Legújabb vélemények

lazolkov
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2019. augusztus 22.

Igazi isteni eledel készült a Royal Crown boszorkánykonyhájában, fogyasztásával a halhatatlanságunk nem garantált, de egy királyi gourmand desszert lakoma igen.
Kezdjük az alapanyagok beszerzésével egy arab piacon, maroknyi éretten szaftos datolya, dinnye, gránátalma, szilva és zöldalma kerül a kosarunkba.
Egy csupor mézre és aromás puha vanília rudakra is szükségünk lesz.
Az alapanyagokból elkészült fejedelmi gyümölcssalátánkhoz, némi virágos aromák is szükségesek, toszkán írisz és néhány rózsaszirom elengedhetetlen, a mézet pedig egy csöppet karamellizáljuk.
Igazi isteni nektárt készítettünk, mely mézes, virágos, gyümölcsös aromákat áraszt, a tálaláshoz pedig oudos, tömjénnel átitatott tányérokat használjunk.
Mennyei illatos kísértés az édenkertből.

Inexa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

Problémás, kombinált bőrre ez messze a legjobb micellás víz! Legalább is nekem bevált. Csak ezt használom már lassan egy éve. Sokáig elég és a sminket maradéktalanul eltávolítja.

Inexa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2019. augusztus 22.

Jó kis termék.
Kimondottan a fogzománcom javításának reményében vettem meg és eddig nem csalódtam benne.
Érzékeny ínyre, fogakra bátran ajánlom. Hasonlóan pozitív hatása volt nálam a Lacalut repair-nek is de az oral b összetevői szebbnek tűnnek.

petszilva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 22.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 22.

Kisfiamnak használjuk már a második adaggal. Először tényleg fehéres réteget hagy, de az idővel eltűnik. Ami miatt nem veszem újra, az hogy nem pumpás. Ahogy nő, a pumpással jobban lehet egy kézzel kenni. Ehhez két kéz kell, mire a tenyerem összedörzsölöm, addigra jól elszaladt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.

Az elődje népszerűsége miatt rendeltem,de sajnos nekem nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Hidratáló, jól beszívódik, nem is irritált, de ezen kívül mást nem tett a bőrömmel. Ezt egy jó hidratáló krém is megugorja, csak kevesebbért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.

Nyugtatta a bőröm, főleg akkor használtam, amikor valami érzékennyé tette. Sajnos nekem maradt utánna egy kis zsíros réteg, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.

Az állaga és a fedése jó, nekem először kicsit világos, de teszek rá a márka fényvédőjéből és valahogy eltűnik, csökken a világossága ettől. Nem irritált és eléggé hidratáló, de a színe miatt csak 4 csillag.

Evelin123
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 18-24  |  2019. augusztus 21.

Eleinte fincsinek találtam ezt az erős ( nagyon erős) vanilia illatot, ami nagyoooon édes. Estére használtam, elég nehezen ivódik be, nem hidratál túl jól de azért nem is mondom,hogy semmit sem ér. Olcsó és hatalmas adag. Azonban engem ez a szag fullaszt. Iszonyatosan erős és akkor lehet,hogy csak rajtam de nagyon sokáig tart, nemhogy estére képtelenség elviselni, mindig képtelenség. De nappalra túl sűrű és nehezen ivódik be. 2 hét használat után feladtam. Én ezt nem bírom elviselni, de senkinek nem tudtam elajándékozni. Ha továbbra sem sikerül, ki fogom dobni. Nagyon nem szavazom le, mert ennyiért egy próbát megérhet, másoknak. Én egy ideig illatos testápolóra is nehezen tudok ránézni, szívem szerint ezek után teljesen illatmenteset használnék, annyira sok volt. :D Pedig pl. az Ureásnak tetszik a kis enyhe illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.

Az ára miatt rendeltem, de teljesen meglepett, mert egy jó fényvédő. Nem irritált, nem hagy ragacsos érzetet és szépen beszívódik. A bb krémmel együtt szoktam használni, alájuk csak aloe gélt teszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem. Eddig bármilyen kencére használtam, teljesen jól működött. Szépen eltüntette a fénylő zsíros bőröm. Inkább ecsettel viszem fel. Az ára is kedvező.