Legújabb vélemények - Krémek érzékeny bőrre

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

safranyann
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Nem mondanám, hogy jó választás érzékeny bőrre. Húzódik utána a bőröm, és állagra is furcsa. Elhasználom tusfürdőnek.

cinimakeup
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Ekcémás bőrre használom és nagyon bevált. Elsősorban kislányomnak vettem és meg vagyok vele elégedve. Eltüntek a piros foltok és a viszketést is csillapítja. Rendszeres használat mellett és az Atoderm Intensive Baume testápolóval együtt nagyon hatásos. Eddig ez vált be a legjobban az ekcéma enyhítésére.

cinimakeup

Táplálja és hidratálja a száraz bőrömet. Este bekenem magam és reggel is érzem, hogy hidratált a bőröm. Nagyon kellemes illata van. Nem irritálja az érzékeny bőröm.

GabrielaEll
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Klassz kis sampon!
Nemrég kezdtem el használni, mert samponváltást csináltam, ajánlás útján találtam rá olyantól aki már régóta ezt használja.
Előtte az Elseve Color Vive-ét használtam sokáig, de eljött az idő egy kis váltásra, mert kiszárította a hajam.
Ez a sampon gél állagú, jól tud habozni, jól tisztít. Illatra ami van az azt gondolom csak az összetevők együttese.
Számomra bevált, nem szárít, nem okoz viszketést és ár érték arányban nagyon jó.

Annie25
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Az illata kellemes, de naponta kétszer újra kell dezodorálni, hogy ne legyen izzadság szagom... csak egy csillagot vonok le, mert én amúgyis rendkívül izzadós típus vagyok, úgyhogy nekem sajnos nem vált be, az szuper, hogy alkohol és aluminium mentes, de maradok a jól bevált powder soft verziónál.

svekits
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Nagyon szeretem kenni, akár napi 2-szer is magában is vagy akár egy aktívabb szérum alá is. Hajlamos az arcom a kipirosodásra, sebesedésre, ez tök szépen helyrehozza és lehúzza a pirosságot, reggel összességében egységesebb a bőrképem, ill. a pattanás utáni hegeimen is sokat segít. Nagyon jól hidratál, a formulája is nagyon könnyed, olyan viztes-géles, nem kukacosodik nekem semmi alatt, nappal is szoktam viselni, és még akkor kenek rá fényvédőt meg sminket is. Teljesen jó kis cucc, tuti újra veszem, mert elég hajlamos vagyok kipirosodni.

Lilla6
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 3.

Az igazi csodakrém! Kb. 1 éve használom. Sosem hiányozhat a fiókomból. Alap darab.

bridzsitta
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. augusztus 2.

Gyönyörű krémes, tubarózsás illat. A narancsvirág nem édesíti el. A neve és a dizájn alapján nagyasszonyos illatra számítottam, de ez igazi hölgy-illat.
Nagyon szép és finoman fűszerezett parfüm.
Nyugodt, kiegyensúlyozott, boldog - ilyen érzést kelt bennem.
Azt hiszem, állandó tagja lesz a gyűjteményemnek.

fruzsooo
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 2.

Hipererzekeny, ekcemara hajlamos borom van ami meg altalaban a shea vajtol is viszket. Az nalam sajnos altalanos, hogy amikor a fenyvedok a szemhejamra kerulnek veletlenul, irdatlanul elkezdenek csipni es viszket toluk az egesz szemkornyekem. Ettol a termektol viszont semmi bajom, szoval aki hasonloktol szenved, szerintem probalja ki batran. Azon kivul, hogy nincs tole bajom, ugy tunik, szepen be is szivja a borom, 5-10 perc elteleltevel mar egyaltalan nem is latszik, hogy bekremeztem.

V.vivi
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. augusztus 2.

Nem rossz popsikrém, de nem tökéletes. Amikor hiánytermék volt a naturlandos infantum popsikrém akkor próbáltuk ki. Az elején nagyon szuper volt, jó az állaga is. De a fogzás alatt nem volt elég nagyon piros lett a popija a lányomnak. Vissza is tértünk a másik krémhez amint újra lehetett kapni.