Legújabb vélemények - Tusfürdők

Bubucim
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nálam torna utáni energizáló tusfürdőként funkcionált. Nekem megmaradt az illata a bőrömön, viszont nem vásárolom újra. Hihetetlenül szárított, amit ennyi pénzért nem várnék tőle.

Zsan31
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Kellemes kis tusfürdő. Virágos illatú, átlátszó géles, jól habzó és a kis üzenet rajta: "Zeit zu tanzen!" nagyon aranyos. 😊 Olyan fesztivál-érzés fogja el az embert fürdés közben. A dizájn pedig nagyon Woodstock-i. A kupakja kicsit nehezen nyitható, ellenben újrahasznosított a flakon.

Bubucim

Nem értettem, mi ez a lelkesedés iránta. Tavaly nyáron kipróbáltam, de nekem nem igazán vált be. Nekem fontos, hogy a tusolás után még érezzem a bőrömön a tusfürdő illatát. Ezt nem biztosítja. Sőt, nekem olyan kis semmilyennek bizonyult, hogy még tusolás közben is alig éreztem. Idén már nem vettem újra.

Bubucim

Ajándékba kaptam. Nem nyerte el a tetszésem, de felmosó folyadék azért nem lett belőle. :) Akkor került ismét elő, amikor a bevált torna utáni frissítő tusfürdőm elfogyott. Nekem nagyon gyümölcsös illat, amit én kifejezetten nem szeretek egy tusiban. Engem szárított, valamint zuhanyzás után már nem éreztem a bőrömön, ami számomra elvárás egy tusfürdőtől. A torna utáni szép emlékek miatt 2 csillag.

Bubucim

Ez az első tusfürdőm Rexonáéktól. Egy kiárusításon tettem rá szert 300 Ft-ért. Nekem nagyon bevált. Előtte nem olvastam, hogy hűsítene, de annál inkább tapasztaltam. :) Számomra egy nagyon jó kis nyári tusfürső.

picibalang
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nálam évek óta óriási kedvenc, és instant nyár hangulatom lesz tőle! :D Idén még nem vettem meg, de szerintem ma ezt pótolom... (nekem már tényleg a nyár alapkelléke :D)

Clara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Imadom.
Hogy nem folyik szanaszét megis habzik.
Az illatát en szeretem.
Biztos hogy ujraveszem.

Dhewilgirl
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nemrég vettem, és nagyon szeretem. Elsősorban azért esett erre a választásom, mert a Caringnél azt tapasztaltam, hogy nem kellett mellette testápolót használnom - márpedig nyáron kevés dolgot utálok jobban, mint egy frissítő zuhany után a kiszáradt bőrömet összekenni valami ragacsos cuccal, amit utána egész nap izzadok kifelé.
Nagyon jól hozza a vártakat, tökéletesen hidratált és puha lesz tőle a bőröm - a habjával meg simán lezongorázom a borotválkozást is. Az illata picit furi, nem kellemetlen, de nem is annyira jó. De a hatása miatt ez sem érdekel, majd legközelebb max más illatot választok :)

Dhewilgirl

Nagyon fincsi :) Isteni illata van, jól habzik, lassan fogy, nem szárít, szóval szuper volt.

csillu
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 13.

Fiam használja, mert imádja ezeket a tusolóhabokat. Fantasztikus illata van és tusolás után is nagyon sokáig megmarad. Kb. beleharapnék a gyerekbe, annyira jó gyümölcsös:) Ami a lényeg: a nagyon száraz bőrét ez egyáltalán nem szárítja. Azt nem mondom, hogy hidratálja is, de nem lesz pikkelyes, ahogy más tusfürdőktől. Tényleg érdemes óvatosan nyomni, mert jön a cucc bőségesen. Könnyű eloszlatni a bőrön és utána szépen le lehet tusolni. Ameddig lehet kapni én újraveszem.