Legújabb vélemények - Tusfürdők

reka114
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Kellemes az illata, viszonylag sokáig érződik is a bőrön. Nem szárít, de nekem különösen puha bőrt sem eredményezett. Ár-érték arányban szerintem viszont teljesen rendben van.

MoOEe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Igazából nem tudom se szidni, se dicsérni, ugyanolyan semleges, mint az illata. Ami negatívum, hogy nem habzik a géles állaga miatt és én jobban szeretem azokat, amik puha habbá válnak, ha magamra kenem. (ezek a krémesebb állagú tusfürdők). Valamint emiatt én sokat is használok egyszerre - hátha attól -, de emiatt csak jobban fogy. A pozitívum, hogy tényleg mindenmentes és az extra érzékeny bőrömet nem irritálja. Valamint ha jellegzetesebb illatú testvajat használok utána, nem nyomja el, nem keveredik össze vele, így számomra ez is jó. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Lunagirl
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Nagyon jó illata van, nem túl tömény és édes, ráadásul a csomagolása is nagyon aranyos.

friedblanka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Ajándékba kaptam, szuper az illata és tartós, de az árát kissé drágának találom.

Fiszuli
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Update: Visszajövök lepontozni. Majdnem két hét használat után mégiscsak elkezdett szárítani, nem vészes mértékben, de azért észrevehető a halvány kis fehér, porló réteg a bőrömön. Nem viszketek, nem érzek irritációt, nem húzódik a bőröm, de valóban szárazabb, mint eddig és vesztett a selymességéből, puhaságából, hidratáltságából is. Más nem változott a fürdési rutinomban, az időjárásra nem foghatom a problémát, szóval csak ez a tusfürdő lehet a ludas. Szépen óvatosan elhasználgatom, egy héten 1-2 alkalommal megfürdök vele, de többet így már nem merek, még a jelenlegi nyári időszakban sem. Sajnálom, mert az illatát már annyira megszerettem, hogy igénylem is ezt a frissítő érzést, esténként, fürdésnél. De nem szeretnék eljutni odáig, hogy elkezdek vakarózni. Csalódás ez a Senses-től, eddig ez az első tusfürdő, amivel ráfaragtam tőlük - még ha nem is nagy mértékben.

Meg vannak az imádott, "sohanemfogomlecserélni" tusfürdőim, amiket nagyon szeretek. Csak néha csapongok, amiket általában meg is szoktam bánni. Viszont, amikor megláttam az újságban emellett a termék mellett a "kis csengőt" úgy voltam vele miért ne?! És megrendeltem. Az illata engem picit megijesztett, azonnal férfi tusfürdőkre kezdtem el asszociálni, de mára már megszoktam és valóban nagyon kellemes vele fürdeni, főleg ebben a nyári időszakban. Engem egyáltalán nem szárít, nem viszketek és nem pereg le a bőröm. Nálam ez az AVON-os tusfürdőkre egyébként is jellemző - van pár kivétel a Fa-tól is - a többi szinte kivétel nélkül szárít. Örülök, hogy nem faragtam rá ezzel a tusfürdővel. Nem fogok sírni, hogy nem lehet többet kapni, viszont jó, hogy kipróbáltam és vittem egy kis újdonságot a nyári fürdőzésembe.

Diuska85
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 15.

Az én bőrömet eléggé szárítja, de az illatát imádom, pont olyan, mint a TBS Virgin Mohito, csak sokkal olcsóbb :)

DHenrietta
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 15.

Nem igazán szoktam tusfürdőt újra venni, szeretek mindig új illatokkal kísérletezni, de ez már többször is landolt a kosaramban. Nagyon szeretem az illatát, nem illan el azonnal fürdés után és negatívumokat sem tapasztaltam vele kapcsolatban.

CzFru
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 15.

Nagyon muris, egynek jó volt. Az illata igazi levendula (nem wc illatosító és molyriasztó, mű levendula). Nem nehéz használni, de meg kell szokni. Jól tisztít, de az illat nem marad meg. Körülbelül a feléig szépen egyben maradt, majd elkezdett szétrepedni, majd szétesni, így a második fele nagyon pazarlóssá vált, mivel nagy része a lefolyóban landolt.

kissagi19
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 14.

Folyékony szappan adagolóba töltöm kézmosáshoz. Szintetikus műdinnye. Ár-érték arányban rendben van.

Victory33
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Imádom. Nyári melegben jól frissít, hűsít, nem szárít, sűrű az állaga. Ami érdekes, hogy izzadás után is megmarad a friss érzés. Ár-érték arányban a legjobb a natúr termékek között. Érzékeny a bőröm, a népszerű márkák tusfürdői szárítanak. Nyáron biztosan nem veszek mást, télen majd egy másik verziót próbálok ki.
Plusz pont, hogy nem kell külön intim mosakodót vennem, mert nem irritál.