Legújabb vélemények - Tusfürdők

cshrs
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 10.

Nagyon jó illat, szuper csomagolás. Egyetlen problémám, hogy valamiért úgy érzem nem tudom teljesen lemosni, de lehet velem van a baj, mert hosszú ideje csak szappant használtam fürdéshez és elszoktam a tusfürdőktől :D Mondjuk maradok is a szappanoknál, csak utazáshoz inkább a tusfürdőt választom, mert könnyebb szállítani.

demeterne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Az illata a dm-ben tetszett, de fürdés közben már nem, az állaga a szokásos Balea minőség, nem nyerte el a tetszésemet.

Szilviams0118
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 10.

finom illatú tusfürdő, igazi nyári, a testjoghurtjával együtt használom

Saranhuone
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Isteni illat, igazi frissesség a forró nap vagy a fárasztó edzés után.

esiorsi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Olyan jó az illataaaa!!! Nagy kedvenc, főleg így a melegebb időben jó ez a “frissesség“ nem tudok dönteni hogy ezt vagy a rózsaszín testvérét szeretem-e jobban. ( Ja és a páromnál is nagy kedvenc, inkább ezzel fürdik mint a sajátjával!)

Tviki993
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Én csak egy mintát kaptam belőle, de nagyon tetszik a friss illata.
Ki fogom próbálni nagyobb verzióba is :)

szucsnoem95

Isteni illata van és pihe-puha lesz tőle a bőröm.

szivecske

Örök klasszikus kedvenc ez a tusfürdő. Gyakran veszem újra, mert nagyon szeretem a frissítő tisztaság illatát, ami tartós. Kicsit csúnya összetevői vannak, de sose bántotta a bőrömet és nem is szárít különösen (mondjuk nem is hidratál) de nyáron tökély.

jenny summerville
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Nagyon kellemes, kicsit semleges, tiszta illatú tusfürdő. Áttetsző, hígabb géles állaga van és nem mondanám, hogy túlságosan habzik, de nagyon jól tisztít és könnyű leöblíteni. Puha lesz tőle a bőröm és a diszkrét illatát zuhanyzás után is érzem. A csomagolása nagyon tetszik, praktikus az adagoló és jó hangulatúra sikerült a flakon összhatása is. Mint egy nyári nap az Északi-tenger partján :)
Szuper kis nyári tusfürdő, frissítő és visszafogott illattal.

Nobilis

Az anyósomnak vettem ajándékba, mert oda van a citrusos illatokért, de szegény tusfürdő nem jutott el odáig, mert amint a párom megszimatolta, kijelentette, hogy EZ AZ ÖVÉ. :D Tehát nálunk nagy a szerelem a terméket illetően. Párom szerint nosztalgikus, citromos nápolyi illata van. :) Engem inkább a citromos krémtúróra vagy sütire emlékeztet, de mindenképpen egy kellemes, inkább édes, mint savanykás illatra kell számítani. Különösebb ápoló hatást nem tapasztaltam és az illata is hamar elillan, de ennyi pénzért ez nem érdemel csillaglevonást.