Legújabb vélemények - Tusfürdők

lolkabolka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 11.

Bummmm! Ez aztán az igazi mediterrán, fűszeres, zöldes friss illat! Glamur napon a Müllerben 25%+20% kedvezménnyel nagyon jó áron lehetett a márka több termékéhez hozzájutni, csak azt sajnálom, hogy nem táraztam be többet😉

Bradshaw
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 11.

Nagyon jó illata van, és hosszan tartó. Krémes állagú tusfürdő. Jól habzik. Selymes bőr érzetet hagy maga után.

Dea0609
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 11.

Nagyon finom bogyós gyümölcs illata van.Sokáig érezni az illatát fürdés után,főleg ha még be fújom magam a málna és feketeribizli illatú testpermetjével a siker garantált!

Dea0609

Valami barackos illatra vágytam.Imádom! Kellemes az illata,frissìt,nem szárít!

Dea0609

Nem igazán szeretem a virágos illatú tusfürdőket.elhasználtam,de van töle jobb is!

Dea0609

Annyira finom illata van! Sokáig érezni fürdés után az illatát😍😍

Dea0609

Nem szárít,kellemes illatú tusfürdő.Bár nem feltétlen hasonlít a dinnye illatára.Ettől függetlenül szeretem 😊

ninahf
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 11.

A kedvenc testradírom tavaly óta!
Nekem gyorsan fogy, mert a finom illata miatt hajlamos vagyok sokat magamra pacsmagolni, plusz ugye nem túl olcsó, de muszáj elnéznem neki annyira jó az illata! És ez a cuki pink szín se semmi. Ezt is bevenném állandó terméknek! :)

fioretta
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 11.

Az illata nagyszerű, igazi nyárias, trópusi hangulatot ad zuhanyzáskor :) Az illata naptejhez hasonló, de van egy kis virágos árnyalat is benne. Állaga géles-olajos, jól habzik, de elég híg, ezért óvatosan kell használni mert sokkal több jön belőle a kelleténél a folyóssága miatt.

Timi8
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 11.

Update: Bár már lassan tényleg évek òta csak szappannal zuhanyzom, de ebből idén nyárra is muszáj volt beszereznem. Van, hogy csak illatolgatom, 1×-1x használom is, imádom, bocs, imádjuk, merthogy a férjem is megrögzött fogyasztò. Nekünk nagyon bevált!

Sajnos nincs meg amit ide írtam ;( de szívesen leírom mèg egyszer, mert függő lettem! Tavaly nyàr előtt vettem előszőr, akkor mèg limitàlt volt, màr szerencsére nem az, de ìgy is 6-osàval veszem, mert úgy fèlek, hogy nem lesz kapható! Èvszaktól függetlenül csak ezzel esik jól a tusi ès kèsz! Mintha mèg krèmeznè is a bőröm! Szuper minősègű termék, isteni tartós illattal, hihetetlenül kedvező àron. Egy kis Lolita Lempicka Elle L'aime-mal kiegèszìtve pedig fantasztikusan mesès! Csillagos5!!!