Legújabb vélemények - Krémek vízhiányos bőrre

Dicci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

200 Ft-ért vettem Müllerben a makadámdiós változatát. Csodát nem kell tőle várni, de ha akciósan akadtok rá akkor megéri.

Nneirda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Illatmentes, nagyon könnyen beszívódik és nagyon puhává varázsolja az arcom. Olykor testápolóként is használom. Mindenképpen újra fogom majd vásárolni!

Barbara2021
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 7.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 7.

Jó érzés a bőrön, viszont a maradék szemsminket nem szedi le. Én is reggeli tisztitonak fogom elhasznalni.
Nagyon jó puha lesz tőle a bőröm, ha szépen a szememrol is leszedné a sminket 5 csillagot kapna. Ettől függetlenül szerintem újra fogom venni

Misa
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Számomra tökéletes mindennapi kézkrém. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, és tényleg nem hagy maga után ragadós vagy szíros érzést.
Én semmit nem tudok elviselni a kezemen, ezért a tenyeremről minden kézkrémet letörlök napközben, ezt is. Viszont a kézfejemen nagyon szépen működik, és nem zavaró egyáltalán. Éjszakára, kesztyűben a Balea ureás kézkréme is jó, de ez egy állandó, megbízható választás, és a Baleával ellentétben napközben is használható, mert beszívódik.

Bogiw
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. március 7.

Az illata kellemes, de nekem picit mű; nem igazán mandarin, inkább narancsos Tiktak.
Hogy mennyire hidratál, azt őszintén nem tudom, mert ma vettem, ma kentem először az arcomra és elég rendesen csíp sajnos.
Biztos hidratál is, de egyelőre inkább csak éget.
Óriási csalódás.

v.sara
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Esti hidratálónak használom, de volt már, hogy fényvédő alá is kentem egy kicsit belőle. Fürdés után felkenem, mire aludni megyek nagyrészt beszívódik, ami jó, mert nem a párnára kerül a nagy része. Testápolónak is jó, de főleg arcra használom. Többször újravettem már, de viszonylag sokáig tart egy flakon.

v.sara

Egyik legjobb ajakápoló amit kipróbáltam, tényleg jól hidratál, nincs rossz íze vagy illata, állagra is nagyon jó, kenhető. Egyetlen hibája, hogy amikor kezd elfogyni, nem lehet jól kitekerni a végét a hengerből. Ilyenkor ki kell piszkálni az aljából, hogy ne menjen kárba a maradék.

Nyonyika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 7.

Nem rossz, nem rossz, de nem tettem le örökre a voksom mellette, pedig azt hittem, hogy öribarik leszünk. Az állaga tök szuper, szeretem, hogy könnyű, de nem segített, mikor kellett volna, sőt csíteptt. Volt, hogy a szemem sarkában egy kisebb piros hámlós folt jelent meg (biztos elronthattam valamit, még nem vagyok feketeöves rutinozó) és nem megnyugtatta és segítette, hanem csípte a bőröm, a nehezebb TO hirdratáló segített, az nem csípett. Azt vettem észre, hogy ha nem használok hámlasztó termékeket egy este (se retinolt), akkor oké ez a krém, de ha már valami "durvábbat" használok, akkor nem egy jól eső hidratáló ez nekem.

pram09
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. március 7.

Most vettem először, gyorsan lekaptam a polcról az ára miatt - amit a minősége bőven visszafizet!
Valóban lassan szívódik be, az illata a niveára emlékeztet, mégsem annyira tömény.
Esténként használom, azóta sokkal puhább a bőröm, nekem szerelem.

Lillus96
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. március 6.

Klassz kis hialuron savas szérum, valóban könnyed, hidratál és feltölt, nyugtatja a bőrt. Egyetlen hátránya, hogy nekem egy vékony, kissé kellemetlen filmréteget hagy az arcomon, de csak este használom, szóval ezt elnézem neki.