Legújabb vélemények - Tusfürdők

gili
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Megfelelő tisztító hatással rendelkezik, hidratálja a bőrt és az illata is isteni!

ALettah
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

A kislányomat mosom ezzel, ő a kedves mindennapi "egérkés fürdető". Szerintem ár-érték arányban szuper, a pumpás kiszerelés is nagyon jó, nem gond, ha beleborítja a gyerek a kádba. Kellemesen habzik, nem okozott semmilyen bőrproblémát, nem használok külön testápolót vagy babaolajat utána, de nem is kell. Samponnak is ezt használom a gyereknél. Szépek az összetevők is, jó az ára, cuki az egérke :) Szerintem sokáig alapdarab lesz nálam.
Amennyire szeretek én kísérletezni a kozmetikumokkal, és bizony sokszor mellé is nyúlok, annyira vigyázok, hogy mit kenek a kislányomra. Ez bejött, ez marad!

noxibaba
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Általában habfürdőnek használjuk ezeket a tusfürdőket. Vízben jó nagy habot képez, kisfiam imádja. Szerencsére egyikünk bőrét sem szárítja.

zsszucs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 7.

Nagyon szuper illata van, vaniliasodo némi friss süti illattal (banánt nem igazan érzem). Az állaga is kicsit vaniliasodos, nem annyira folyékony, inkabb balzsamos jellegű. Kevés is elég belőle ahhoz ,hogy sok-sok órán át a zuhanyozás után is szuper illata legyen a bőrnek. Nem szárit.
Nekem nagyon tetszik. Nagy kiszerelést kell venni, az tényleg hosszú ideig bírja, úgy az ára is barátságosabb.

Fiszuli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 7.

Két Baba tusfürdő volt, amit valaha is kipróbáltam, ez volt az egyik. Esküszöm, nagyon szerettem volna szeretni. Olyannyira, hogy amíg el nem használtam az egész tubust, addig nem voltam hajlandó beismerni, hogy bizony veszett módon szárítja a bőrömet és ettől vakarózok, mint a rühes macska. A lábszáramról és a felkaromról konkrétan hámlott a bőr! Ekkor már nem foghattam arra, hogy hideg évszak van - mint a másik fajta Baba tusfürdőnél - hiszen nyár volt. Ha láttam volna ezeket az összetevőket, akkor biztos, hogy az első átvakarózott éjszaka után ment volna a kukába. Hatalmas csalódás volt nekem, de azóta értem, hogy mégis miért vakaróztam és miért hámlott le a bőröm a szárazságtól. És ezt ajánlják az egész családnak?! De tévedés ne essék. Én nem vagyok egy érzékeny bőrű ember. Sok pocsék terméket elhasználtam már a testemre és az arcomra, amitől másoknak lehet csontig tűnt volna el a bőrük, de nekem maximum az volt a legnagyobb bajom tőlük, hogy "hmmm, hmmm, valamiért nem használ". De ez a márka szó szerint hetekre tönkretette a bőröm, nem csak a hideg, hanem a meleg évszakban is.

Nindzsuuu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

IMÁDOM! Kellemes illatú, mintha már a nyaralásomon lennék. Olcsó és jó, mint az összes baleás tusi

Fiszuli

Két Baba tusfürdő volt, amit valaha is kipróbáltam, ez volt az egyik. Esküszöm, nagyon szerettem volna szeretni. Olyannyira, hogy amíg el nem használtam az egész tubust, addig nem voltam hajlandó beismerni, hogy bizony veszett módon szárítja a bőrömet és ettől vakarózok, mint a rühes macska. A lábszáramról és a felkaromról konkrétan hámlott a bőr! Bár ekkor is inkább arra fogtam, hogy hideg évszak van és biztos azért. Eldöntöttem, hogy ha nyár lesz, próbálgatok még Baba termékeket, mert hát "a Baba az mégiscsak Baba". Ha láttam volna ezeket az összetevőket, akkor biztos, hogy az első átvakarózott éjszaka után ment volna a kukába. Hatalmas csalódás volt nekem, de azóta értem, hogy mégis miért vakaróztam és miért hámlott le a bőröm a szárazságtól. És ezt ajánlják az egész családnak?! De tévedés ne essék. Én nem vagyok egy érzékeny bőrű ember. Sok pocsék terméket elhasználtam már a testemre és az arcomra, amitől másoknak lehet csontig tűnt volna el a bőrük, de nekem maximum az volt a legnagyobb bajom tőlük, hogy "hmmm, hmmm, valamiért nem használ". De ez a márka szó szerint hetekre tönkretette a bőröm.

rekuci2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 7.

Egy az egybe olyan illata van mint a Lancome La vie est belle parfumnek. Nagyon eros illata van. Egy picit szarit is.

Nindzsuuu

Hűsít, frissít, a nagy nyári melegben nem is kívánhatnék jobb tusit. Az illata kellemes, és a hozzávaló testápolóval nagyon szépen rendbehozták a bőrömet. És bár nem arra találták ki, DE a napégést is enyhítette. Ár érték arányban tökéletes választás.

Nindzsuuu

Nagyon jó illata van, olcsó és amit kell tudnia azt tudja is! Engem nem zavar, hogy nem marad meg annyira az illata mert utána testápolózok is.