Legújabb vélemények - Tusfürdők

Nobilis
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 11.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, mert számomra nosztalgikus az illata - a gyerekkorom retro Kapucíner csokijára emlékeztet, akárhányszor megszaglászom. :) Az illata is viszonylag tartós a bőrömön, tehát jár az öt pont.
Nálam ez egy tipikusan olyan tusfürdő, amit csak időszakosan esik jól használni, pl. csak télen vagy bizonyos hangulatban.

knoemi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

Szuper kis tusfürdő. Finom, bár kicsit erős illat, krémes, zselés állag. Kis mennyiség is elég belőle. Nem bántja az ekcémás bőrömet, viszont nem használnám hosszútávon.

amalaschwinta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2020. július 10.

Rettenetes utat jártam be eddigi életem során, ami a szappanokat és tusfürdőket illeti. Még erősen tizenéves voltam, amikor odáig voltam a Baba termékekért, amikhezl rövid időn belül olyan vörös égő és viszkető érzés társult, hogy könnyekre tudtam volna fakadni. Kb. innentől számítom a kálváriám kezdetét, nem is olyan rég egy hipoallergén mindenmentes tusfürdőtől lett az egész testemen a bőr rákvörös. Azóta egy szappanon vegetáltam, ami szárította a bőröm, a testápolókkal pedig ugyancsak előkerültek az aranyos kis égő - viszkető pöttyök. Itt akadtam rá a Penatenre, gondoltam mi bajom lehet, ezek után. Nem vagyok az illatától elájulva, de a hatását tekintve viszi a pálmát minden eddig általam használt tisztálkodószerrel szemben. A testápolóval együtt használom, mindkettő olivaolaj kivonatot tartalmaz, nagyon jó hatással vannak így párban szegény bőrömre. Egyedül az illatával nem vagyok még kibékülve, de nincs mit tenni, az illatosabb verzióktól ki tudnék olykor ugrani a csukott ablakon.

b5bea
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 10.

Ilyen illat és hatás ennyi pénzért? :)) Nem az első flakont használtuk el, gyerekek is szerették, kellemessé teszi a fürdőzést.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

Kicsit nekem fura az illata, de a nagy melegben nagyon jól esett fürdeni vele jó hideg vízben. Az összetevői szuperek. Összességében jó tusfürdő.

zonga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 10.

Csak tusoláshoz használom. Nagyon kellemes illata van, jó az állaga. Valóban van némi luxus érzete (az ára is erre utal, amit eléggé sokallok.) Eddig párszor használtam, jó érzés volt. Tetszik a pumpás kiszerelés, így könnyű használni, nem ömlik túl sok, nem folyik mellé.... Szóval nem rossz, de az ára akkor is túlzás, annyira azért nem csodaszer.

Palma215
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 10.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 10.

Én szeretem a Discover tusikat, de ez olyan semmilyen. 4 csillag azért, mert a tesóm imádja. Ízlések és pofonok.

strauszkinga
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

Nagyon szerettem ezt a tusit! Kellemes az illata, abszolút hozza a rózsavíz és aloe vera kombinációját. Nem gejl, nem tolakodó, nagyon kellemes, ráadásul szuperül habzik.

Indira
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 10.

Nagyon jó kis tusfürdő, engem első sorban a valódi illatával vett meg. Nem tudom mennyire valódi, de annak érezni (ki nem állhatom a mű illatokat) Friss, gyümölcsös.
Állaga tökéletes, frissítő hatású, igazi nyárra való darab, de én szerintem télen is fogom használni. Minimálisan szárít.

Indira

Nagyon jó kis tusfürdő, engem első sorban a valódi illatával vett meg. Nem tudom mennyire valódi, de annak érezni (ki nem állhatom a mű illatokat) Friss, virágos-gyümölcsös.