Legújabb vélemények

Cseniko
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

LRP cicaplastja helyett gondoltam kipróbálni. Nem rossz, nem rossz, de attól gyengébbnek mondanám. Normál-száraz-vízhiányos a bőröm, téli időszakban éjszakára brutál vastagon hidratálok, de ez a krém mellett reggelre teljesen száraz volt sajna az arcbőröm.
Nekem kevés, de normál, kombinált bőrre akár tökéletes is lehet.
Ár-érték-mennyiség arányban a 100 ml es LRP jobban megéri.
Semmi irritációt nem okozott, el fogom használni, melegebb időben, fűtésszezon után akár elég is lehet.
(Ha sebgyógyítás a cél nekem a Bioderma cica krém a legjobb, de azt helyileg, nem pedig egész arcra kenve!)

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

Jajj nekem ez nagyon bejött! Először a folyékony verziót akartam megvenni, de féltem, hogy ragadni fog. Nagyon örülök viszont, hogy ezt választottam! Az árnyalat (010) egy szép, világos babás nude, szerintem csodaszép. Olyan mint az arctermékek között egy BBkrém, a fedése lightos, de látványosan szépít, hidratálásra nyilván nem ez a legjobb ajakápoló, de ugye egy BBtől se várjuk azt, mint egy fullos hidratálókrémtől. Egy szép könnyű fedésű de mégis ápoló rúzs, szeretem szerintem más színben is meg fogom venni!

Cseniko

Nagy csalódás:( Először a balzsamot vettem meg, az bevált szépen, ezen felbuzdulva beruháztam a samponba is. Olyan sok jót olvastam róla, azt gondoltam az én hosszú, vékonyszálú, száraz, szálkásodásra hajlamos természetes sötétszőke hajamra remek lesz.
Nem lett.
Iszonyatosan elkezdett hullani az amúgy is kevés hajam, egyértelműen kiszúrtam, hogy ettől a sampontól.:(
Visszatértem a Moroccanoil hydrating samponomhoz. Heti egyszeri hajmosó vagyok, szóval szó sem lehet arról, hogy túlhasználtan és tényleg 1-2 borsónyi gyönyörű hatalmas habot csinál, így nagyon gazdaságos, de nekem sajnos pénzkidobás volt. A környezetem is észrevette milyen fakó, élettelen lett a hajam hajmosás után.:(
Hogy ne kelljen kidobni azzal próbálkozok, hogy elsőnek kis mennyiségben ezzel mosom, kiöblítem, utána a Moroccanoillal. Utána az Olaplex balzsamot használom, majd az Orofluido arany pakolást. Így nagyon sokat enyhült a hajhullás és fényesebb is a hajam.
Nagy kár érte…

Up: annyira rosszat tett a hajamnak, hogy még így sem tudtam használni, ment a háztól.

Fehereszti

Imádom ezt a tusfürdőt! Szuper édesen fanyar, savanyúcukorkás intenzív gyömbér illat, hangulatos csomagolás. Jól habzik, állaga kellemes és jó kis intenzív illatot hagy maga után. Nagyon szeretem ezt a márkát, és örülök, hogy erre is lecsaptam.

Macska27
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.

Összességében ez egy jó szempillaspirál!
A keféje hatalmas, de könnyen tudok vele dolgozni. Én mindig össze kenem a szemhéjam festékkel, mindegy mekkora keféjű spirált használok. 😅 Egy rétegben természetesen emeli ki a szempillákat, két vagy három rétegben már látványosabb eredményt nyújt.
Szépen szét választ, hosszabbít, nincs pókláb hatás. Számomra viszont a festék színe nem elég intenzív. Egész nap a helyén marad, nem pereg le és nem kenődik.

norikaa27
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.

Nem igazán szeretem ezt a márkát,de ez nagyon megfogott.
Ma mostam vele + a balzsammal először hajat. Nos,engem nagyon meggyőzött,így első használat után.☺️
Szőkítés+festés után van a hajam. Csodát tett elsőre,hajam puha selymes és kellemes tapintásúvá vált,a balzsam nem zsírosít,nem nehezítette el a hajamat.
Talán számomra kicsit túl híg a sampon állaga,de abszolút nem zavaró.
Ha elfogy biztos újra veszem.!! :)
Csak ajánlani tudom,próbáljátok ki bátran!!! 😬😬😊😊😇😇

Taymas
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2022. március 1.

Nekem elég szárazak a kezeim télen, tényleg, szörnyűek. Az év többi szakaszában semmi baja, de amint jön a hideg idő, a kezem szörnyű állapotban vannak. Simán kivérzik, aztán fájnak a kezeim, meg minden. Sokan kérdezik is, hogy mi a baja a kezemnek. Szóval tényleg, szörnyen tud kinézni. A Nivea jó zsíros, szóval viszonylag elég nagy segítség számomra, csak sajnos van, amikor tökre kimegy a fejemből, hogy be kéne kenni a kezemet, és akkor nagyon hamar megint kiszárad és kivérzik. Viszont tudom, hogyha nem felejteném el használni rendszeresen, akkor a Nivea lenne az én megmentőm. Így is sokat segít, csak sokszor kimegy a fejemből, hogy használni kéne. Mindenképp 5 csillagos termék, órási segítség a kezemnek.

pamacsgica
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.

Huuu na most meglepődtem, hogy milyen sokan adtatok erre a spirálra 5*ot. Most találtam meg a sminkes táska alján és nem véletlenül ott volt. Gyakorlatilag 0 haszna van, nem hosszít, nem dúsít, nem push up-ol és még le is pereg. Katasztrófa. Emlékszem azért vettem meg, mert inkább a nagyobb keféket vettem abban az időben és ez nagyon innovatívnak tűnt. De minek? Gyakorlatilag most kidobtam egy majdnem teljesen teli spirált.

jhszktln
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2022. március 1.

Egy barbár körmöshöz jártam egy évig, mely eredménye 3db neon Shrek zöld köröm: felázva, elvékonyodva, érzékenyen, gombásan, plusz még ronda is volt. A lenövesztés kb felénél járok, igaz a körmeim nem a legszebbek, de már nem fáj a kezemmel a legalapvetőbb dolgokat megcsinálni (pl. táskába nyúlás, ágyazás, mosogatás) és nem is fog el a rókázás, ha a körmeimre nézek. Lényege: kritikus helyzetben is sokat segít a japán manikűr. Erősít, szép a fénye és kompenzál, ha nagyon oda az ember keze. Már picit drágábban árulják, mint ami meg van adva (postával kb 12.000forint). A mellékelt leírás jól bemutatja mit kell vele csinálni, milyen sorrendben, milyen gyakorisággal. Nem szükséges videókat nézegetni, gyorsan szebb lesz az ember keze. Ha egyszer elfogy, veszem a következő csomagot.

k.boglarka
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2022. március 1.

Nem kenődik el, nem pereg, tartós. Nem tapasztja össze a pillákat. Annyira nekem nem csinál drámai pillákat, hétköznapokra tökéltes, főleg ilyen árban.