Legújabb vélemények - Krémek zsíros bőrre

Dora0204
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 27.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 27.

Nekem elképesztően jól működött, csak azért jöttem ide, hogy az összetevőit megnézzem, hogy mitől lett ennyire puha a hajam, de nagyon meglepődtem a kommenteken. Nekem csodát tett a hajammal, pedig már végtelen számú sampont próbáltam, de ez rakta helyre.

norisz
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 27.

Két tesztert kaptam belőle, az egyiket elhasználtam (jó sokáig, majdnem 1 hétig elég volt), mivel az egyik ígérete a terméknek h azonnal hat, gondoltam megírom a tapasztalataimat.
Hát először is, az h azonnal hat, az szerintem csak a mesében lehet, vagy a sebésznél, de hogy nekem nem történt semmi azonnal az amúgy kezdődő, de látható ráncaimmal (36 vagyok), az biztos, pedig mindent a hivatalos weboldalon feltöltött infó és videó alapján csináltam.
Egyébként nem mondom, jól hidratál meg minden, semmilyen érzékenységet nem okozott szemkörnyéken se (szenzitív a bőröm), de azért szerintem (és ezt most úgy mondom mint óóóriás Dior fan) közel 100 EUR-t ez nem ér meg. Ezt a 2 csillagot most tényleg azért adom mert imádom a márkát és nem okozott érzékenységet, meg próbálok mindent is belemagyarázni. Mindenesetre ha a második teszter is elhasználom és változik a véleményem, mindenképp jövök vissza beszámolni.

coconut0417
Újonc  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. május 27.

Sajnos egy idő után elkezdte szárítani a bőröm, így hiába tisztít jól ha utána húzódik az egész arcom.. Kicsit túlárazott, ennyi pénzért lehet találni sokkal jobb alternatívát is.

dorci2288
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. május 27.

Szerettem volna egy olyan olajat, amit napi szinten tudok használni a hajamon, leginkább a hajvégeimen. Ilyen célra korábban a Balea Oil Repairt vettem meg, de az borzalmas volt... a kommenteket olvasva vettem meg ezt az olajat. Az illata szerintem rossz, de vagy megszokja az orrom egy idő után vagy tényleg elillan. Hajam hamar beszívja, tenyeremen sem marad meg. A hajam puhaságán a következő mosási naphoz közelítve már nem annyira segít, de ettől függetlenül meglepően nem rossz!!

Kriszta1988
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 27.

Valamelyik boxban volt, hát mondom elhasználom, ne menjen kárba és milyen jól tettem :) Egy csoda ez a fényvédő! Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, szépen teszi a dolgát.

coconut0417

Kombinált/zsíros arcbőröm van, foreo arctisztító géppel tökéletesen működik, 2. lépésként használom a mighty melt lemosó balzsam után, de egymagában is jól tisztít és nem irritálja a bőröm. Ár érték arányban is szuper választás, ajánlom.

Megara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. május 27.

Csak mintát rendeltem belőle, de nagyon megtetszett. Végre egy Avonos illat ami nem egykaptafa.. főleg gyümölcsös illat kategória.
Rajtam nagyon tartós, mert reggel/délelőtt fújtam be magam és még most 14:45 is érzem...
Fogok rendelni belőle nagy kiszerelést. 🙂👍

zsofiweisz
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. május 27.

Imádom ezt a pirosítót, gyönyörű színe és állaga van, nem kell sok belőle, de építhető, nem pereg le nap végére sem, nem nehéz érzés a bőrön. Nagyon szép, egészséges színt kölcsönöz a bőrőmnek, ár-érték arányban verhetetlen pirosító a piacon.

csakAlice

Tipikus Nivea illatú 😀
Nem szupermatt, de sokkal kevésbé fényesedik, mint egy átlag fényvédő.
Szérummal alatta sem kukacosodik, sminkelni is szépen lehet rá. Pontosan azt tudja, amit egy fényvédőtől elvárok, se többet, se kevesebbet.

eternity
Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. május 27.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  2024. május 27.

Az eleje After eight, aztán zselés szaloncukor. (Gondolom ilyen a Billie Eilish is a leírások alapján. A tartóssága miatt 4 csillag, meg a számomra parfümként olykor értelmezhetetlen felismerés okán:, Kinek jó az, ha olyan az illatunk, mintha beleszagolnánk a csokis banán zacskójába?!)