Legújabb vélemények

Kinga_H
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Sötétbarna színben rendeltem meg. Itt-ott kissé hiányos a szemöldököm és szerettem volna rajta dúsítani, illetve sötétíteni az eredeti színén. Az ecsettel könnyű volt dolgozni, még ezt a ragacsos masszát is egyszerűen fel tudtam vinni vele, szépen megformázva a szemöldököm vonalát. 2 órán keresztül hagytam száradni, a lehúzása egyszerű volt és fájdalommentes és a végeredmény nagyon-nagyon tetszett, a bőrt is szépen befogta. Azonban másnapra elkezdett kopni, a sötétbarna színt felváltotta egy narancssárgás-rezes-, valami borzasztóan ocsmány színvilág, ami még jelenleg is tart, 5 nappal a felvitel után. Még szerencse, hogy frufrum van, így kevésbé látszik, de be kell szereznem egy szemöldökfestéket, amivel eltűntetem ennek a nyomait. Ez pedig egyszeri használat után megy a kukába.

Dicci
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Spontán vásárlás alkalmával vettem meg, de hálistennek nem okozott gubancot. Könnyed, hamar beszívódik. Nappalra használom és felé fényvédő.
Ár/érték arány szuper :)

CyberBunny
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Ajándékba kaptam, vagyis kikukázták és én bevállaltam. Megértem hogy lemondtak róla, mivel a 4. helyen lévő alkohol nem mindenkinek szimpi. Bár nekem nincs alapvetően bajom vele, de azért mégse legyen már a top 5-ben, nem bírom az alkoholos szagot.

Mindig azon gondolkozom amikor kezet fertőtlenítek úton -útfélen hogy vajon bekentem-e fényvédővel utána a kezemet. Na ezzel a fényvédővel nem kell sokat gondolkozni, mert olyan szinten alkoholos hogy fertőtlenítőnek és fényvédőnek is szuper egyszerre.

Arcra biztos hogy nem használnám soha.

CyberBunny

Egy másik kedvenc Klairs termékem a midnight szérum mellett .

Felvitelkor olyan mintha egy könnyű olaj lenne, de az olajos érzés szinte amint eloszlatom el is illan.
Sajnos enyhe rosaceám van, így az arcom sokszor érzékeny és piros, de ez a vitamin szérum abszolút nem irritálta a bőröm sok másik C-vitaminos termékkel ellentétben. Próbáltam a By Wishtrend C-vitaminját, az Ordinary 23%-os szuszpenzióját és a GG C-glowját is, sajnos mindegyik irritált. Sajnos a C-glow elsötétítette a pórusaimat és úgy néztem ki mintha tiszta mitesszer lennék, ennél szerencsére nem volt ilyen gondom.

Új és régi pattanásokból és foltokból származó hegeim is vannak, valamint pirosodásra hajlamos a bőröm.
Az üveg vége felé vettem észre, hogy a hegeim sokkal világosabbak lettek ezen kívül alig-alig jönnek elő újabb pattanások és azok is kisebbek mint előtte

Egy kis időbe telik míg látható eredményt hoz a termék, szerintem én kb. a harmadik hétnél vettem észre napi használat mellett hogy halványodni kezdtek a hegek. Nem kell egy teli pipettát kinyomni belőle, 3 csepp elég az egész arcra, így kitart tovább.

CyberBunny

Egyik kedvenc szérumom ami azonnal beszívódik a bőrbe és hidratált, nyugtató érzést hagy maga után.
Szerintem csúnyán alulértékelt ez a szérum!

Most a harmadik üvegnél tartok és nem szándékozom lecserélni, ami azért is mond sokat mert elég sokat variálok a rutinommal. Eleinte az tűnt fel hogy a bőröm simábbnak tűnik, kevésbé gyulladt és sokkal nyugodtabb.

Alapvetően is a Guaiazulene keltette fel a figyelmemet, mivel egy másik termékben nagyon sokat segített a homlokomon lévő kis bőrszínű egyenetlenségek eltüntetésében és iszonyatosan jól nyugtatta a bőrömet. A nyugtató hatása az szinte azonnali, esti kenésnél reggelre látványosan lenyugtatja a bőrt.

Csak később néztem utána a benne található Human Oligopeptide-1, Rh-Polypeptide-1 peptidekről, amik minél többet olvastam utánuk, egyre jobban felkeltették az érdeklődésemet. Szerintem hogy ezek látványosan csináljanak valamit el kell használni 2-3 üvegcsével, mivel amennyire tudom a peptidek hosszútávon teszik látványosan a dolgokat. Én úgy érzem segített csökkenteni a ráncokat, vagy nem is ez a jó kifejezés, inkább olyan egybébb az egész arcom tónusra és feszességre is, már ha ennek így van értelme, úgyhogy nem panaszkodom.

Sokszor használom a Midnight Blue krémmel együtt, és fantasztikus a kettő együtt. Ilyenkor csak a krémbe szoktam csepegtetni a szérumból 2 cseppet és úgy kenem fel, mivel a krémet leginkább csak akkor szoktam elővenni ha érzékenyebb, pirosabb a bőröm vagy ha strapáltam aktívokkal, ami sajnos viszonylag sűrűn előfordul, néha a legrandomabb dologtól is érzékeny lesz.

Egyetlen hibája a híg állaga és kis szerelése, ezért nagyon oda kell figyelni hogy 3 cseppnél többet ne vigyen fel az ember, azt is közvetlenül arcra szoktam tenni és gyorsan eldolgozom, vagy pedig krémbe szoktam csepegtetni, így azért egy 2 hónapot bír. Meg kell tanulni kezelni, de utána egy álom.

Blackxentric
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 18.

Az illat tartóssága jó. Maga az illat úgy érzem nem az én koroaztályomnak készült. Inkább negyven feletti nőkön tudom elképzelni. Az biztos, hogy nagyon jól össze van rakva, meg van benne az egyensúly
Nem túl sok és nem túl kevés. Az, hogy nem érzem magaménak nem az ő hibája és emiatt lepontozni sem fogom. Most kap egy szép négyest tőlem.

k001
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, biztosan újra fogom még venni.

Izikee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 18.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. február 18.

Zseniális illat, szuper puha , fényes haj, én a hajvégápolóval és balzsammal együtt használom

Doryca007
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Cuki pici tengely, édes illat, finom íz 😅 bár a karamell jellegét keresnem kell benne. Erősen radiroz. Eddig tetszik, bár a teltebb hatást és hidratalast még nem vettem észre. Ha mégis, jövök up-pal. Akciósan megéri.

Anthurium
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. február 18.

Szerintem is a valaha volt legjobb szemránckrém volt, sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :( Nagyon sokszor újravettem. Egyelőre nem találom a "méltó utódját" a Shiseido-nál (sem).