Legújabb vélemények

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Nagyon krémes a textúrája, és a kis kefével a végébe tökéletesen bele lehet dolgozni a bőrbe. Tényleg nagyon természetes a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Nagyon szeretem ezt a púdert mert mattít de mégsem lesz zombi hatása :D, és színez is egy picit szóval extra fedést biztosít.

laracroft
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Eleinte valamiért nem szerettem, még fel is raktam ide, hogy eladom, de aztán szerencsére rajtam ragadt.
Én még nem múltam el 30, de most először nyert értelmet nálam a "tömörséget ad" kifejezés. Mert tényleg. Hidratál, kisimít, feltölt. Szemkörnyéken különösen látványos, csak kár, hogy nem bírja a szemem. Ha oda kenem, csipás macska lesz a végeredmény. Sőt, még ha kikerülöm is a szemkörnyék bőrét is tudok úgy forgolódni éjjel a párnámon, hogy jusson a szemembe is a jóból, aminek reggelre mindig megvan a böjtje.
Ennek ellenére én megadom neki az 5 csillagot, mert nekem krém sem kell fölé, nagyon szereti a bőröm, és tényleg mérföldeket ver az általam eddig próbált éjszakai arcápolókra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Ha fel akarom dobni valamivel a fekete tus vonalamat, akkor mindig ezt használom! Gyönyörű!!! *-* Extra tartós és nagyon látványos.

candus
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

1 szó: borzasztó! Kukacosodik, nem szívódik be, túl híg, kifolyik a csomagolásból... Nem is értem, miért nem néztem meg a véleményeket róla hamarabb a KM-en, akkor biztos nem vettem volna meg... Kuka!

laracroft

Az csupán a kisebbik hibája, hogy nem hamvasít. A nagyobb gond az, hogy tönkreteszi a hajat (az enyémet, legalábbis).
Mosás után nem frissebb, hanem fénytelen, matt, miközben zsíros - rosszabb állapotba kerül, mint mielőtt elindultam a fürdőszobába. Akármilyen balzsammal/pakolással próbálkoztam utána, az eredmény mindig ugyanaz volt: száraz végek, zsíros tő, kezelhetetlen szénaboglya. Olyannyira gubancolódott, hogy ha szárítás után mindössze az ujjaimat szerettem volna végigfuttatni a tincseim között lazán, még az is elakadt. Pedig sokféle pakolást próbáltam utána, de mindet lenullázta.
Ahogy a hajamat is. Most kezd helyrejönni, más termékek segítségével.
Tűzre vele!

szidi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 15.

A tökéletes tusom már megvan, most már csak normális tus vonalat kellene megtanulnom húzni.

laracroft

Nagyon jó illata van, de mint dezodor, sajnos egy nagy NULLA. Maga ez a finom dinnyés illat is elég hamar elillan, utána pedig szó szerint olyan, mintha semmivel nem lennék befújva. Így aztán nem sokat ér.

szidi

Még nyaralás előtt vettem. Fényvédő, szempillaspirál és ez a csoda. Mivel egyébként is barnább volt a bőröm, ezért nagyon passzolt. Az állaga és az illata valami csoda! 🤩

barbaraaa929
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Vízhiány  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Hát, nem voltam elájulva tőle. Már több mint egy éve vettem, de még mindig rengeteg van belőle, mert nem annyira szeretem.
Az illata mondjuk nagyon kellemes, és bőrpriblémákat sem okozott, de nagyon zsíros érzést kelt az arcbőrőn, nehéznek érzem. Egy nappali krémtől azt várnám, hogy könnyedebb legyen.
Azért el fogom használni, mert borzasztó aki azért tényleg nem mondható.