Legújabb vélemények

detti23
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 20.

Heti kétszer használom az esti arctisztítás után hidratálókrémként, tehát nem kimondottan pakolásként. Vékonyan viszem fel és hagyom, hogy beszívja a bőröm, nem mosok le semmit. Tartósan pihe-puha arcbőrt eredményez, remekül hidratál így télen. Nem érzem erősnek az illatát. Mivel csak keveset használok egyszerre, nagyon sokáig elég is lesz.

Lovaslany
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Zsíros  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 18-24  |  2021. január 20.

Nedves hajon, hajszárításhoz használom. Nem igazán veszem észre, hogy bármi különösebb hatása lenne.

NovakneViki
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. január 20.

Amennyire az előttem véleményezőnek nem tetszik, nekem annyira tetszik. Illata friss zöld növényes, mégis van benne valami amitől más, mint a sima Herba. Némi vadkenderes beütése szerintem ennek is van.

Lovaslany

Nagyon krémes, hidratáló termék. Leginkább egy közepes fedésű színezett ajakápolóhoz tudnám hasonlítani. Sajnos a színválaszték elég kicsi, így én nem találtam még nekem megfelelő színt.

bianka670
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 20.

A termékből szerencsére csak termékmintákat kértem a patikában, aminek nagyon örülök mert az én arcbőrömön ez a krém abszolút nem működött jól. Pattanás utáni hegek halványítására szerettem volna használtam, de pont hogy inkább még pattanásosabb lettem. LRP cicaplastja fényévekkel jobb, az nagyon bevált és hiába, hogy testesebb krém az utóbbi, mégsem ragacsos annyira mint a Cicabio. Nem fogom megvásárolni. :)

Lovaslany

Nem túl erős fedésű, inkább csak bőrtónus kiegyenlítő hatása van. (Bár mondjuk egy BB krémtől nem várnék többet.) Matt púderrel nagyon szép blurring hatást tudok vele elérni, felvitele egyszerű és hidratáló hatása van. Az illata számomra nem zavaró. A felvitele is könnyű, még szivacs sem kell hozzá.

Fehereszti
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 20.

Jó kis tusfürdő ez! Akcióban csaptam le rá, az első termék amit a márkától próbálok. Szép puha táplált lesz utána a bőröm, selymes, ritka ha fürdés után ilyen puha marad. Az illata olvasom hogy megosztó...és tényleg! Amikor először megéreztem nekem sem nagyon tetszett, picit tényleg szúrós illata van, nagyjából ilyen égetett fűszeres mézes valami jut róla eszembe. Kezdem megszokni, engem zavarni nem zavar, de nem ez a tipikusan jó illatú tusfürdő szerintem sem. El fogom mindenképp használni, a bőröm nagyon szereti, de újra az illata miatt nem venném meg, főleg nem teljes áron. Viszont a márkától mindenképp ki fogok más tusfürdőket is próbálni mert a hatása nagyon szuper!

annamaria01
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 20.

Egy csoda 😍 Szinte bababőrt varázsol. Nagyon jól lehet rá sminkelni. Szerintem természetes csillogást nyújt az arcnak. Eddigi legjobb primerem!

netti1990
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2021. január 20.

Nagyon szép csomagolás ☺
Isteni finom,szilvás-virágos illat ☺
Krémes állag ☺
Imádom!!!☺❤❤❤
Jól habzik,jól tisztít ☺
Nem szárítja a bőrömet ☺
Az illata sokáig megmarad a bőrön és a fürdőszobában ☺❤
Kár,hogy már nem lehet kapni ☹☹☹
5 csillagot érdemel ☺❤

Reddiamond
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 35-44  |  2021. január 20.

Ősszel vettem belőle 2 flakonnal. Két hete kezdtem el használni. Az illata tetszik. Alaposan tisztít. Nem szárítja a vékony szálú hajamat, így balzsamot nem kell használnom utána. Hozzáteszem, hogy kis törölközőben való száradás után, közvetlenül kifésülés előtt teszek a hajamra hajolajat ill vasalás előtt hővédő krémet. Nekem eddig tetszik.