Legújabb vélemények

Dominika129
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 2.

Érzékeny a bőröm, és nagyon sok termék irritációt, illetve zsírosodást okoz. Ennél a maszknál egyiket sem tapasztaltam, nagyon jó érzés a bőrömön. 20-25 percig hagyom fent, attól függ mikor jut eszembe lemosni 😄 én imádom! Mindig látom utána a változást! Szemtelenül alacsony áron jutottam hozzá factory sale-n és áldom az eget érte 😄 minden más tápláló maszknál nálam jelentkezett a zsírosodás, de ez a maszk valami csoda. A PEEL hámlasztót használom hétvégén, ezt pedig hétköznap. Sosem volt még ilyen szép a bőröm 🙂 nálam plusz, hogy nincs parfümös illata, és nyugtatóan hat az állaga is a bőrömre. Nagyon szeretem, és ha elfogy, biztosan újra veszem az ára ellenére is! Egyik kedvenc termékem tőlük.

ildiii13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

A legjobb ajakápoló, sokkal hatásosabb mint a hype-olt Carmex és társai. Idén télen nagyon kiszáradtak az ajkaim, megvettem vagy 10 féle ajakápolót, de egyik sem segített, Aztán egy csoportban ajánlották ezt, azelőtt én nem is hallottam róla. Mivel nagyon olcsó, adtam neki egy esélyt, és pár napon belül rendbetette az ajkaimat. Azóta is napi szinten használom, biztos, hogy mindig lesz belőle itthon :)

bogaaar
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

Nagyon bejön, pont az olajossága miatt, mert utána nem igénylem a testápolót és olyan puha lesz tőle a bőröm, hogy ihaj! Pont ilyen durva radírozósat kerestem. Jól esik használni, mert pont addig kell, hogy radírozza a bőröm a só, amíg fel nem oldódik a vizes bőröm hatására.

Nadragulya
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 2.

Nagyon bevált, puha, fényes tőle a hajam, láthatóan szebb, mint előtte volt. Az ára is jó, könnyen be is szerezhető, biztos újra veszem.

Dominika129

Érzékeny a bőröm, és amint “nem tetszik neki valami” azonnal pattanásokkal ajándékoz meg 😄 2 nap alatt bezsírosodott a bőröm, és kipattogtam. Nálam nem jött be, az új C vitamin szérumot viszont imádja a bőröm, szóval valami van ebben ami sok nekem. Nővéremnek ajándékoztam, tőle pozitív volt a visszajelzés, sokkal élénkebb lett a bőre ezért, és az összetevők miatt adok 3*-ot. Nem a termékkel van a baj ezek szerint, csak az én bőröm túl érzékeny. 🙂

Nadragulya

bogaaar

Fogkrémkeresés közben a cél fluoridmentesség volt, hiszen a fluoridosoktól kiszárad a szám. Megfogott ennél a terméknél az ájurvédikus jelző, így megvettem. Az íze először nagyon különös volt, aztán megszoktam. Nagyon megszerettem, újra venném, ha megtalálnám a boltokban :D

tiri
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 2.

Nem szokott problémám lenni a parfümözött termékekkel, de ennek folytogatóan erős gyerek rágó illata van.
Maga a sampon megteszi a hatását, szép és egészségesnek tűnő hajam van utána, de az illata miatt muszáj levonnom egy csillagot, mert borzalom.

Végül levontam még egy csillagot, mert nem bírtam elhasználni. Azt vettem észre, hogy hajmosás közben már nem is veszek levegőt, csak h ne kelljen beszagolnom ezt a tömény, émelyítő gyerek rágó szagot.
Sose szoktam kidobni dolgokat, amíg el nem használom őket, ha tetszik ha nem, de ezt nem bírtam egyszerűen.

bogaaar

Kedvencem! Fantasztikus illata van és selymes bőröm lesz utána, könnyen beszívódik. Ha nagyon száraz a bőröm, akkor a tenyerembe cseppentek 4-5 csepp tiszta makadámdióolajat vagy argánolajat és egy pumpálásnyi testápolóval elkeverve viszem fel a bőrömre.

Dominika129

Ocean Love kiszerelésben vettem a habos lemosóval együtt, abban a reményben, hogy “ultra gazdag balzsam” és majd rendbe teszi az extra száraz kezeimet, de nem lett tőle javulás. Zsíros érzést hagyott, sokáig tartott amíg beszívódott mégsem hidratált. Elkentem, de nem venném újra, mert egy ultra gazdag balzsamtól többet vártam. Az összetevők miatt adok 2*-ot, meg azért mert imádom a márkát 🙃 ez a termék kicsit csalódás volt nekem a többi után