Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Shila
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.

Szép INCI, ár/érték arány szuper, kiadós mennyiség. Nekem nagyon kevés is elég az arcomra, viszont nem érzem, hogy hidratálna, inkább megül az arcom felületén, nem zsíros, csak egy vékony réteg marad utána akármilyen keveset is kenek, ezért megy kézre lábra is, máskülönben sose fogy el.

Tarzicia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 5.
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2022. augusztus 5.

2022.07.05.:
Bizarr, futurisztikus ennek a szempillaspirálnak a külseje. Fekete üvegből készült. Gondolom, már nagyon ki kellett találni valami újat, meghökkentőt. Szerintem hajánál fogva előrángatott ez a design. Brutál nagy, súlyos darab, és ezen a hullámos forma se sokat segít. Nem voltam rest, megmértem, mert nem hittem el, hogy ilyen súlyos. Hajszálpontosan a duplája az Armani Eyes To Kill Classico szempillaspirálomnak, amit most használok. Az 34 g, ez 68. Szerencsére csak az a tartály-része súlyos, amiben a festék van, de ez ne tévesszen meg senkit, a töltőtömeg teljesen átlagos, 8 ml. Használat közben tehát már nem zavaró a súly, max. csak a neszeszer fog nyögni alatta. És nehogy valaki véletlen ráejtse a lábkörmére...
Na de a lényeg, maga a kefe és a festék. A kefe semmi extra, átlagos, jól használható, szépen szétválasztja a pillákat. A festék erős szagú, direkt nem illatot írok, engem kicsit zavar. De legalább gyönyörű koromfekete és nem csomósodik, a pilláimat se teszi merevvé.
A nevében a szérum mellett csak a volumizing szó szerepel. Ezt be is tartja, de nagyon meg kell érte dolgozni. Egy-két húzásból még alig látszik valami, el se hittem, nekem kell vagy 4 kiadós réteg, pedig sose törekszem drámai hatásra. Hosszabbítást, ívelést pedig senki ne várjon tőle. Ez inkább természetes vagy minimál look. Őszintén szólva én még ilyen csutka és szögegyenes pillákat eddig egyetlen szempillaspirállal se tudtam kreálni.
Sminkmentes napokon, itthon elhasználgatom majd, arra jó, hogy legyen rajtam valami. Szérum van benne, ami állítólag hosszú távon erősíti a pillákat, az mindig jól jön, és valóban kíméletes, könnyen lemosható.
Amit viszont szempillaspirálként nyújt, nekem édeskevés. Annyira, hogy még egy közepest se tudok rá adni.
2022.08.05.:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Pereg. Akkor is, ha nem nyúlok a szememhez. Eleinte fel se tűnt, de most már bosszant. Viszont mintha picit erősebbek lennének a pilláim. Persze simán lehet, hogy csak beképzelem, és csak a lelkiismeretemet akarom megnyugtatni, hogy nem az ablakon kidobott pénz volt, amit erre a csodaspirálra költöttem. Erősen hajlok az egy csillag felé....

KezdoManias
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 5.

2022.08.05. Hiába próbálom az ápoló hatás miatt szeretni, az sajnos mégiscsak vállalhatatlan, hogy néhány óra elteltével morzsa formájában a szemem alatti területet díszíti. Igen, én is hibás vagyok, mert dörzsölöm a szemem, de az általam hasnált spirálok többsége ezt jobban bírja. Legyen csak 3 csillag.

2022.07.26. Az itteni rossz vélemények hatására vettem meg:) A leírtakból arra jutottam, csupán félresiklott a marketing, és ez az a termék, amit keresek.

Sajnos már világosodnak (őszülnek....) a szempilláim, és bár teljesen átlagosak voltak, most már a vékonyodás jeleit veszem észre rajtuk. A spirálozás pedig, mondjon bárki bármit is, igenis tovább gyengíti őket. Mégiscsak van egy terhelés a szálakon, a helyzetet az esténkénti lecsutakolással pedig tovább rontjuk. Sok olyan reggel van ugyanakkor, amikor csak elszaladok a gyerkőceimmel oviba/iskolába, utána otthonról folytatódik a munkanap. A reggeli elszaladáskor színezett hidratálót használok, esetleg szemhéjtust/ceruzát. Emellett viszont, a korábbiaktól eltérően, már "meztelennek" érzem a pilláimat. Igen, tudom, ilyenkor bort iszom és vizet prédikálok, hiszen a kislányaimnak azt sulykolom, hogy az emberi test úgy szép, ahogyan van, és a sminkelés valójában játél, amit önmagunk örömére végzünk. Én meg nem szívesen dugom ki az orrom smink nélkül. De a lényeg ettől függetlenül az, hogy a világosodás miatt túl nagy a szememen a kontraszt, hiába húzok csak nagyon vékony vonalat a tőbe. Ezeken a otthoni napokon viszont sajnálom spirállal terhelni a szempilláim.

Ezzel a jól kivesézett háttérrel jött szembe a néhány bírálat a lentiekben. És meg is rendeltem. Mint szempillaspirál - valóban essze áll az ideálistól. Épphogy csak ráerősít, miközben mondjon bárki is bármit, mindenki a hosszú, dús pillázatot szeretné látni magán. Ráadásul pereg, rólam estére a szemdörzsölések miatt jelentős részben el is tűnik. Viszont elhiszem, hogy tényleg erősít, vagy legalábbis sokkal kevesebbet ront, mint tartósabb, erősebb versenytársai. Emiatt is választottam a csak reggel elszaladós napokra. És teljesíti ilyen irányú elvárásaimat.

Emlékezzünk meg a csomagolásról is - ezt bizony tényleg túlspilázták. Nehéz üveg, ami bár tetszetős, mégis csak túlzás, és cseppet sem táskabarát. Ez nálam valójában nem okoz problémát, mert otthon használom, de épp egy nyaralás alkalmával is jó lehetne, ha nem félnék, hogy emiatt lesz túlsúlyos a pakk, vagy épp összetörik a kemping mosdójában. A praktikumtól eltekintve persze szép, egyedi megjelenésű, végülis öröm kézbe venni. Kiemelkedik a tömegből. H ez volt a tervező célja, az bizony teljesült. Amit fájlalok, hogy nincsen kisebb kiszerelésben. Hacsak tehetem, miniatűrökkel kezdek, így többet is tudok párhuzamosan használni, mert ugye a mánia az mánia...

A fenti hiányosságokat figyelmen kívül hagyva, a saját felhasználási célnak megfelelve, részemről legyen 4 csillag.

beatrisz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 4.

Mixáról váltottam erre. Szerintem nekem ez a top testápoló. Pont jó állag, nem túl zsíros, van benne urea és niacinamide is ami plusz pont. ILLATMENTES! ami ritka mint a fehér holló.
Egyetlen baja van de ezért nem vonok le pontot, hogy nekem néha elkezd kukacosodni ahogy kenem, nem zavaró annyira mert úgyis csak este használom.

dottie.b
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 4.

Talán a legjobb aloe gél amit próbáltam!
Főként arcra használom, nagyon szépen leviszi a pirosságot, és amikor egy ideig nem használom az itt-ott keletkező pattanások lassabban tűnnek el. Hamar beszívódik, nem lesz tőle ragacsos az arcom, nyáron nedves bőrre, két rétegben önmagában is elég szokott lenni, de rétegezéshez is remek.
Jó sokáig elég, az ára is nagyon jó, egyetlen negatívum, hogy tégelyes. Én általában ki szoktam adagolni egy kiüresedett nyomókás flakonba.

ohmygod
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 4.

A szemhejamon - valoszinuleg agressziv tultisztitas miatti - hamlo, szinte seb szeru szaraz reszt, ami egyre csak terjedt, gyakorlatilag 2 ejszaka alatt elmulasztotta, mig mas, egyebkent nyugtato es apolo hatasu krem abszolut nem segitett. Gyorsan beszivodik, kellemes, nem nehez krem, baromi jol hidratal, lehet ezt fogom ezutan szemkornyekapolokent bevetni. :D

Reni666
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 4.

Szépen leszedte a smiket , nem irritált nagyon sok van benne ,illata kellemes .
viszont nekem száritotta a böröm .

dkitti87
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 4.

Még csak három napja használom de már most kedvelem. Elsősorban az összetevők szimpatikusak, másodsorban szereti a borom, nem okozott pattanasokat, jól hidrataltnak érzem tőle az arc boromet és egyáltalán nem sok a zsíros bőrömnek sem, nagyon gyorsan beszívja, viszont meg mindig száraz az orrom körül a bor, úgy néz ki több idő kell neki. Kellemes az illata is, az állaga sűrű de en mindig a kezemben felmelegítem így könnyű kenni. Bőr kezelés utáni sebeket is kezelek most vele, kiváncsi vagyok milyen gyorsan gyógyul tőle.

peach
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 4.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Jól tisztít, engem nem szárít, gyorsan leöblíthető. Az illata alig érezhető, egyáltalán nem tolakodó. 1 pumpa szinte sok egy arcmosáshoz, szóval ár érték arányban is tökéletes

Patri9810
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 4.

Imádom ezt a krémet, én sokkal többet használom az arcomra hidratálóként, mint a kezemre. Nem hagy zsíros érzetet maga után, gyorsan beszívódik és jók az összetevők. Mindig újra vásárolom.