Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Randal
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 6.

Most is bebizonyosodott, hogy nem mindig a drágább termék a jobb... Hiába kenegettem 2-3 ezer ft-os krémekkel a kezem, idáig ez az egy tudta rendbe tenni. :D Ráadásul tényleg csak kevés kell belőle, mert nagyon sűrű krém.

Dana1983
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.

A bőröm extra érzékeny, de ez a fényvédő nem irritálja. Maximálisan véd egész nap (pedig nem kenem újra), minimális fehérséget hagy maga után, a finishe fényes.
Negatívuma, hogy nap közben néhol összeáll a bőrön, de ezért nem vonok le csillagot.
Amíg nincs Clinique CC, addig maradok ennél.

Panda
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 5.

El fogom használni, regellente de nekem abszolut semmi különös,sőt emiatt kissé nyögvenyelősen megy, mindig odébb rakom és inkább másikat használok. Például a Frudia lemosói vagy akár Uriage, LRP lemosói sokkal jobban szerepeltek.

Panda

Fú... osztom az előttem szóló véleményét...ez maga a tragédia.
Alapozva a sok pozitív véleményre egy jó kis spanyol tengerparti nyaralásra többek között ez vittük.
Nehezen kenhető, fehér réteget hagy, furcsán tapad utána a bőr, sőt még zuhanyzás után is éreztük magunkon.
Haragudtam is magamra, hogy miért nem maradtam a LRP vagy Eucerinnél.
De a legszomorúbb, hogy én tiszta szeplős lettem melette pedig nem spóroltunk vele egyáltalán, a vállam le is pirult ...a férjemnek ( aki nem fehér bőrű, mint én és nagyon szépen barnul egyébként) emelett a termék mellett komoly napallergiája jött elő, ami nem jellemző rá. Tehát 2 nap szenvedés után faladtuk, a legközelebbi tengerparti kisboltban pedig vettünk egy Nivea 50+-t ami mérföldekkel lenyomja ezt...nem is értem...

frenky
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 5.

Kedvenc testápolóm! Főleg szőrtelenítés után szoktam használni. Igaz, hogy nem szívódik be rögtön, de szerintem ez nem is nappali testápoló. Este felkenem és másnapra pihe puha a bőröm. Erősebb hámlasztás után arcra is szoktam kenni.

Naoto
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 5.

Ár-érték arányban teljesen rendben van, egy egyszerű, de jó kis krém. Csodát nem tesz, de a hidratáló funkcióját ellátja, nem valami testes krém, ezért inkább nyárra, vagy télen mással kombinálva ajánlanám. Szépek az összetevői.

bareszsopte
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.

2022.08.05.:
Még április elején vásároltuk. Május végétől mostanáig használtuk. Tudtam, hogy változtatás lesz, mert láttam a boltokban a más kinézetű flakonokat. Kétszer mentem vissza, mert először nem találtam. Ugye a liláskék flakont kerestem sárga tetővel. A weboldalukon megtaláltam, hogy néz ki, kiderült ilyen átláthatatlan fekete lett. Lámpával lehet csak a szintet megállapítani. Másik Schauma samponokkal össze lehet keverni emiatt. Sajnos a nagy megújítással elrontották az összetételét is. Az előző Carbon Force samponjuk illatát és összetételét kapta meg. Mostaniban egyforma mindkettő. Csak az illat miatt kap ennyi csillagot. A jelenlegi frizurám nem jól viselte (felül hosszabb, középen elválasztott, alul rövid haj). Nem volt neki olyan jó tartása, mint az előző változattól. Ráadásul egy nappal korábban kell mosni, hamar összeáll tőle. Max. 4 napot húzok ki vele. Nehezebb volt a fésülködés, több hajszál jött ki akkor és mosáskor is. Nem jól habzott, dupla adagot kellett belőle használni, ezért gyorsabban elfogyott. Többen is kipróbáltuk a családban és nem lett pozitív véleményünk róla. Volt egy jó, amelyből rosszat csináltak. Nem értem, miért kell itt újítgatni?! Ez nem az első eset ennél a márkánál. Kénytelenek vagyunk másra átállni.

katalinmester13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 5.

Tejüveg színű, zselés állagú nagyon jó lemosó. Esténként használtam miután egy nedves frotír sminklemosó "kesztyűcskével" nagyjából letisztítottam az arcom. Sminkmentes napokon önmagában használtam. Tökéletesen tisztít. A pórusokat is. Jó érzés vele mosakodni. A szemet nem csípi. Kicsit nehéz lemosni. Nagyon ragaszkodik hozzám. Szerintem én is hozzá. Tervezem egy újabb darab beszerzését. A legjobb.

fannikeller
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 5.

Nagyon szeretem típusú fényvédő ez. Illatanyag, és alkoholmentes, baráti az ára, jók az összetevői, főnyeremény. Az egyetlen bajom vele az, hogy csípi a szemem, de ezt lehet orvosolni, ha odafigyelek, és kikerülöm a szem körüli részt. Én kellemesen tudok rá sminkelni is, és újrakenni is könnyű. Már a sokadjára veszem újra, szerintem marad is.

fannikeller

Imádom! Kombinált/zsíros bőrűként sem zavar a fényessége, kis púderrel teljesen orvosolható, akinek ilyen a bőre, annak szerintem úgysem lesz semmitől egész nap matt a bőre. Nem csípi a szemem, ami szerintem nagy előny, meg nekem ez a hibrid dolog is nagyon bejön - mindenki lelki nyugalma érdekében még a korallzátonyokra sem veszélyes a kémiai része. Számomra tényleg ez a go-to fényvédő, minden nap ezután nyúlok, smink fölé is újra tudom kenni, szóval csak ajánlani tudom. Alá a TO niacinamid szérumját, és szintén a TO NMF hidratálóját kenem, a fényvédőre pedig sminkelek, és mindez tökéletesen együttműködik. :)