Legújabb vélemények - Tusfürdők

wallflower87
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

A kávéhoz nincs sok köze az illatának, inkább kakaós/csokipuding szerű, de valahogy kicsit műnek érzem, nem az fajta amit legszívesebben megkóstolnál :D Ráadásul egyáltalán nem marad meg a bőrön, legalábbis az enyémen kb nyomát sem érezni közvetlenül fürdés után sem, plusz eléggé szárít is.
Állaga és habzása sem a legjobb, azért el fog fogyni, de újravenni biztos nem fogom. Szerintem a 'szivárványsütis' kiadást jobban eltalálták, annak különlegesebb az illata és állaga is kellemesebb számomra.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 28.

Érdekes, eredetileg én sem szerettem ezt az illatot, a grapefruit-maracujás tusfürdő volt a kedvencem, most viszont pár évvel később a gyümölcsös illatokat nem kívánom annyira, ezt viszont egészen megszerettem. Jól tisztít, kíméletes-most télen elég száraz és érzékeny a bőröm-, egész jól habzik. Ár-érték arányban viszont nem jó annyira, hogy rendszeresen vegyem.

széva
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport:  -  |  2020. január 27.

A márka többi tusfürdőjét is ki fogom próbálni. Szeretek fürödni vele. Nagyon kellemes illata van.

macskusz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Finom illatú, krémes tusfürdő. Szerettem, nem szárított. A vaníliaillatú tusfürdők közül ez tetszett a legjobban. A kókusz számomra nem érződik ki belőle.

macskusz

Nem csalódtam benne. Jó illata van, ami zuhanyozás után is megmarad egy darabig. Krémes, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet.

ziza27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Tömény karamell, de olyan jó! :)

nyuszika39
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

botrányos....oké, hogy nem habzik, de nem tudom elkenni sem a bőrömön, számomra katasztrófa sajnos, pedig szeretem a manna termékeket..

Ophelia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Igazi grapefruit illatú, amit nagyon szeretek. Frissítő a használata, bár nincsenek vad szemcsék benne, testradírnak kevés, viszont nem kimondottan habzik, úgyhogy tusfürdőnek nem az igazi. Kb hetente egyszer használom, puha bőrt hagy maga után, egyáltalán nem szárít.

PinkMcFreeze
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

Karamellás cukorkának érzem magam tőle ❤ Nagyon szeretem az illatát 😊 Aki szereti az édes, karamellra hajazó illatot, az mindenképpen próbálja ki, szerintem megéri 💋😘 Kissé elfogult vagyok, mivel a karamella cukorkától elolvadok 😳

Jenniii92
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. január 27.

A csomagolása miatt szagoltam meg. Már a boltban sem tetszett igazán, nem is tudom miért vettem meg. A színe nagyon szép rózsaszín, az állaga jó, de az illatával nem voltam kibékülve, nem is sikerült megszeretnem többszöri használatra sem, kidobtam. Elég jól habzik, fürdés után kicsit még érezni az illatát. Ár-érték arányban jó.