Legújabb vélemények - Krémek zsíros bőrre

Cathi
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Döbbenten vettem eszre, hogy en ezt meg nem velemenyeztem...
Ez egy olyan illat, ami 20 evvel ezelött is megallta volna helyet, ma is, es 20 ev mulva is.
Nagyon nöies, viszonylag egyszerü, nem tulbonyolitott illat, amely idötlen, es minden korosztalynak jol tud allni. Az egyszerüsege a nagyszerüsege. Termeszetesen 5*
Nalam amugy nyaron müködött a legjobban, eleg jo hatosugara volt/van

Svetlana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. február 26.

Az elején kifújáskor maga a borzalom, később zöldes-íriszes-borsos illattá változik. Nyugtató komfortillat, abszolút nem kiabáló, nem harsány és sajnos nem is tartós.

Diamond26
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nagyon szeretem ezt a primert, szépen előkészíti a bőröm a sminkeléshez, azaz selymessé, teljesen simává varázsolja. Száraz bőrűeknek a megfelelő hidratálóval együtt használva szerintem szuper választás.

veronka052194
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nagyon jó hidratáló, gyorsan beszívódik és rengeteg van benne.

Qwerty1234

LF decemberi boxában sikerült hozzá jutnom. Technikai malőr, többet is kaptam belőle. Mindenki meg lett szórva :D
Tegnap este gondolkodtam miket csináljak ezekkel a termékekkel. Hát mondom én kipróbálom az egyiket. Nagy szemhéjtusos vagyok, imádom az összeset. Reggel felbontottam, furcsa volt, hogy ez a filces, mert ugyan imádom mindet, ezt magamtól nem vennék. Aztán a tapasztalatom, hogy egy mozdulattal meg tudtam húzni a kívánt formát, talán gyorsabban is vagy inkább magabiztosabban a toll szerű kiszerelés miatt, mint egy másikkal. (A többit is imádom)
A tartósságát még nem tudom, de ezt meg kellett osztanom :)
Vissza térek még írni róla :) Nekem eddig 5 csillag

nemeth.anita
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 26.

Nekem kicsit erős, ha tövet is szőkítek vele, nagyon óvatosan kell használnom, pl. meg kell várnom, hogy több napos, zsíros legyen a hajtövem, különben nagyon hullik tőle a hajam. Az én 6-os színmélységű hajam 9%-os oxival szívja. Amiatt, hogy olyen erős, vékonyította is a hajamat.
Tény viszont, hogy szépen szívja a hajat. Szerintem melírhoz/ombréhoz lehet a legjobb.

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15

kristofdora87
Újonc  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. február 26.

Nekem ez a kedvenc alapozóm. Rendeltem most is kettőt mert már nem kapható a dm-ben, azt hiszem. A szaga nem zavar. Elvégre is parfümmentes. Minden alapozót kipróbáltam már. De tényleg. Ezt valami álom kezelni, felvinni. Valószínű azért írom ezeket mert nem vagyok egy nagy sminkmester. Problémád bőröm van. Ha ezt használom sokkal szebb. A színe igazodik a bőrömhöz. És egy ilyen fátyol szerű réteget képez, sima puha lesz tőle az arcom. Most olvastam itt a véleményeket. Ezt a foltokban el tűnés dolgot megfigyelem majd. Ha sminkben vagyok nekem egy sem tart egy napot. Át fényesedik mind, köze nincs a reggeli kinézetnek a délutánihoz. Tehát ha olyan helyre megyek alapból próbálom frissíteni. Szóval nekem ez a tuti alapozó. Akinek problémásabb a bőre meg ér egy próbát.

summerrain
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. február 25.

Elhasználtam egy tubussal (nem bírom a mentolt sajnos). A kevésbé édes gyerekfogkrémek közé tartozik. Szimpatikus, hogy tettek bele eritritolt. Ha valaki felnőttként mentolmentes, de a felnőtt fluorid adagot tartalmazó fogkrémet keres, érdemes kipróbálni.
Amit nem annyira szerettem benne, hogy kézi fogkefével nekem annyira habzott, hogy az utolsó kvadránsnál sokszor már ki kellett köpnöm a habot. Érdekes módon se szónikus, se forgófejes elektromos fogkefével ezt nem tapasztaltam.

summerrain

Nagyon jól hidratál, ősz környéként kezdtem el használni, első rétegként, reggel-este. Én elég sokat nyomtam az arcomra (vízhiányos a bőröm), gua-sha arcmasszázshoz is használtam, jól csúszott vele az eszköz. Most pár hete elfogyott, érzem a hiányát.

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2020. február 25.

Őszintén szólva szkeptikus voltam azzal kapcsolatban, hogy megéri e a drágább tusfürdő, de igent kell mondanom. Tényleg, nagyon durván felfrissített. Nagyon tetszik a csomagolása, az illata és az állaga is(imádom a gél állagú termékeket). Egyáltalán nem irritált.