Legújabb vélemények

brbara
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Szuper! Nagyon bejött, csodás a hatása, kiváló az illata, de sajnos elég gyoran fogy :(

claudia.nyilas
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. április 15.

Lehet, hogy ez elhamarkodott vélemény lesz, de most úgy tűnik a Fresh beauty ajakápolója sokkal kedvezőbb arú ellenfélre talált. Aztán lehet pár nap múlva megszokja az ajkam és már nem érzem ennyire jónak. De még a mézes Loccitane ajakápolóját is lepipálja.

szidi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. április 15.

Nagyon rajta vagyok azon, hogy szeressem, de valamiért az összes TO-s termékem közül, ez az egyetlen aminek nem tudom megszokni az állagát. Próbálkozom, és jövök majd egy update-el.

brbara

Rettenetesen csíp, időről időre próbálok új esélyt adni neki, de kb 2 hónapnyi próbálgatás után is csíp.

Amargant
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Száraz  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit, de ez a termék hatalmas csalódás volt. Igényes külső, kissé olajos állag, kiadós mennyiség egy teljesen jellegtelen illattal találkozik :( Pedig nagyon vártam egy egzotikus-rózsás, fürdőket idéző aromát, de sajnos csalódtam, a bőrön szinte alig marad meg,és már zuhanyozás közben is elillan. Sajnálom, mert amúgy nem szárít, az olajos állag miatt kellemes érzés volt a bőrön, de többet sajnos nem nyújt.

Mandarindream
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. április 15.
Krémmániás  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54  |  2020. április 15.

Vásárlás mellé kaptam mintát. Elvileg epd, de még egy edt erősségét sem éri el. Ez igazából szerencse, mert olyan olcsós légfrissítő szaga van, amiből pont elég ennyi. Véleménynek is, próbának is. Egyedül azért adnék pénzt, nehogy még egyszer érezni kelljen ezt a szegénység bűzt.

Bettu
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Szeretem a Schauma samponokat. Jól habzik, jó az illata. Bár ugyanolyan gyakran kell hajat mosnom, de egyik sampon sem tolja ki.

Mancsip
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

Kellemes az illata, lágyabb, folyékonyabb állagú, megfelelően tisztít, nem okozott irritációt. Én ezután a szőlős- hialuronos arckrémet használom, jól működik együtt a kettő. Ár- érték arányban szerintem túl drága, jó a termék, de ez egy átlagos lemosó.

Mancsip

Csomagban rendeltem a termékcsalád arclemosójával és arckrémjével együtt, így kedvezményes volt. Kellemes illatú, nem okoz irritációt a kombinált bőrömön. Számomra nagy kevés benne a dörzsölő szemcse, így hatását tekintve alul marad a favorit Solanie magó- rizs aha arcradírtól. Mivel "túl" kíméletes ajánlom az érzékenyebb bőrűeknek. Én akár naponta 2x is használhatom akkor se okoz irritációt. A termék ár- érték arányban jó (most 1600 Ft körül volt az ára), de nem az én bőrtípusomnak megfelelő.

nyuszitaxi
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Tág pórusok  |  Korcsoport: 25-34  |  2020. április 15.

A bimatoprostos változatot sosem használtam, így összehasonlítani nem tudom a kettőt, de az FX5 formula nekem nagyon bevált. A pillásom ajánlotta használatát miután lekerültek a pillák, hogy a sajátom kicsit helyrerázódjon. Már pár hét után látszott az eredmény: dús, fényes, hosszú és egészséges. Ha szempillaspirált használok, akkor még szembetűnőbb a változás. A kiszerelés a leírás szerint 4 hónapig elegendő, szerintem megéri, ha kifogy biztosan rendelek még. :)