Legújabb vélemények - Tusfürdők

Vivus94
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Nagyon jó illata van, kellemes a használata napozás után. Nem szárít, tényleg kicsit hűsít. Az ára pedig verhetetlen.

bernadettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 13.

Ahhoz képest, hogy nincs benne mentakivonat, nagyon frissítő, felébreszt az illata. Irritációt nem okozott, szépen felhabzik, jól tisztít, hátránya lehet hogy alul nyílik a kupakja, így én pl. belföldi utazáshoz nem vinném magammal, illetve a mohitos illatot félek, hogy előbb-utóbb megunom, ezért inkább váltogatom egy másik tusfürdővel.
Összességében elégedett vagyok, szerintem jövő nyárra is újra fogom venni.

bettina28
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 12.

Régebben nem voltam odáig a Palmolive tusfürdőkért, de már nagyon szeretem azokat az illatokat is amiket korábban nem annyira. Finom illata van ennek a tusinak is, mint a legtöbb társának. Gazdag textúrája van, tápláló és nem szárítja a bőrt egyáltalán. Az összetevői nem tetszenek sajnos, viszont az tetszik hogy átlátszó a flakon és látom folyamatosan hogy mennyi van még a tubusban. Bármikor használnám újra szívesen.

Juccimo
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 12.

Ez is ajándék volt, mivel ez is egy katalógusos márka, amikkel én nem igazán foglalkozom...
Egy tusfürdőnek elment, az illata még kellemes is volt, viszont engem szerintem szárított (mint a géles tusfürdők általában).
Viszont amíg párhuzamosan használtam egy másik tusfürdővel, szinte sosem nyúltam ez után, úgyhogy amikor a másik elfogyott, szinte kihívás volt ezt elhasználni. Pedig tényleg finom az illata, de összességében annyira kis jellegtelen darab, hogy szerintem csak emiatt a vélemény miatt nem fogom már holnap elfelejteni, hogy valaha használtam.

Juccimo

Sose rendelek ilyen katalógusos márkáktól, ebből ajándékba kaptam egy 750 (!!!) ml-es kiszerelést drága Nagymamámtól. Mit ne mondjak, kihívás lesz elhasználni, mivel én már a fél literes kiszerelésektől megcsömörlök, viszont utálom, ha egy évig áll egy flakon tusfürdő a fürdőszobában, egyszerre maximum kétfélét használok. És ami a legrosszabb, hogy ennek a tusfürdőnek még az illata se valami nagy szám. Én általában az édes, fűszeres, jobb időben esetleg bizonyos gyümölcsös illatokat kedvelem, ez pedig egyik sem. Viszont mivel egy frissítő, uniszex illat, így most nyáron fogom elpancsikálni, és hát nem spórolok vele - nem is nagyon lehet, sok kell belőle, mert nem igazán habzik szegényke.
Szóval ő egy igazi kis jellegtelen tusfürdőcske, amit magamtól általában nagyon gondosan igyekszem kerülni, de ez legyen a legnagyobb bajom :) Azt még nem tudom, a bőröm mennyire készül ki tőle, mert mostanában minden tusolás után gondosan testápolózok, hogy véletlenül se vakarjam magam véraláfutásosra a bőrszárazságtól. :/

Gica81
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 12.

Dinnyeillatott nem igazán véltem felfedezni ebben a tusfürdőben inkább édes-cukros illat ami dominál.
Tusolás után nem igazán érezhető különösebb hatása sem.

luckyschr
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 12.

Aldiba vettem, jó áron volt és elég nagy kiszerelés, gondoltam egy próbát megér. Az illata nagyon jó, szinte felfrissíti az embert, jól érződik a dinnye illata, de nagyon meglepődtem mikor megláttam, hogy milyen kék színe van a tusfürdőnek. Elég jól habzik, kellemes az illata, de zuhanyzás után már nem igazán érezni semmit belőle a bőrömön. Sajnos csalódás volt számomra. Csak a menő kék színe miatt kap egy 2-es osztályztatot, de amúgy nem nyűgözött le.

kamcsi28
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 12.

Igazi nyári illat! nem szárít , jól habzik, újravettük.

Dokamercedesz24
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. július 11.

Nagyon nagy kedvenc. Be is táraztam belőle. A kávé illatot érzem leginkább, tetszenek a radírozó szemcséi is. Nagyon puha lesz a bőröm utána, több nem is kell, szuper termék😊

strauszkinga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 11.

A nyár illata nálam. Mindent visz. Imádom! A mangó és a barack illata közül a mangó a dominánsabb. Élmény számba ment a használata! Isteni illat maradt utána a fürdőben, és a bőrömön is éreztem lágyan. Tökéletes. Sajnálom, hogy elfogyott, de biztosan szeretnék még beszerezni belőle. Plusz pont, hogy újrahasznosított műanyag flakonba töltötték!