Legújabb vélemények - Tusfürdők

Dhewilgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Finom illatú, jól habzó, kellemes kis tusfürdő, minimálisan szárított. Szokásos YR kategória, szeretem őket. Csak általában túltelítődöm a flakon végére az illattal és soha többet nem veszek az adott illatból többet :D

Dhewilgirl

Bubucim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

A megjelése óta szeretném a birtokomban tudni. Többször gondolkodtam, hogy megrendelem, de mindig volt készleten tusfürdőm. KM-en is sok jó vélemény született róla. Ősszel megrendeltem a Black Friday keretében. Bár ne tettem volna. :( Mar az első zuhanyzás sem volt élmény vele. Az egyetlen pozitívuma, hogy nem szárít. Ennyi pénzért én elvárom egy tusfürdőtől, hogy tartós legyen az illata. Ennek nem az, legalábbis az én bőrömön. Az vigasztalt csak, hogy -40%-osan vásároltam meg. Messziről kerülni fogom.

Sterc
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 14.

Nekem jobban bejött mint a márkás tusfürdők, pedig fele annyiba kerül. Finom illata van, jól tisztít, sokáig friss marad vele az ember. Alig várom hogy a többi fajtát/illatút is kipróbáljam! 🤩

sarahun
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 14.

Imádom az illatát, friss és gyümölcsös. Jól habzik, én szivacson használom, és nagyon kis adag is elég belőle. Nem szárítja a bőrömet, nem hagy ragacsos érzést maga után.

violetti
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Hatásra még mindig elégedett vagyok a márkával, nem szárít, illata is tartósabb, mint egy átlag tusfürdőnek, viszont még mindig a kókuszos a kedvenc.

Szanszi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Szeretem a Baba tusfürdőit, a lanolinos és a kamillás nálam a befutó, gyerekkoromat idézi.
Szeretem a kókuszos illatokat, kellett pont egy tusi, meg is vettem.
Nekem annyira nem jött be. Olyan semmilyen. Tusolás közben finom az illata, de utána már nem érezni, ráadásul engem szárít. Habfürdőnek nem rossz, vagy esetleg kèzmosó lesz belőle.

Bubucim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

2018 telén használtam. Nekem kimondottan téli tusfürdő. Sajnálom, hogy nem gyártják már, mert az olajosságának köszönhetően jól hidratált. Emellett az illata is sokáig érezhető volt a bőrömön.

Bubucim

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőhabot. Nem szárított, kellően hidratált, és még az illata is sokáig megmaradt a bőrömön. Ami még nagyon tetszett benne, hogy sokáig elég. Valóban SPA élményt kölcsönöz, élmény volt vele a zuhanyzás. Ha lefogy a készletem és akciós lesz, biztosan rendelek még belőle.

beginner
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 13.

Ami számomra igazán fontos: nem szárítja a bőröm. Emellett kellemes illata van, ami nem túlzottan édes, virágos és gyorsan elillan. Hatékony, felfrissít, de nem készíti ki a bőröm, így kánikulában akár naponta többször is használhatom. Kisebb drogériákban (régen 100 Ft-os boltok) egész jó áron beszerezhető.