Legújabb vélemények

bendi13
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: < 18  |  2019. augusztus 22.

Nagyon puha, ragyogó lesz tőle a bőröm. Abszolút látható a bőrkép azonnali javulása. Kár, hogy megszűnik.

Ann86
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

A kéket vásároltam meg és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem csomósítja össze a pilláim és szépen íveli, nem pereg, nem potyog. Természetesen csodát nem kell tőle várni, de ár-érték arányban szuper.

Ann86

Szép fekete, az én szemhéjamon tartós. Nekem sokáig elég, nem tapasztaltam, hogy hamar beszáradna vagy kifogyna.

tara95
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 22.

Soha nem volt semmilyen nődokis problémám, egészen mostanáig. Csíp, szúr, viszket, valami nem stimmel. Nem akartam orvoshoz menni, hiszen nem is olyan régen látott, viszont anyukámnak kb mindenre ezt a gélt ajánlotta. Nagyon drága, de akciósan megéri. Elhasználtam a doboz felét és mára már szinte alig észrevehető tünetek maradtak, a 99%a elmúlt. Remélem, hogy a végére érve teljesen meg fog szűnni. Az biztos, hogy ha akciósan látom, rögtön megrendelem, szerintem alap kellene hogy legyen egy női patikában :)

Pajzs

A lakkok állaga, amiket próbáltam, hígabb, még a krémeseké is folyósabb. Az ecsetet szeretem, a feje lekerekített, szépen teríti a festéket. Két réteg átlagban nekem kell a teljes fedéshez. Két-három napig hagyom fent, azután lemosom, ezalatt nem szokott lepattogzani, de általában alap- és fedőlakk kombóval viszem fel. Ezek nélkül van, hogy hamarabb sérül a lakk. A fényességük lakkonként változó.
All Fired Up: tűzpiros. Szerintem retró hangulatú. Fedőlakk ( nálam ez a Sally Hansen Big Shiny) kell hozzá, mert nem tartom elég fényesnek. Ennél előfordult már, hogy picit pattogzott a két-három nap alatt.
Wine Not: gyöngyházas borpiros. Nem csíkoz.
Red Zin: a színe csipkebogyólekvárra emlékeztet. Ez fényes.
Mauve Along: mályvás barna. Talán ez a legkrémesebb a Sally Hansen lakkjaim közül a Wine Not mellett. Egy rétegben is rendben van, kettőben teljesebb a színe.
Cherry, Cherry, Bang, Bang: közepesen sötét liláspiros. Ebből három réteg is kell, ha épp nem sikerül megfelelően terítenem a kettőt, mert ez a leghígabb a felsorolt színek közül.
Csomósodást, állagbeli változást nem tapasztaltam egyiknél sem, pedig megvannak már egy ideje.
A krémes lakkokat jobban preferálom, de ez egyéni szempont. Ettől függetlenül ki vagyok békülve ezekkel a lakkokkal.

szilvia.bano
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

Vékony szálú göndör, lelapulásra hajlamos hajam van. Több Syoss hajhabnál írták, hogy összetapasztja a hajat és a Pure Volume hajhabnál én is ezt tapasztaltam, méghozzá brutálisan, ennél viszont nem. Ez a hab nagyon jó tartást ad, hosszan tartó a hatása, nem tapaszt össze, ugyanakkor nem is nehezíti el a hajam, jól dúsit. Lényegesen jobb, mint a vegán és mindenmentes pure volume hajhab, annak ellenére, hogy ez a hab keratinos, ami állati eredetű összetevő. Eddig igazából talán ez a legjobb hajhabom a stylist ultime volumen növelő habja óta.

szilvia.bano

A Vékony szálú, göndör, lelapulásra hajlamos hajam van, így általában a volumen növelő hajhabokat keresem. Összességében nem volt rossz termék, volumen növelő hatása egész jó, bár erős tartást nem ad. Kategóriájában szerintem jó, ár-érték arányban korrekt termék, de vannak azért ennél jobb hajhabok is, amitől szépen összeugrik a hajam és tartósabb a hatása.

szilvia.bano

Nekem sajnos nem jött be. Vékony szálú, göndör hajam van, eddig az Elseve selymes olaj a krémben-t használtam, amit imádtam, de persze bevonták, sajnos. Ennek kellemes az illata, persze nem annyira finom, mint annak. Bár selymesít, mégis száraz maradt vele a hajam, nem hidratál, táplál igazán. El nem nehezítette a hajam, de nekem túl sűrű a textúrája. A selymes olaj a krémben híg volt, így nem nehezített el, mégis jól hidratált. Ez sajnos nem váltja ki azt.

Hecate
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 22.

A csomagolása szebb lett. Most 350 forint a Rossmannban. Kellemes ízű, kevésbé vagyok szomjas vele, jó leheletet ad. Kis mérete miatt mindenhová könnyen magához viheti az ember és nekem elég sokáig elég. Számomra ez a zsályás-kamillás jobban bejön, de klassz a mentolos verzió is, azt egy férfi rokonom használja. Évek óta vesszük mindkét verziót, de fúvókájával sosem volt gond és a kupak is mindig gyorsan, jól zár.

Tiziana
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 22.

Ajjaj, úgy kezdődött hogy fordítva tartottam az üveget, és mind a blúzomra ment kifújáskor.
Nagyon sok szépet, ígéretest írnak róla, jóó hosszan, Gucci-ék.
"Új műfaj született (aromatikus ásvány!) formabontó, és story egy üvegben,
régi emlékek újraélve oda és vissza kronologikusan, (nem hülyéskedek)
szerelem/ bánat" és (szerintem) egy kis pszihedelikus utazás,az időszámításunk szerinti hippy korszakba.
Nem folytatom...
Mester Parfümőr + Mester Designer,hol lehetne itt bibi? minden rendben lesz, gondoltam.
De nem lett,mert egyáltalán nem értem hogy mi a bánatot töltöttek ebbe a csodás üvegbe, hiába szagolom.
Bocsánat de muszáj leírnom,nekem ez egy szánalmas kotyvalék.
Láttam a trailert, és mondhatom a látottak és az illatélmény tökéletesen fedik egymást.
De senkit sem szeretnék eltántorítani, a lényeg úgyis a saját próba, és a saját élmény!
Ha választhatnék egy igazi kamillás mesterművet, SoOud Nur lenne az.