Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

nikiii.*
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 7.

Esti rutinban használom, toner után, retinal/azelainsav előtt. A bőröm kombinált (nyaranta inkább zsírosnak mondanám) és vízhiányos. Azért tettem vele egy próbát, mert a propoliszos testvéréért rajongok, és szerettem volna egy nyugtató szérumot az esti rutinomba, aktívok elé. Pont úgy jött ki, hogy akkor érkezett meg, amikor amúgy is szörnyű állapotban volt a bőröm védőrétege (nemrég kezdtem el úszni, és a klóros víz teljesen szétcsapta), így egyértelműen láttam, hogy nagyon sokat segített ennek a helyreállításában. Könnyű, vizes formulája van, nagyon hamar beszívódik, és még akkor sem csíp, amikor szinte minden más igen. A használata után látványosan hidratált és kicsattanó a bőröm, és segít a zsírosodás karbantartásában. Úgy érzem, ez az a termék, ami abszolút nem egy kötelező darab a rutinban, viszont egy tonerrel karöltve szuperül kezeli a vízhiányomat, nyugtat, és a benne lévő niacinamid pont arra jó, hogy nem sok, de már használ a zsírosság visszafogásában -- emellett pedig szépen segít az érzékeny, piros foltok eltüntetésében. Ha akkor próbálom ki, amikor minden rendben van a bőrömmel, talán fel sem tűnik, de most már tudom, hogy jó kis termék ez. :)

Update: másfél hónap használat után is imádom, zseniális szérum. Mióta használom, sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm, a nyugtató hatása miatt pedig sokkal egységesebb az összkép is.

SzReni85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 7.

Gondban vagyok ezzel a termékkel csillag téren, lehet bele kellett volna olvasgatnom mások mit írtak.. De amúgy meg olyan dolgokért szokták lepontozni a terméket, hogy nem keni fel magát vagy mert egy zsíros bőrre való termék nem hidratálja az ő száraz fejét...
Szóval őt most lepontozom , pedig a márkának összességében
ötöst adnék,több terméke visszatérő vendég a rutinomban.
A leírásbiblia és amit ígér kb azonnal magamra akarom kenni. De nekem teljesen összetört a szívem már felkenéskor, igen, gél .... tudtam mit veszek de ez nem ilyen krémes átlátszó kenhető gél, hanem egy ilyen hozzáadott 10% technokol és olyan érzetű cuccli .. És az alákent szérum és/ vagy esszencia sem segít rajta. Hagy is egy fura úgy hívom delfinbőr réteget de ez nem is az mert nem puha hanem ilyen keményre ragacsosra szárad, talán tényleg a technokol a plusz összetevő🥲Próbáltam úgy is hogy rákentem a bevállt hidratálóm , és enyhítette ezt a bőrpofa érzést de reggel hogy másnap ne érezzem , komplett rutin kellett lemosás mindenek mert úgy odakötött, hogy már elgondolkodtam valami aluljáróban vette a rendelős oldal nagykeráron. És azért a ragasztó pluszban mert az apró ráncaim amúgy csökkentek azaz csak összehúzta a bőröm😂 Plusz na és ezért vagyok gondban. Egységes bőrkép és valami plusz , feltöltött vagy nem is tudom kis üde voltam. Ezért a hatásért elviselném a technokolos mókolt terméket😂 (neeeem) De apró kis patik jöttek ki. Az a kis izé ami nem is pati hanem egy miniatűr fehér lufi és szinte jó érzés megpattintani egy könnyed mozdulattal mint azt a pukkangatós csomagoló. Se kráter se nyomkodás pirosság kipattan és ennyi
Ebből olyan 3-10 darab mert nyilván elsőre azt hittem rossz napom volt és csak azért büdös és ragad. Vagy ne zavarjon az a pár pukkantás? De nem úgy van az... Vagy?😂 Azért annak nem kéne ott lenni.
Ja és a szaga. Én elég fura illatokat imádok, vagy a tömeg által büdösnek mondott terméket illatát még szeretem is mint a cipőbolt vagy patika illatot 🙂
Megpróbáltam másodjára is egy pár hónap múlva... Ugyanez .... És drága elhasználni végtagokra hogy csak fogyjon...
A márka iránti tiszteletből adok hármast , bár a kettesen is gondolkodtam 🙄
Rossz érzés amúgy, ha tanár lennék tuti ilyesmi érzés egy amúgy jó diáknak adni egy rossz jegyet mert valami nem ment aznap úgy...
Most elolvasom a többi kommentet befolyásolt volna e aztán ha igen jövök updatelni🤫

Na meglestem, fura mikor ennyien szeretik én pedig csak szerettem volna szeretni🙄 Páran azért hasonlót írtak mint én,talán van benne valami növény amit egy réteg nem jól torelár. Vagy lehet már túl sok a zöld benne az én kis minimalista krémmedvelő arcomnak. Mert a minimal aloe nem tesz rosszat és nem pattogzok. Mondjuk nekem egy cicaplast jobb sebgyógyításra mint a tiszta aloe, esetleges égési sérülésre (főzés stb,de akár ha megtörtént a baj a napon...) a panthenol spray is nagyobb csodát tesz. Én szeretem és a bőröm igényli a hatóanyagot...
És nálam is okozott pirosságot.
Szóval utoljára átgondolva mégis kettest adok mert a hármas akkor járna, ha csak annyi a gond nem használ, de ártani sem árt... Nem tudom soha meddig kéne próbálkozni ilyenkor de inkább maradok azoknál akikkel elsőre is passzolunk😇

kovacsanett43
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 7.

Sokféle árkategóriajú hidratálót próbáltam, de egyiktől sem estem hanyatt, így gondoltam, beszerzek egy olcsóbb, de jó összetételű krémet, legrosszabb esetben elkenem kézre. Tény, hogy zsíros. Nekem alapvetően kombinált a bőröm, de ez a töménysége ellenére jolly joker. Nagyon szép, puha, ruganyos tőle a bőröm. Éjszakára használom, nyáron a 40 fokban fényvédő alá nem kenem, igaz, akkor nappalra nem is használok semmilyen hidratálót, ha olyan meleg van. Általában a könnyedebb krémek hiába jók állagra, nem igazán érzem, hogy valóban hidratálnának, ennél nincs ilyen gondom. Tényleg nagyon elégedett vagyok vele, hidegebb időben valószínűleg nappalra sem lesz sok.

Vansalinda
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 7.

Nem olyan a termék mint a HIDROFIL-NONION krémek, az inci lista más!
Azokat szerettem volna ezzel kiváltani, mivel az orvos receptre írta az előzőeket! Allergia egyéb miatt! Két hónapja szemeztem vele! Most szántam rá magam, rendeltem belőle! Érdekes volt az első használat közben az arcom érzékenyen reagált, csípte picit! Nekem legalább is ahová kentem, ott mindenhol! Dolgozik rendesen gondoltam! És fürdés után jólesően hidratalta a bőröm!
Nem csalódtam benne! Olyan erőteljes selymes érzetet hagy a bőrön (ami nekem már zavaró)volt! Arcra nem kifejezetten használnám! Pattanásos részen erősen komedogén, a arc száraz részeit smirgli szárazzá teszi, arcra nem való!
Száraz részek tovább száradtak illetve érdesek lettek!
Masszázshoz kiváló termék!
Nem nagyon lehet vele spórolni, olyan erős kis enyhén viaszos majdnem nyúlós-gumis érzetre olyan gyurmás!
Egyik Tenyerébe rakva a másik kézzel téptem ki darabokat, és
Elég hatarozottan kentem magamra! Lehetőleg kapkodva gyorsabban így melegszik, puhul a felvitelt megkönnyítendő! Jól bemassziroztam!
Lemosni nem egyszerű! Kézre a házimunka után jól esett bemasszirozni! Kézre tökéletes! Visszahidratál Azonnal! Lemosom és folytathatom a napi teendőim!
Kipróbáltam már erre a célra a sima étolajat is! Mivel mosogatás stb. Eléggé ki tudja szárítani a kezet, főleg hűvösebb időben! Nagyon vegyesek az érzéseim!
A sarkamon lévő bőrt nem puhitotta kicsit sem, smirgli Száraz volt! Arra külön rajta kell hagyni estére és zoknit kell rá húzni! Gyantazasnal szuper, ez mindent lehoz!
Árban nincs szerintem külömbség, a szállítási költség miatt! Lassan elfogy az egy kilós kiszerelés!
Kihabositva gazdaságosabb!

6vilag
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 7.

Korábban csak nyáron használtam hintőport a rohadt melegben, hajlatokban, izzadság felitatására. Most lecseréltem a hagyományosat, mert kiváncsi voltam erre.
Hát hihetetlenűl folyós, elég pár cseppnyi belőle -az is szűken adagolva- még a nagyobb területekre (comb) is. Ha fürdés után használom, gyorsan terűl és szárazra szárad. Reggel száraz bőrre is jó, hajlatokba 1-1 cseppnyi elég és ilyenkor is gyorsan szárad, foltot nem hagy se bőrön, se ruhán. Nyomtalanúl szárad, és enyhe friss, tiszta illatot hagy maga után, ami bőrközeli ugyan, de elég sokáig érezni.
Mióta használom, még nem pattogtam ki.
Nem csodaszer, de eddig tetszik. Folyósnak folyós, de kiadós, meg lehet tanulni az optimális adagolását:)

lilip1
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 6.

Mivel a Cheer up-tól én nem éreztem nagy változást, ezért az itt olvasott vélemények alapján beszereztem egy kis kiszerelést ebből. Egyelőre csak 2 naponta használom esténként, de máris látok kisebb javulást az arcomon. Egyenletesebb a bőröm látványra és tapintásra is. Mellette elkezdtem használni reggelente a Porefectly Clear-t, ami egyenlőre úgy tűnik, hogy szintén nagyon jó döntés volt. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására, de annyi már most is biztos, hogy jó vétel volt :)

Tvylvis
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 6.

Ez tényleg egy jó testápoló. Kicsit hosszabb idő elkenni, eléggé sűrű állaga van, viszont az én bőröm gyorsan és maradéktalanul beszívja. Nem hagy semmilyen fura réteget maga után, csak szép, hidratált bőrt.

Johanna989
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 6.

Az örök kedvenc szérumom. Nem tudom megmondani hány alkalommal vettem újra, de ha elfogy pár napra, akkor azonnal látom a bőrömön, hogy nem olyan szép egységes. Nekem elsősorban a pigmentfoltokkal van problémám, azt nekem nagyon szépen halványítja. Nem találtam még olyan szérumot ami látványosabb javulást eredményezett volna a bőrömön mint ez.

Palma215
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 6.

Ez egy baromi jó cucc. Sűrű, zselés állagú, könnyen beszívódó, gazdag hidratáló, ebben a nagy melegben is simán viselhető. Nagyon kellemes.

peachypancakes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2022. augusztus 6.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18  |  2022. augusztus 6.

Folyós állagú testápoló, könnyen beszívódik, és nagyon jól hidratál. Borotválkozás után szoktam használni, segít hogy ne pattogjak ki. Az illata az nem a legjobb, de ez elenyésző.