Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Klau97
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 8.

Nekem a problémámra csak ez az egy fajta sampon vált be. Szoktam varriálni különböző fajtákat, mert ha hozzászoik a bőröm, akkor újra jelentkezik a probléma.Sajnos iszonyatosan sokat küzdöttem a korpásodással, és a mai napig kétségbe esem, ha visszajön, de egyedül ezek a termékek tudják hónapokig fenntartani a korpa nélküli állapotot. Pedig eszméletlen sok mindent próbáltam. A négy csillag csak azért, mert sajnos, tényleg nagyon gyorsan zsírosítja a hajat.

2020Reg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.

Én az eredi, M nélküli változatot is szerettem. Vagy jobban.
Nagyon kevés kell belőle az érzékeny, száraz, kórosan viszkető bőrre. Ha nagyon zsíros lenne, vizes kézzel meg lehet próbálni felkenni, jobban beszívódik, de nekem vannak testrészeim,.ahová pont így kell. Ez a módszer pl. a Xémose viszketés elleni krémjénél nem válik be, ami sokkal jobb árban van, de valóban zsíros lesz a ruha tőle (s nem is jön ki), és a bőrön is zsíros érzetet hagy.

Szóval én csak helyileg használom, így költséghatékonyabb is, tovább tart, arcra pedig csakis vékonyan, éjszakára ajánlom.

4-et adok azért, mert szerintem olyan láthatatlan összetevővel bővült, amivel szignifikánsan megemelték az árát, hatásfokában pedig nem érezni a különbséget.

2020Reg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.

A legeslegjobb, ha extrém száraz a bőröd.
Sajnos már nem kapni, az eredetihez hozzáadtak egy M betűt és elméletileg valami hatóanyagot is. Én ebből csak annyit érzek, hogy a pénztárcám sokkal könnyebb....

Tabita
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 8.

A koreai fényvédők a kedvenceim, ez a termék különösen az. Mivel alapozó (és BB vagy CC krém) alá használom, így nagyon fonots, hogy ne peregjen, amikor az alapozót viszem fel. Ez az fényvédő hidratál is, így reggel nem használok külön hidrtaló krémet, csak szérumban, de tökéletesen elég. Eléggé vastag a textúrája, de nagyon szépen és gyorsan eloszlik a b kombinált bőrömön, nincs fehér réteg, és ez után primert sem használok, mert nem érzem szükségét. Illatát nem érzem, bár utolsó az összetők listáján, nagyon könnyen eldolgozható, nagy kiszerelés, egész nyáron, pontososabban már tavasszal is ezt használtam, használom, és most járok a vége felé. Csak azért nem veszek most ugyanilyet, mert van másik (3 vagy 4) fényvédőm.

buzavirag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 8.

Nem adott semmi pluszt, számomra büdös ragasztó szaga van, és iszonyatosan kukacosodik is. A lábamra használtam el borotválkozás után, oda egész jó volt.

buzavirag

Csíp… 😞 A lapok lehetnének nedvesebbek. Nekem nem szakadt mikor kihúztam a csomagból.

NovakneViki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 8.

A 2022-es summer sale keretein belül vásároltam meg. Elsőre azt hitem, hogy ez egy krémes és egyben habzó arclemosó lesz. De valójában ez egy arctisztító tejnek felel meg. Használatát próbáltam vatta vagy pamutkorong használata nélkül, de sokkal hatékonyabb ha ezeket is bevetjük. Ez a tubus sajnos nem ehhez a sűrűségű termékhez való, egy pumpás adagolót igazán megérdemelne. És sminklemosás után nem okoz fátyolos látást, mint sok hasonló sminklemosó tej.

Gracious
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 7.

A tusfürdő illata még órák múlva is körülleng. Olcsó és mindig könnyen beszerezhető. Mi kell több:D

Gracious
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 7.

Már egy ideje használom és nagyon szépen teszi a dolgát. Nem szárít, nincs benne sem alkohol, sem parfüm. Nagyon gazdaságos kiszerelés, rendkívül jó árban:)

mlexa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 7.

Az enyém lehet szériahibás volt, mert az elejétől kezdve alig jött belőle. Nem is tudtam így, hogy mennyit fújjak az arcomra. Kb 10 használat alatt elfogyott. Ennyi pénzért ez elfogadhatatlan! Nem hagyott fehér réteget, nem zsírosított, de lehet nem is jött elég termék. Fogalmam sincs! De nem veszem újra, az biztos! A Garnier ugyanilyen terméke ezerszer jobb, és jóval olcsóbb is!