testápolót használtam, de ez a mixa magasan veri.

Petra28

Nekem nagyon jól leszedi a sminket, sőt még a skyhigh szempillaspirált is, viszont baromira csípi a szemem. Ez nagy csalódás. Megpróbálom elhasználni azért.

Tavasztunder
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 31.

Mintát kaptam a Müllerben.
Könnyen habosítható, de gyorsan szárad és utána nehéz lemosni (én nem szeretem dörzsölni az arcbőröm).
Kellemes és nagyon szolid az illata, nem szárít, nem irritál, de összességében semmilyen és nekem nem jött be ez az állag, hogy a száradó habot kell leküzdeni mindenhonnan.
Más, mint a folyékony lemosók, ki kell próbálni, biztos van, akinek ez lehet szerelem.

macooka
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. július 31.

Meg kell mondjam, csillagos ötös összetevőkből álló kis szérum ez, ahhoz képest alacsony áron. Nekem semmi problémám nem volt vele, sőt, mikor kissé elhanyagoltam a bőröm, akkor ez a szérum szuperül rendbehozta viszonylag rövid idő alatt. Simán újravenném, mert minden megvan benne, amire szükségem van.

Októberi Lány
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. július 31.

Elképesztő hogy mennyire működik. Kb 2 hete használom esténként, a rutin zárásaként. Rettentő vaskosnak tűnik, gésa szerű fejem lesz tőle, mert teljesen nem szívódik be, de így is csodákat tesz. Zsíros, pattanásra hajlamos, sebesedős, érzékeny, hófehérke, és nagyon vízhiányos bőröm van, kissé már öregedő is. Na ezzel néz szembe. A hidratálása leginkább a finom vonalak és a homlokom bőrének simulásán látszik, a sebecskéim gyorsabban gyógyulnak, a pirosságot nyugtatja. Pattanást nem okoz, mitesszert sem vettem észre hogy szaporítana. Illata nincs, állaga sűrű babakenőcsre emlékeztet. Tenyérben eldörzsölés után oszlatom el az arcomon. Néha a könyököm is kap belőle, hálás érte. Nappalra egyértelműen nem ajánlom zsíros bőrre, pláne smink alá nem.
Még jövök később értékelni, de egyelőre 5 csillag.
Tipp: a 100 ml-s kiszerelést egészségpénztári kártyára is meg lehet venni, 5 ezer valamennyiért.