Legújabb vélemények

Szandra666
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 4.

Nagyon kellemes, könnyed gél, viszont az én zsíros bőrömnek sajnos sok és fénylik tőle az arcom. Nagyon jól hidratál egyébként.

sztike
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 4.

Még akkoriban illatoltam, amikor próbáltam megérteni a Mugler-imádat okát. Nem vagyok kifinomult szaglású parfümőr, de azért leírom, ami élményt nekem nyújtott: sárba ejtett - esetleg penészes - sajátmárkás Nutella-utánzat mogyorókrém, ami inkább áll szintetikus, mogyoróillatot utánzó észterből, mint valódi mogyoróból. Gondolom a sár/penész esszencia a (túladagolt) pacsuli lehet. Tartós tartós és szokás szerint akkora hatósugárban tarol, mint a Fat Man atombomba, de én nem igazán tudom parfümként értelmezni.

Jazmin01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 4.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 4.

Vastag, sűrű textúra, illatmentesen. Kicsit nehéz eloszlatni, cserébe jól beszívódik, nem csak ül a bőrön és tusolásnál sem mosom le. Nem kell minden nap kenegetni, mert tusolás után is érzem, hogy puha a bőröm. Amióta ismerem testre nem használok mást.

tonic
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport:  -  |  2022. szeptember 4.

Nagyon jó ár-érték arány. A kézkrémet vettem először, és mivel az tetszett, ezt is beszereztem. Nagy kiszerelés, enyhe,nem zavaró illat,hamar beszívódik, és volt,hogy kézre is ezt kentem a nagyobb urea tartalom miatt,amikor nagyon gáz volt a kezem a sok fertőtlenítőtől. Lapos kupak,ami kevesebb műanyagszemét,máshol is lehetne ilyen... Szóval ajánlom nyugodt szívvel.

roseanne
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. szeptember 4.

Az egyik legjobb szemkörnyékápoló a 40 felettieknek, és az ára is jó. Közepesen könnyen szívódik be, a krém könnyed állagú, folyósabb, mint vártam. Nagyon jól feszesít, a duzzanatokat is szépen helyreteszi. A dél-koreai szemkörnyékápolóim (és a Lancome Absolue Yeux Precious Cells, ami egy jóval drágább árkategória és küzdünk egymással már egy ideje...), ha elfogynak, meglehet, hogy inkább ezt veszem újra. Nálam absz. csillagos 5-ös!

Update 2021-ben, pontosan 2 évvel a fenti vélemény után:
Először is csodálkozom, hogy senki sem véleményezte azóta!
Túl vagyok az elmúlt két évben a koreai rutin kialakításán, ami életem egyik legjobb arcápolási döntése volt. Volt/van koreai szemkörnyékápolóm, de ez a Börlind viszi azóta is a pálmát nálam. Továbbra is jár az 5 csillag!!

Update 2022:
Újravettem, újraveszem. Ár-érték arányban számomra verhetetlen.

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 4.

Light rose árnyalatban vettem meg akciósan 1759 ft-ért. A mai világban ez nagyon olcsó. A porcelán sárga tónusú, ez a második legvilágosabb árnyalat rózsaszínes és SÖTÉT! Nyár végefelé tudnám használni, ha megkapott egy kicsit a nap, de nyáron nem szeretek alapozót hordani. Elhasználgatom sötétítő alapozónak. 🤷

Up date: ma kipróbáltam, igaz csak másfél órét volt rajtam. Nagyon sűrű, kézzel nehéz eldolgozni. 3 pumpányi kellett (másik alapozóból 1 is elég). Magas a fesése. Picit beleült az egyik ráncomba, a többibe nem. Pórusokat nem emeli ki! Viszont idősödő bőrön nem mutat valami szépen. Legközelebb nedves szivacsot fogok használni.
Úgy fogalmaznám meg, hogy ez az Oriflame Double Wear-je.

Update2: most már hűvösebb van, nincs kánikula. Az alapozó sötét, de fehér púderrel talán elmegy. 2 pumpányit dolgoztam el a kezemmel. Pont elég, nem ül bele a ráncokba. Teljesen egybeolvad a bőrömmel, nem látszik, hogy van rajtam alapozó. Hosszan tartó, nem kopik. Imádom.

Luiselotte
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 4.

Igazi lágy, könnyed krém, tavasszal szoktam használni , Trussardi Delicate Rose , Nina Ricci L’ eau Ricci vagy Bright Crystal illatok mellé.
Hamar beszívódik, az illata pedig aquás-liliom egy pici rózsával. Nem a bulgár mézes rózsa , nem kell tőle félni, inkább a rózsaszín szirmú virág eső után.
Nem tapad, nem ragad két perc és lehet is öltözni én tokától talpig kenem, nagyon szeretem, hogy nem csúszkálok utána a papucsomban.
A flakon mintája nagyon szép , nem zavar, hogy átlátszó, így legalább látom mennyi anyag van még benne. A pumpája jól működik, van rajta “ zár” is, így akár utaztatni is lehetne, bár a flakon mérete miatt én még nem vittem sehova.
Kétszer vettem eddig újra a múlt tavaszokon, jövőre is biztosan ott lesz a fürdőszobában.

Timi01
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. szeptember 4.

Te jószagúatyaúristen. Ezzel engem vallatni lehetne. Üvegből szagolva még elmegy, rajtam viszont botrány férfi parfüm illata van iszonyat émelyítő szaggal keveredve, természetesen lemoshatatlan tartóssággal. Az LVEB-lel ki lehet üldözni a világból de százszor inkább mint ez.

Most olvastam fragin igaz, h csak kommentben, hogy megszüntették. Aki szereti nézzen utána, nehogy a kedvence nélkül maradjon.

Timi01

Édes, málnás-rózsás vótmá’ parfüm. Nekem tetszik. A leszáradása kimondottan kellemes és hosszan megmarad, addig viszont nagyon erőszakos, nyomul, arcon vág. 1-2 fújás elég belőle, többet eszembe sem jutna használni de azt vettem észre, hogy a felfújás után órákkal is akaratlanul távolabb álltak tőlem az emberek. Ez elég elgondolkodtató, nem éppen vevőcsalogató ha munkába használom 😅. Ha kicsit visszafogottabb lenne, nagyon örülnék neki.

Balea  Bőrfeszesítő Hidrogélmaszk Golden Vanilla, Vaníliakivonattal és Hialuronnal

Balea Bőrfeszesítő Hidrogélmaszk Golden Vanilla, Vaníliakivonattal és Hialuronnal

Dancyy
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. szeptember 4.

Teljes arcra való nem csak szemre :)
A kék változatát többször újra vettem, nagyon szeretem:)