Legújabb vélemények - Krémek vízhiányos bőrre

Manett24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 18.

Nagyon szeretem, finom illat és puha bőr lesz a fürdés utáni eredmény

Trixi
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. június 18.

Borzasztóan erős illata van, számomra elviselhetetlen, ezért már nem is érdekel, mennyire hidratál, vagy hogy szívódik be, nem tudom elhasználni.

Juliette Cavill
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Pár napja kezdtem használni éjszakai hidratálóként. Egyelőre mind állagával, mind illatával meg vagyok elégedve és megfelelően hidratál is. Az arcbőrömet nem irritálja. Nem a legolcsóbb arckrém, emiatt 4 csillag.

Nixa
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Nagyon jó👍🏼Tegnap vettem a tudusos verziót a Tescoban 400 Ft-ért. Jó az ilkata, gyorsan beszívódik és nem ragacsos utána kezem, ami nálam alap kritérium.

Ann86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 18.

Ajándékba kaptam és nem rossz krém. Kézkrémnek használom, mivel nagyon hamar beszívódik. A parabén tartalom nagyon zavar, így tuti nem veszem újra, arról nem is beszélve, hogy brutálisan túlárazott a termék.

Udpade: Sajnos figyelmetlen voltam és nem vettem észre, hogy vazelint tartalmaz a krém. Két éve derült ki, hogy allergiás vagyok a vazelinre, amikor a szemem és a szemöldököm brutálisan begyulladt és feldagadt. Igaz, hogy kézkrémnek használtam, de elég gyakran piszkálom a szemem. Ennek eredményeként a szemeim állandóan vörösek és irritáltak voltak, aminek nem jöttem rá az okára, míg az összes általam használt krémnek végig nem olvastam az INCI-jét. Valószínű, hogy testápolónak használom el, de utána tuti, hogy nagyon alaposan kezet mosok.

Bellatrix
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport:  -  |  2019. június 18.

Nagyon szép Ízléses csomagolás. A hatása azonnal tálszik a bőrön. Imádom

zsofiakrly
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. június 18.

Csupa barátságos összetevő, illatanyag sincs benne. Elsőre nagyon zsírosnak tűnt, de pillanatok alatt beszívja a bőröm. Van a Skinsmarton 100 ml-s kiszerelése is, ár-érték arányban bajnok!

zsofiakrly

Még csak második napja használom, de nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, az illata is kellemes.

update: Leveszek belőle két csillagot, sajnos a Niveákban van valami, amit nem szeret a bőröm, apró pattanásokat okozott.

nadalandy
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. június 17.

A trnd-től kaptam a terméket és nagyon szeretem. Alaposan tisztít mégsem hagy maga után rossz érzetet a bőrömön. Abszolút beilleszthető a koreai rutinomba. A pumpáért pedig oda vagyok.

brigitta001
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. június 17.

A színe halványsárga, illatra talán narancsos cukorkára emlékeztet, az íze édes. Akciósan vettem a Rossmannban és elsőre csalódás volt. Az első néhány használatnál úgy éreztem, hogy szemcsés az állaga. Viszont az első hét után "elmúlt" ez az érzés és most pont olyan krémes, mint az eddigi eos ajakápolók. (Eddig nem nagyon éreztem különbséget a "tojások" között. Inkább csak az illatuk más, de a hatásuk szerintem ugyanolyan.) Másnál nem olvastam ilyen furcsaságot. Talán én fogtam ki egy selejtet.