Legújabb vélemények

Lylien
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2024. január 21.

Szintén anti-aging célból használom és imádom. A peptid szérumoknak egyébként is nagy rajongója vagyok és az Ordinary termékeiben még nem csalódtam.
Az Argireline Solution volt a kedvenc (a "botox-utánzó peptidjével"), de az mindenhonnan eltűnt, így helyette vettem ezt, ebben is megvan ugyanaz az összetevő, sőt, még több is. Kicsit opálos a színe, nem vízszerű, de nagyon könnyű szérum, inkább olajos, de könnyen felvihető, nem ragad, nem kukacosodik, szépen lehet rá rétegezni és sminkelni is. Az eredmény pedig gyorsan látszik.

adrika128
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 21.

Végre újra volt belőle a múltkori készlethiány után, véletlen láttam meg és nagyon megörültem. Tényleg sokoldalú kence potom összegért. Sajnos a kezem iszonyatosan szárad ilyenkor és ez egy áldás rá. A számra is előszeretettel kenem, még szép fényt is ad neki a hidratálás mellett. Egy szó, mint száz alapdarab nálam.

BarSanMar
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 21.

17 éve festem a hajamat dobozos drogèriás festèkekkel. Nagyon őszülök ès a hajamat nagyon megviseli ez a fajta festék. Rengeteg alternatívàt kipróbáltam de eddig semmi sem vált be. Viszont ez a termék fantasztikus. A feketèt vettem belőle. 40g-ot kevertem belőle a váll alattig érő hajamhoz, 4 órát volt rajta. Gyönyörűen befogta az őszhajszálaimat is.
Sajnálom hogy csak most találtam rá de az biztos hogy soha többé nem festem drogèriás festèkkel.
Viszont mielőtt bárki is használná olvasson alaposan utána mert ezt teljesen máshogy kell alkalmazni.

kalmaniki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 21.

A dark brown árnyaltot vásároltam meg belőle. Nagyon aranyos a csomagolása, kapunk hozzá egy kis ecsetet, aminek a másik vége kefe. A festék állaga tetszik, viszont vigyázzni kell vele, nehogy sokat kenjek fel, mert nagyon pigmentált. Emiatt sietős reggeleken nem érte nyúlok. Rajtam tartós, nem kenődik el. Remélem nem szárad ki a festék idő előtt.

hotmess
Újonc  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2024. január 21.

Jöttem én is magasztalni, nagyon elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem szárít, de teszi a dolgát, szerintem az állaga is kellemes, illetve zavaró illata sincsen. Nagyon sokáig elég, jó az ára is, száraz bőrre jó választásnak tartom.

kalmaniki

Nagyon szép mindkét része és könnyű velük dolgozni. Rajtam egész tartós, még nap végén is fent marad. Érdemes kipróbálni, mert az ára is baráti.

hotmess

Az első arclemosóm volt, borzasztó. Nem használtam sokáig, mivel használat után a bőröm olyan száraz volt, hogy alig tudtam kivárni, hogy a fürdőből a szobába érjek és felkenjem a hidratálót. Az itteni vélemények alapján választottam, de sajnos nagyot csalódtam, mivel tisztának nem éreztem az arcom, csak feszülős-száraznak.

hotmess

Először nekem össze kellett vele szokni, rengeteg festéket vitt a pilláimra, majd néhány nap után jött a változás. Nem tudom, hogy nekem kellett megtanulni a használatot, vagy mi történt, de nagyon tetszett a végeredmény minden nap. Szétválaszt, hosszít, dúsít. DE! Nap végére felkenődik a szemhéjra, lepereg a szem alá, nem olyan egyszerű lemosni sem a szép fekete színt. Ha csak 1-2 órára kell, nyugodtan válaszd ezt, de szerintem a legtöbben egész napra szeretnénk használni, arra sajnos nem tudom ajánlani.

force
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2024. január 21.

Az illatjegyek helyesen: kókuszvíz, bergamot, ribizli, rózsa, grasse-i rózsa, ylang-ylang, írisz, sambac jázmin, napos jegyek, cédrusfa, ambrette, ambrettolide, sinfonide

Az összes flanker közül szerintem eddig ez a legjobb. Az anyaillat megjelenése után nem gondoltam, hogy ennyi bőrt lenyúznak majd erről az illatról, mert bár kellemes, de 12 egy tucat. Viszont kb. mindegyik flanker jobb lett, mint az anyaillat, ez pedig határozottan veri a többit. Hű a nevéhez, nagyon virágos. Plusz mellé még friss és édes is. Szerintem nyár kivételével simán hordható bármikor. 4 csillagot kap.

hotmess

Télen hajlamos a kézfejemen a bőr annyira kiszáradni, hogy repedezett, véres lesz, ez pedig nagyon gyorsan helyretette. Az illata nekem se a kedvencem, "nénisnek" tartom, de lefekvés előtti használattal kiküszöbölhető az egész napos szaglászása.