Legújabb vélemények

m.vanessa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 18.

Semmi változást nem tapasztaltam, el is hagytam a használatát, most kínlódva várom, hogy elfogyjon és levehessem a polcról. Kap kettő pontot, mert persze, nagyon szép tiszta érzetű a hajam utána. (De melyik hajmosás után nem?)

m.vanessa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 18.

Régóta használom a terméket, de semlegesen viszonyultam hozzá. Nem volt vele semmi bajom, de nem is voltam elájulva tőle. Ma viszont egy hosszas nap után, 23:30-kor kivánszorogtam lemosni az arcom és ekkor tűnt fel, hogy wow – az alapozóm 95%-ban a helyén. Ez azért szenzációs, mert ma megjártam egy fotózást, egy szülinapi köszöntőt és egy edzést (!) is a napom sűrűségében, így azt gondoltam na jó, rögtön véleményt kell írjak róla. Számomra teszi, amit ígér. Nem mindennapos alapozó nekem a valóban erős fedése miatt, de szeretem. Nem olyan az arcom érzete tőle, mintha hat tonna vakolat alól tündökölnék és a tartósságára pedig a mai nap a bizonyíték.

KisTigris
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

A körte miatt vakon megvettem december elején és csak ma bontottam ki. (Sok parfümöm van.)
Első használatnálatos véleményem: olyan, mint a sima far away. Csak édes vamília, de hol a körte? Na mindegy, elhasználgatom, de nem veszek több avonos parfümöt. Ezért a pénzért jobbak is vannak.

Oila
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Azért különleges, mert annyira enyhén pigmentált, hogy a nagyon fakó, száraz bőrökn egy laza (!!!) ecsettel akár egész arcon át lehet vele futni, szép, enyhén aranyló, de cseppet sem idétlen csillámos, egészséges arcszínt és ragyogást eredményez. A színét nagyon eltalálták, mert semmi narancsos vagy vöröses tónusa nincs, leginkább a Guerlain Terracotta púderek világos bőrre készült darabjaira emlékeztet a színe. A ragyogást sem nagy csillámokkal érték el, hanem alig látható, annyira diszkrét, és még az én egyébként hűvösebb árnyalatokat kedvelő bőrtónusomon is természetes hatást kelt. KOntúrozásra teljesen alkalmatlan, ezt csak bronzosítóként szabad megvenni! A 12 g nagy mennyiség, ráadásul egyáltalán nem porzik, nem porol, nem foltos a végeredmény. A "bőrvilágosító" kitétel vagy félrefordítás, talán a ragyogást fényesítést érthették alatta eredetiben, mert egy bronzernél a világosítás amúgy értelmezhetetlen hatás, és persze nem is fedi a valóságot.

pomme
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Ordenáré nagy üvegben van ez a 15 ml (ugyanakkora, mint a Healthy Mix Serum, ami 30 ml). Az irizáló hatást nem tudom, hogy honnan szedte a költő, de ez egy sima pezsgőszínű highlighter, valahol az ezüst meg az arany közt helyezkedik el, minden döntésképtelen legnagyobb megelégedésére...
Alapnak nem jó, mert nagyon szárít, szóval maximum keverve lehet oké, így még tesztelgetem. Az illata sem győzött meg sajnos, eléggé vintage-poros szaga van. Ha a Bourjois "rizsporos" highlighterének lett volna ilyen illata, akkor meg sem szólalnék, de így elég béna.

april
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Legjobb kézkrém,amit valaha használtam. Elsőre elég tömény, én éjszakára használom, bekenés után várni kell 1-2 percet, amíg teljesen beszívódik. Szuperül hidratál, illatmentes.

narancsdzsem
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Nekem ő nagyon mű, és sajnos unalmas cukorka illat.
Viszont jók ezek a mini kiszerelések, mert legalább 15 kb tusolasig is kitartanak és nem kell költeni a nagy flakonosra.

april

Jöttem lepontozni. Először a pozitívum: könnyen kifésülhető lesz a haj, nagy mennyiség olcsón. Negatívum: már 1 nap után zsíros lett a hajam, pedig nem került a tövére, a szálló hajon semmit nem segített és elég erős illata van (szerencsére csak nedvesen, száraz hajon már nem annyira érezni). Korábban az avon hajolaját használtam,az nem zsírosított. Biztosan nem veszem újra, a 2.napon már zsírosbödönnek nézett ki a fejem. Csak nagyon száraz hajra való szerintem.

narancsdzsem

A TBS legjobb illata szeintem. Érdekes, finom, megunhatatalan! Reggeli tusoláskor munkába menet nélkülözhetetlen.

balankaa01
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. február 18.

Ajándékba kaptam én is. A kefétől először megijedtem, eleve nem szeretem a nem szilikon keféket, hát még ez a forma... Mindenesetre nem rossz, több rétegben felkenve teszi, amit kell, viszont nem estem hanyatt, nem csinál nagyon látványos pillákat, pedig ennyi pénzért azt várnám. :) Maradok a sok éve kedvenc Lash Sensational spirálomnál.