Legújabb vélemények - Tusfürdők

Csutak
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Katalógusban illatolva annyira nem tetszett az illata, viszont mégis megrendeltem, mert nem szeretem mindig ugyanazt használni már. Milyen jól tettem. :) Nagyon kellemes, édes illata van és nem szárít, testápolóznom sem kell a tusolások után. Tőlem megkapja az öt csillagot.

Mona29
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 9.

Jó kis tusoló. Párom csak tusolásra használta, nem hiszünk a mindent egy termékkel letudó dolgokban. Viszont jól tisztított, nem okozott irritációt, kellemes az illata, sokáig kitartott a flakon.

Brigoca
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 9.

Nagggyon imádom! Télen is használom, amikor már elegem van a hidegből és egy kis nyárra vágyom. Annyira jó nyárias, strandos illata van. Nekem hűsíteni nem igazán hűsít, de az illat mindent kárpótol. Még szerencse hogy egész évben lehet kapni.

Honeyhair
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. július 9.

Kellemes állagú tusfürdő, jó használni. Nem krémtusfürdő, mégis van valami "testessége", nem egy híg, vizesen szétfolyós valami. Az illat terén ugyanakkor másra számítottam, kék, óceános, aquás csobbanásra, de számomra ez egy férfi after shave vagy tusfürdő illata, némi citromos jellegű mellékággal. Igaz, hogy nem erős, de nekem akkor is enyhén férfias jellegű. Emiatt nem jár az öt csillag!

Asztraia
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 9.

Első rózsás tusfürdőm, sose szerettem a rózsásakat, mert mindig olyan 'öreg nyanya' illata volt mindegyiknek.
Ennek viszont isteni az illata!
Könnyű az állaga, tényleg nem habzik annyira, cserébe viszont nagyon nagyon puha és csodaszép rózsás illatos lesz tőle a bőröm.

ChubbyCat
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

Nagyon cuki a csomagolása de amikor elkezdek vele zuhanyozni, valami rettenet az illata. Picit szárít. Nem veszem újra.

LolitaLolly
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

Nem akarom nagyon lehúzni, lévén kissé elfogult vagyok, ha nem is feltétlenül a Niveaval, inkabb a barack és mango illattal így együtt meg úgy általában. A rizstej meg csak egy plusz hangzatos hamis marketing, ami nálam bevált. Lényeg a lényeg, ennek cefre pálinka szaga van, akárhogy nézem:D még kérdezték is a velem egy háztartásban élők (sic!), hogy amivel fürdök, az ilyen pálinka szagú vagy csak a szomszédok mulatoznak... engem főleg a kiszerelés és a külső vett meg kilóra ugyebár. Az állaga sajni nagy csalódás, mert abszolút nem olyan finom krémes, selymes mint a másik apricot tusfürdőnek, ami valahol érhető, hiszen ez egy frissítő nyári verzióként fut, de akkor is. Alig akar kifolyni, elég fura, hogy külön nyomni kell és akkor is így visszaszívja magát, jobban nem tudom leírni🙄 de legalább habzik.. első használat után amúgy volt egy kis fura, talán szárazkás érzet a bőrömön. Mindenestre pozitívan tekintek a jövőbe további használatát illetően.

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. július 8.

Nem hinném,hogy bőrradírnak lehetne őt nevezni,inkánn egy nyári,isteni,vidám,lendületes tusfürdő. És tényleg nem szárít. A sok natúr cucc után most ez kellett nekem!

GoldTree
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. július 8.

Borzasztó. Fürdés közben olcsó citromos cukorka illata van, de ami a bőrömön marad, az papaszag. Tömény papaszag. Messziről érződik. Szárít. Áttöltöttem kézmosónak, és mindenki megkérdezte kézmosás után, hogy mi ez a förtelmes szag.

klina
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. július 8.

Az árával nem igazán vagyok kibékülve, és számomra nem is habzik eléggé, de ez az egyetlen tusfürdő eddig, ami nem okozott nálam kiütést, így egyelőre biztosan marad.