Legújabb vélemények

Anetty
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

Világos barna hajam van és nekem nagyon bevált ez a fajta száraz sampon. Próbáltam másfajtát is olcsóbbat, drágábbat, de maradok ennél, ez a legjobb.
1 max. 2 nappal ki lehet tolni a hajmosást. A Müller drogériában szokott időközönként akcióba lenni.

Dominika129
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 2.

Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Mivel pattanásokra, zsírosodásra is hajlamos a bőröm megvettem a pici kiszerelést egy próbára. Felkenés után azonnal égett a bőröm, lemostam és olyan lett a fejem konkrétan mint egy paradicsom! Aki szintén érzékeny bőrű ajánlanám csak egy kis felületen tesztelni. Mivel a PEEL hámlasztó maszkjuk semmiféle irritációt nem okozott nálam, ezért elkövettem azt a hibát, hogy ezt is egyből felkentem. Nagyon szeretem a márkát, és több termékük a napi rutinom része, de ezt nem nekem találták ki.

Dominika129

Érzékeny, vízhiányos a bőröm. Én szeretem. Ezt a verziót használtam kezdetben, most az SOS verzióját használom, mind 2 szuper, különösebb különbséget nem tapasztaltam. Én este viszem fel közvetlenül zuhanyzás, törölközés után. Nálam megszünteti a húzódó arcbőr érzést fürdés után, így minden este ezt használom. Később rákenem az esti hidratálóm, és nálam nem okoz kukacosodást. 24 vagyok így a ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok, az én bőrömnek elég és nem ragadok tőle. Szeretem, mindig újra veszem valamelyik fajtáját.

Dominika129

Érzékeny, pattanásokra hajlamos a bőröm. Nagyon akartam szeretni, mert szeretem a márka valamennyi termékét, de rettenetesen zsírosodott tőle az alapjáraton vízhiányos bőröm, 2 nap után tele lettem miteszerekkel. Barátnőmnek ajándékoztam, aki imádja nyárra, nem is sminkel fölé. Nem a termékkel van a baj ezek szerint, csak az én bőröm nem bírta.

Dominika129

Érzékeny a bőröm, és általában mindentől kipirosodik, ég, így eléggé tartottam tőle, de kellemes meglepetés volt. Hetente 1x használom 10 percig hagyom fent, és nem irritál abszolút, nincs kipirosodás nem ég a bőröm. Rendszeres használattal nagyon szépen rendbe tette a pattanások utáni heges arcbőröm, és ragyogóbb lett a bőröm illetve a szeplőim sem látszódnak annyira. Nappalra a Bioderma Hydrabio Perfecteur spf30-at használom mellé, sose volt még ilyen szél a bőröm. 🙃 Érdemes a leárazás során beszerezni, mert olyankor szuper áron hozzá lehet jutni, illetve rengeteg ideig kitart, mert nagyon folyékony állaga van így egészen kevés elég belőle. Ha elfogy, nekem kimondottan hiányzik. Nálam bevált.

Dominika129

Nekem személy szerint rettenetesen fénylett tőle a bőröm, és pattanásokat okozott. Nehéz krém, nem bírta az arcom, anyósomnak ajándékoztam, (50 éves, száraz bőr) ő szerette, neki könnyen beszívódott, nővéremnek (30) úgyszintén bevált. Vízhiányos a bőröm, ezért próbáltam ki, de úgy tűnik száraz bőrre válik be igazán. 3 csillagot adok, a márka iránti szeretetem miatt. Nem a krémmel van a baj, csak éppen az én bőröm nem bírta. 🙃

betty23
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

A Large verzió tulajdonosa vagyok, és egyszerűen imádom. Úgy több, mint 5 éve vehettem meg az első Tangle Teezeremet. Még mindig azt a darabot nyúzom, így gondoltam kipróbálom a nedves hajra készült változatot is, mivel elég gubancos tud lenni a derékig érő hajam hajmosás után. Gyönyörűen, bármilyen szenvedés, tépés vagy fájdalom nélkül kitudom fésülni a hajam vele, kb. fél perc az egész. Evvel szoktam a hajmaszkokat is belefésülni a hajamba. Száraz hajon is működik, de én arra inkább az original-t szoktam elővenni.

OroszBeus
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

Nos legelőször meg kell említenem az illatát. Ennek van a legjobb illata az összes hajápoló szer között amit valaha is próbáltam. Imádom! Most először próbáltam ki és eddig nagyon tetszik. A hajam fényes, selymes és puha lett. 1 próba után mindenképpen újravevős. Ha esetleg változna a véleményem akkor updatelek majd. Most ez nálam 5*.

Dominika129

Nálam kedvenc!! Évekig keresgéltem a megfelelő kozmetikumokat, mire kitudtam alakítani egy napi rutint, mert nagyon érzékeny a bőröm, és amint olyan terméket használok ami parfümös vagy zsírosabb azonnal kipattog, kipirosodik irritációt okoz. Évek óta használom, nekem a legjobb lemosó. Nem sminkelek, így nem érzem kevésnek. Szememet dörzsölöm vele és abszolút nem irritálja azt sem. Mindig újra veszem és már el sem tudom képzelni nélküle.

Dominika129

Mielőtt vásárolok egy krémet mindig ide tévedek, hogy megnézzem a véleményeket. Csak rosszat olvastam róla kb. amikor utána kerestem 😄 mégis bevállaltam egy 2+1 akció keretén belül, és hálat adok érte! Mivel az én bőröm rettenetesen érzékeny, és majdnem mindentől pirosodik, zsírosodik, illetve kipattog, így egy olyan fényvédőt kerestem ami egyben hidratál is, mert a hidratáló + fényvedő kombó nálam ki van csukva. El kell mondanom, számomra hatalmas felfedezés 😄 az itt leírtak közül (kukacosodik, alig kenhető stb.) én egyiket sem tapasztaltam, annak ellenére hogy a krém sűrű állagú. Igaz, nekem 1,5 nyomás elég kb. + a nyakamra, így a 3-4 nyomásnál nem csodálkozom, ha valakinek kukacosodást okoz..én semmi rosszat nem tudok mondani róla, már X alkalommal újra vettem, és mindig használom. A nővéremet is megleptem vele, 30 éves enyhén száraz arcbőrrel szeplőkkel, és imádja ő is újra vette. 🤷🏼‍♀️ Kimondottan kiegyensúlyozta az arcszínem, és a szeplőim is a minimumra csökkentem mióta használom. Nálam kedvenc, és a reggeli rutinom része már 2 éve. Kukacosodást egyetlen egyszer tapasztaltam, amikor hyaluronos gélt tettem alá, jelenleg a Mádara C vitaminos szérumjával használom heti 2x, illetve pár hete kaptam ajándékba Yves Rocher elixir botanique szérumot, ami szintén picit géles, vizes állagú, ennek ellenére nekem ezzel sem kukacosodik. Én egy próbára ajánlom bárkinek aki hidratálós fényvédőt keres, mert a vélemények alapján mindenkinek máshogy működik. 🙃