Legújabb vélemények

timcho03
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

Így bő 2 hét használat után úgy érzem, ki merem jelenteni, hogy hozza, amit a leírásban ígér. Fontos tudni, hogy a legtöbb esetben allergiás reakciót mutatok nagyjából minden kicsit magasabb koncentrációjú szalicilsavas termékkel szemben, ezt is iszonyat félve mertem csak kipróbálni, de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért legfeljebb elajándékozom, ha mégse válna be. 1-2 összetevőn kívül tele van olyan csodahatóanyagokkal, ami egy zsíros-kombinált, pattanásra és mitesszerekre hajlamos bőrnek szüksége van. A savak láthatóan hámlasztanak, a panthenol és az aloe nyugtatja a bőröm. A szalicil is teszi a dolgát, összébb húzta kissé az alapvetően igencsak tág pórusaim, és nem is képződnek olyan szinten mitesszereim. A teafaolaj fertőtlenítő hatását annyira nem érzékelem, mert továbbra is jönnek elő pattanásaim, de ki tudja, ezt lehet, hogy a nálam fennálló, (de már kezelt) hormonális probléma okozza. Az első héten igaz, majd' elsírtam magam, mert eléggé kicsapott - értsd sok-sok pici pattanásszerűség - (valószínűleg ő volt a ludas, de a nyakamat azért nem merném erre tenni, mert az étkezésem sem volt a legtisztább), de biztosan volt hozzá köze, viszont most már nem érzékelem ezt. Nekem tetszik, gondolkodom rajta, hogy a lemosójával együtt használjam, de az nem volt fellelhető ott, ahonnan ezt beszereztem. Ennyi pénzért ajánlom kipróbálásra, mert nem sokat veszít vele az ember, ha mégse jönne be, ellenben ha igen, akkor meg rendkívül költséghatékony kis kencéhez jut az ember lánya 😉

grizus
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 45-54  |  2022. március 2.

Senkinek a kedvencét nem akarom lehúzni, de ha én a pozitív vélemények alapján döntöttem, legyen itt negatív is. Számomra ez a szag agresszív locsolókölni. Ezekre mondtuk régebben, hogy "ócska pacsuli".

Update: a kezdeti alkoholos löket után valóban megjelenik egy kellemes, narancsos-gyümis illat, amit először is éreztem, de ez max. fél perc alatt elszáll és egy szinte mosóporos szúrósság marad. A palack tetszetős, bár ragasztott, a hangyák utálják ám ilyen áron se vettem még ennyire rosszat, kiszúrásnak érzem.

Update: félresikerült vásárlásaim közt szaglászván rájöttem, hogy ha Varensia két csillagot kap tőlem, ő nem kaphat egyet. Persze a jótól számomra távol van illetve bosszantó, milyen gyorsan tűnik el a finom narancsos kezdet, de azért nem a legrosszabb kategória jár neki.
Fáj a fejem tőle. Marad egy csillag.

viragka
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 2.

Nagyon szereti a bőröm. Pár használat után mintha kisebbek lennének a pórusaim.

ahava
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

Tökéletes! Egy hét mindennapos használat után én teljesen elégedett vagyok vele, gyönyörűen teszi a dolgát.
Mindig volt egy egy kósza pattanásom, nem sok, de ahogy egy elmúlt, jött a következő, mostanában olyanok, amik rohadt fájdalmasak is voltak ráadásul. Amióta használom, nem jött újabb, sőt, jelenleg egy sincs :) Ezt egyértelműen sikerként könyvelem el. A mitesszerek is kezdenek szépen eltűnni.

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

Nem ez volt a leghatékonyabb téli kézkrémem. Nem rossz, de az én -télen extra száraz- kézfejeim nem ápolta/védte elég hatékonyan. Újra vettem a Mixát, ami már előtte is többször bevált és persze azóta is.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.

Tegnap egész nap nem találtam a kedvenc ajakápolómat és ezt leltem meg a fiókom mélyén. Cserepesre száradt, véresre repedt ajkaimat rögtön meg nyugtatta. Éjszakára vastagon be kentem és reggelre majdnem teljesen rendbe tette az ajkaimat. Nem ragacsos, jó az állaga. Plusz pont, hogy magyar termék és szépek az összetevői.

Cseniko

A jó értékelések miatt vettem meg, illetve azért mert a skin smiothing retinol body treatment “testvére” nagyon bevált nekem még arcra is!
Itt olvastam a kommentek között, hogy akár szemránc krémet is ki lehetne váltani vele…illetve gondoltam télre nappali arckrémnek fényvédő alá…vagy vastag arckrémnek éjszakára…

Éjszakai krémnek sokkal jobban bevált a SKIN RECOVERY HYDRATING TREATMENT MASK( bocs csak kimásoltam, nem kiabálok😅) szenzációs télre! Ez a testápoló annak a nyomába sem érhet. Nyáron pedig az említett body treatment , a retinolos szuper éjszakára.

Viszont kézre, körömágyra - főleg így a hideg idő eljöttével - lábfej, térd, könyök, lábszárra szenzációs! Persze csak azoknak a szárazbőrű társaimnak akik szeretik, de legalábbis nem zavarja, ha marad egy film réteg a bőrfelületen.

Próbálgatom arcra, vastagon éjszakára, vagy vékonyan nappalra fényvédő alá, mert látom, hogy a hivatalos oldal is megerősítette, de nekem vastagon nem kellemes.

Was ist der Unterschied zwischen der Ultra-Rich Soothing Body Butter und den Gesichtscremes von Paula's Choice?

Die Ultra-Rich Soothing Body Butter ist unsere reichhaltigste Creme, mit einer besonders beruhigenden Wirkung. Das Produkt hat eine andere Textur als unsere Gesichtscremes für trockene Haut. Es wurde speziell dafür entwickelt, trockener und sehr trockener Haut optimalen Schutz zu bieten und bspw. Hände, Füße, Ellenbogen und Knie zu glätten. Sie neigen zu besonders trockener Gesichtshaut? Dann können Sie die Body Butter sogar auf dem Gesicht verwenden. Bedenken Sie dabei aber, dass sich die Textur wesentlich dicker anfühlt.

Up.: Végül bevált vékonyan nappali hidratálónak a 30 as színezett PC fényvédője alá! Szemkörnyékre tudom picit vastagabban is kenni, nem okozott irritációt. Azóta újra is vettem! Így 4-ről 5 csillagra módosítom az értékelésem.

Cseniko

LRP cicaplastja helyett gondoltam kipróbálni. Nem rossz, nem rossz, de attól gyengébbnek mondanám. Normál-száraz-vízhiányos a bőröm, téli időszakban éjszakára brutál vastagon hidratálok, de ez a krém mellett reggelre teljesen száraz volt sajna az arcbőröm.
Nekem kevés, de normál, kombinált bőrre akár tökéletes is lehet.
Ár-érték-mennyiség arányban a 100 ml es LRP jobban megéri.
Semmi irritációt nem okozott, el fogom használni, melegebb időben, fűtésszezon után akár elég is lehet.
(Ha sebgyógyítás a cél nekem a Bioderma cica krém a legjobb, de azt helyileg, nem pedig egész arcra kenve!)

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

Jajj nekem ez nagyon bejött! Először a folyékony verziót akartam megvenni, de féltem, hogy ragadni fog. Nagyon örülök viszont, hogy ezt választottam! Az árnyalat (010) egy szép, világos babás nude, szerintem csodaszép. Olyan mint az arctermékek között egy BBkrém, a fedése lightos, de látványosan szépít, hidratálásra nyilván nem ez a legjobb ajakápoló, de ugye egy BBtől se várjuk azt, mint egy fullos hidratálókrémtől. Egy szép könnyű fedésű de mégis ápoló rúzs, szeretem szerintem más színben is meg fogom venni!

Cseniko

Nagy csalódás:( Először a balzsamot vettem meg, az bevált szépen, ezen felbuzdulva beruháztam a samponba is. Olyan sok jót olvastam róla, azt gondoltam az én hosszú, vékonyszálú, száraz, szálkásodásra hajlamos természetes sötétszőke hajamra remek lesz.
Nem lett.
Iszonyatosan elkezdett hullani az amúgy is kevés hajam, egyértelműen kiszúrtam, hogy ettől a sampontól.:(
Visszatértem a Moroccanoil hydrating samponomhoz. Heti egyszeri hajmosó vagyok, szóval szó sem lehet arról, hogy túlhasználtan és tényleg 1-2 borsónyi gyönyörű hatalmas habot csinál, így nagyon gazdaságos, de nekem sajnos pénzkidobás volt. A környezetem is észrevette milyen fakó, élettelen lett a hajam hajmosás után.:(
Hogy ne kelljen kidobni azzal próbálkozok, hogy elsőnek kis mennyiségben ezzel mosom, kiöblítem, utána a Moroccanoillal. Utána az Olaplex balzsamot használom, majd az Orofluido arany pakolást. Így nagyon sokat enyhült a hajhullás és fényesebb is a hajam.
Nagy kár érte…

Up: annyira rosszat tett a hajamnak, hogy még így sem tudtam használni, ment a háztól.