Legújabb vélemények

eheiszki
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 29.

Az Intense flankert nagyon szeretem, így gondoltam teszek egy próbát az Intensement-tel és majdnem vettem egy egész dobozzal itt.. de találtam egy gyári fufut a szekrényben.. édes istenem... pusztító.. málnás narancsvirágos vaníliás katyvasz.. már bocsánat de hányingerem lett tőle. Az egész iszonyat édes, gejl és ilyen ápolt hónalj szagú 😃 Alig vártam hogy eltűnjön rólam, sok kézmosást túlélt. ,,Nem tetszik tehát tartós,,
Szeretem a málnát pl. a Kenzo Flower L'Elixir-ben vagy a Cacharel Yes I am-ben de itt.. sajnos tovább nem tudom boncolgatni az illatot mert csak az elemi rosszullétre emlékszem. Az biztos hogy az Intense-hez semmi köze. A tartóssága miatt kapott 2*ot.

lidocain
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 29.

Kiváncsi voltam mit tudnak ezek a Police parfümök, így néhányat beszereztem Glamour napok alatt féláron. Bár mindegyik tetszik, számomra ez kiemelkedik a többi közül, valóban egy királynő. Kicsit kihívó, intenzív illat, így lehet nem mindenkinek való. Bevallom az üvegcsék hívták fel a figyelmemet a márkára, viszont szerintem árkategóriájában szuper parfümök, pláne ha le is vannak akciózva. Rajtam nem szupertartós illat, de hát rajtam szinte semmi sem, így ezt nem rovom fel neki.

kissd
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 29.

Hát ez csúcsszuper! Ismét pozitívan csalódtam ebben a márkában, mert aprópénzért lehet hozzájutni jobbnál jobb kozmetikumokhoz. Van összehasonlítási alapom, tulajdonosa vagyok egy Too Faced Lip Injection Extreme Lip Plumper-nek és egy Fenty Beauty Gloss Bomb Heat Universal Lip Luminizer + Plumper-nek, egyik sem olcsó darab, sőt....Na de ez! Komolyan mondom a kettő ötvözete! :) A Too Faced jobban csíp és bizserget, mint a Fenty, viszont a Fentyből hasonló szín van meg nekem (Hot Cherry). Ez pedig 1100 Ft-ért tudja mindkettőt! Tényleg olyan próbálja ki, aki bírja a csípőset! Felkenés után először mentolos bizsergető érzés fog el, aztán jön a csipős érzés, ami sokkal tovább tart, mint a másik két szájfény "bizsergető" ideje. Az ajkak valóban dúsabbnak hatnak, hiszen a fénytőt és a chilitől valóban olyan, mintha frissen lenne feltöltve! Nálam abszolút nyerő, és leveri a másik kettő, 8000-9000 Ft-os szájfényeket! 5 csillag!

BiBianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 29.
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. október 29.

Én úgy imádom ezt a cuccot. Bár nekem ennek a kókuszolajos változata van meg, de ez egyértelműen életem balzsamja. A BALZSAM.
Már rengeteg terméket próbáltam, de egyiksem bizonyult hatásosnak, volt ami inkább csak rontott a hajam állapotán. Ez viszont valóságos csodát művel a hajammal. Nagyon jó az állaga, praktikus az adagoló a kupakon, és az illata is szuper. Bár nem olcsó, de nagyon sokáig elég. A következő vásárlásnál jön velem a samponja is.

BarnaB
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 29.

Összességében egész jó, tetszik az állaga,az illata nem az igazi,de nem rossz. Amit szeretek még benne, hogy nem olyan zsíros,ragacsos.

BarnaB

Nekem nagyon bevált, végre egy olyan krém ami nem ragacsos,nem fullasztó, könnyen beszívódik és az illata is nagyon jó. Tényleg puha lesz tőle a bőröm. Biztos, hogy újra ezt fogom venni.

BarnaB

Elégedett vagyok vele,az állaga is jó és az illata is és ami a legjobb, hogy nincs ragacsos érzet a használata után.

eheiszki

Update:
Feltettem az enyémet feladásra, na nem azért mert megérdemli a kicsike hanem.. végülis igen, megérdemli. Pár havonta használtam csak és ahhoz túl szép hogy a dobozban szomorkodjon. Ma utána néztem Fragin is az illatnak, ez annak idején mikor megvettem még nem volt szokásom, azt sem tudtam hogy van Fragrantica.. na mindegy. Ott amiket felsorolnak egyedül az Angel Muse EDP-re hasonlít DE nagyon halványan, ugyanis abban annyi vetiver van hogy rajtam alig nőies, ez viszont egy végtelenül krémes, balzsamos illat amiben igen érezhető a vetiver de szépen ellensúlyozza a többi jegy, főleg a mogyoró és a vanília.
Tehát ezt a kompozíciót azoknak ajánlom elsősorban akiknek tetszett az Angel Muse EDP és EDT de túl soknak vagy túl férfiasnak érezték magukon vagy inkább csak azoktól könnyedebb, krémesebb és nuttysabb verzióra vágynak.

Az üvegét már most siratom. 😭

2021.03.14.
Nem a signature illatom viszont nagyon magával ragadó, igazi kis egyéniség. A vetiver relatíve hangsúlyos benne, amitől lesz egy unisex beütése, de amúgy egy nagyon finom balzsamos, mogyorós, édes illat. Csodálkozom is hogy nincs benne semmilyen balzsam, de valszeg a mogyoró-vetiver-pacsuli-vanília-tonkabab keverék adja a balzsamos érzetet. Érdekes mert levegő hőmérséklet függő illetve adott napon milyen a bőrkémiám (nem tudom ez mennyire változó biológiailag amúgy 😃), hogy finom édes balzsamos vagy aftershave beütése lesz rajtam. Ettől függetlenül megy az 5* mert tartós is, elég reggel 2-3 fújás. Egyedi kis darab, az üvege Nonplusultra, csillagos téli éjszaka, igen. Nice one!

BarnaB

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít,nem irritálja a bőröm,nem ragad a bőröm a használata után és az illata csodálatos. Annyira megtetszett ez az illat, hogy megvettem a hozzá tartozó krémet is.

Gollum
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. október 29.

Néhány hete használom, az elején talán lett néhány pattanásom tőle, de aztán simán rendbe jött az arcom. Nagyon mitesszeres a bőröm, ezért én nagyon szeretem a lágy, pudingos állagát. Remélem, hogy még lesz alkalmam újra venni, mert nem Magyarországon élek.
Láttam, hogy itt valakinek nem jött be, talán van benne valamilyen összetevő, amire a hozzászóló allergiás, engem szerencsére nem irritált és az illatával sincsenek gondjaim.
Elgondolkodtam az ügyfélszolgálatról szóló megjegyzésen, de nem értem, hogy a HeliaD-nek miért is kellene egy kibontott és használt terméket visszavennie? Mit kezdenének vele? És azért ez mégiscsak egy pár ezer forintos termék, nem egy 300-400 eurós luxus arcápoló. (Nem akarok senkit megbántani, csak eszembe jutott.)