Legújabb vélemények

jane79
Krémmániás  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a terméket. Éjszakára szoktam használni, reggelre valóban hidratált a bőröm. Viszont nem fogom újravenni, mert alig várom, hogy elhasználjam, sajnos az illat megmarad a kezemen, hiába mosom meg másnap is egész nap érzem ezt a "fémes" illatot, ami nagyon erős és zavaró. Kicsit irritálja a bőröm és ragad. Kár mert sokat vártam tőle.

jane79

Ajándékba kaptam. Szeretem a Belea limitált kiadásait, így változatossá teszik a fürdés élményét. Frissítő gyümölcsös illata volt és az ára verhetetlen. Ajánlom ha még kapható.

jane79

Nappali krémmel vettem meg akciósan. Direkt a nyári időszakra vettem a gél állag miatt, gondoltam nem lesz nehéz a bőrnek. Nem is csalódtam, szívesen használtam el és nagyon sokáig elég volt. Ajánlani tudom csak.

jane79

Direkt a nyári időszakra vettem, hogy kicsit hűsítsen a gél állag. Nem is csalódtam. Hydratált , elégedett voltam a hatással. Éjszakai krémmel használtam. Ajánlom.

Babeszko
Újonc  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

Érzékeny bőröm van, meg egyenletlen, ezért is választottam ezt a krémet a kozmetikusom ajánlására. Nem vált be teljesen, mert nekem nem szívódik be rendesen 15-20 perc után is ragacsos az arcom tőle, pedig rendesen tisztítottam előtte. Sajnos így sok krém kárba ment mert le kellett törölnöm. Ami pozitív hogy így is puhított a bőrömön, és egyáltalán nem irritált. A hidratálási tulajdonsága szerintem kevés télre, csak nyáron elegendő.

Segna
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne)  |  Korcsoport: 18-24  |  2020. május 7.

Azt hiszem ő lesz az bár akkor valószínűleg megváltozott a csomagolása. 3 db-ot tartalmazott és bár láthatóan nekem nem hozott ki semmit annál inkább összehúzta és szinte láthatatlanra tüntette a pórusaimat. Agyagmaszk után használom. Viszont tuti én vagyok béna hozzá de elsőnek simán feltapasztottam és sehogy sem akart ott maradni így bevizeztem és úgy raktam fel újra így aratott sikert. Nagyon bejött és biztosan újravevős lesz!

danyadi77
Krémek Krémje  |  Bőrtípus:  Normál  |  Bőrprobléma: Bőröregedés  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

Pink Rose Satin (rúzs+cerka) készlet részeként a 74-es szín van meg. Nekem ez a szájszínű cerkám, már régóta kerestem ezt a színt egy másik márka fogyóban levő és nehezen beszerezhető cerkájának alternatívájaként. Újravevős lesz, bár nem olcsó mulatság.

Amacsek
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.
Újonc  |  Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44  |  2020. május 7.

Mindig próbálkozom a jázminnal és rájövök, hogy nekem túl sok. Ebben az illatban nem az! Jázmin, de friss, vidám, tartós.

jane79

Gondoltam teszek vele egy próbált. Nem kánikulában használtam úgyhogy az izzadásgátló hatásáról nem tudok beszámolni, bár végig friss illatom volt tőle.
Kicsit nehézkes volt a krémdezodor használata, nem tudtam sok e, amit felviszek vagy nem. Nekem nyomot hagyott a ruhán, bár lehet, hogy nem vártam eleget, hogy felszívódjon Engem nem győzött meg, nem fogom újravenni.

Segna

Pattanásos bőrömre vettem arctisztító gyanánt. Semmit sem csinált vele talán még rontott is rajta.Végül kínomban már csak zuhany alatt gyors radírozásra használtam, maszkként semmiképpen. Utólag véltem felfedezni némi pórustisztító hatását, de elenyésző. Ilyen árért nem is kell csodát várni.