Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Patri9810
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. augusztus 4.

Egyik kedvenc lemosóm. Rengeteg tudatos bőrápolós posztot olvasok, ott találtam rá pár évvel ezelőtt. Azóta is teszi a dolgát, gyönyörűen tisztít és nagyon jó árban van. Gazdaságos kiszerelés, napi használat mellett is nagyon sokáig elég.

Nyuszi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 3.

Jó, jó, de mire. Kicsit hidratál, kicsit nyugtat, kicsit csinál mindenféle jót, de akinek szárazabb a bőre, az olyan halottnak a szentelt víz kategóriának fogja érezni. Mondjuk rétegzős rutinban el tudom képzelni, illetve akkor, amikor valami gyulladás van, és óvatosan kell kencézni. Először három csillagot akartam adni, de rájöttem, hogy sokan pont azt szeretik, ha nem érzik a bőrükön a kencét, szóval legyen négy csillag.

rekav11
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. augusztus 3.

Ezt és az Oil Intense párját vettem meg. Ez teltebb, testesebb, jobban hidratál, tán gyorsabban beszívódik. Az Oil Intense-nek kellemesebb az illata, ennek nem nagyon van, de nekem a kettő közül ez a nyerő. Nem csodaszer, de 4 csillagot megérdemel, szerintem még lesz alkalom, hogy ezt veszem.

Drvzs
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Nálam nem váltotta be a kívánt hatást, de ami még bosszantóbb hogy foltot hagy a bőrön.

souzanna
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Szuper puffancs habot pumpálsz ki a flakonból, tényleg nagyon gyengéd (klasszisokkal jobb, mint a Soon Jung pH 5.5 Foam Cleanser, kevésbé szárít és piszkálja meg a bőrt), kellemes a bőrérzet utána és újratölthető a flakon. Szerintem ez az egyik legjobb arctisztító hab, amit a szerencsétlen bőröm kifejezetten imád.

souzanna

Rozaceás, hiperérzékeny és száradásra hajlamos bőrömre tökéletes. Egyáltalán nem szárít, bőrproblémát nem okoz. Nagyon szeretem.

GabrielaEll
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Alap tusfürdő lett otthon. Nagyon jól habzik és jól tisztít, nem szárítja a bőrt.
Kellemes az illata is. Az ára is szuper.

Missglamorazzi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Kíváncsi vagyok mindig az újdonságokra, ezt április óta használom. :)
Világos bőröm van, sajnos helyben csak 3 árnyalatot árusítanak - ezért a 3-4 light mediumot vettem meg - ami picit sötét elsőre, viszont annyira meglepődtem, milyen jól tud alkalmazkodni a bőrhöz - teljesen észrevehetetlen. Egyet értek a korábbi hozzászólásokkal - nem mondanám alapozónak egyáltalán. Szépen egységesíti a bőrt, mintha egy blur filter lenne rajta, kis bronzos hatás és egészséges szín érhető el vele - nem pedig maszk takarás. Nekem eddig tetszik, szép rajta a többi sminktermék is. Egyre jobban megszeretem ezeket a sheer szérum/alapozó/tint termékeket. :)

helgailles
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

A Nivea szőlőmagolajos lemosóját használtam már egy éve, és imádtam, de már tényleg sehol nem tudtam beszerezni, így gondoltam teszek vele egy próbát. Hát engem meglepett. Féltem, hogy lemoshatatlan ragadós réteget hagy majd maga után, és esetleg pattanásokat okoz majd. De nem. Kicsit nehezebb lemosni, mint a Nivea-t, de nekem az a praktikám, hogy szappannal lemosom a kezemről, és így a tiszta kezembe nyomom a Balea med géles lemosóját, és akkor mosom le az olajat az arcomról. Így szépen leszedi az olajat maradéktalanul. Puha, tiszta, selymes érzet, kipucolja a mitesszereket, még táplál is a tisztítás mellett. Simán jó, hacsak vissza nem jön a Nivea olajos lemosója, nem fogom lecserélni.

safranyann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Olajos tisztítás után és néha reggeli tisztítónak használom, és szuperül bevált érzékeny bőrre! :) Illatmentes, nem pirosodok ki tőle, nem húzódik utána a bőröm.
Nem habzik, krémszerű, de szerintem hosszú távon sokkal jobbak az ilyen tisztítók a bőrnek, érdemes leszokni a buborékos habzásról.