Venita

Ár:   880 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbee77, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajfestékek

Körülbelül 20-30 árnyalatban kaphatóak. Nem tartalmaznak ammóniát és oxidálószert. 5-8 mosásig tartós. Legnépszerűbb árnyalata a 32-es rózsaszín.

Kiszerelés: 75 ml

milkup

2014. augusztus 16.

Én nagyon szerettem, többfélét is használtam belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Én nagyon szerettem, többfélét is használtam belőle :)

motoros_csaj

2014. április 16.

Huh jó termék az biztos. Amikor azt hiszem 15 éves voltam akkor raktam a hamvas szőke hajamba kéket. Hát olyan kék lett mint állat, olyan királykéknek mondanám. Utána hipp-hopp hajat mostam még vagy 4-szer és akkor egész tűrhető színe lett. :D Úgy emlékszem kb. 2 hónapig a hajamba volt. Szóval meg voltam elégedve! És a mai napig megvan, kb. emlékbe hogy ilyen is volt. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

sucette

2014. március 6.

Rózsaszínt és kéket használtam, jó kis cucc, a kéket higítottam, és abba mártottam a hajam végét pár másodpercre, és nagyon jó pasztellkék árnyalata lett. Nem emlékszem, mennyire volt tartós, ez olyan 3-4 éve lehetett, de a rózsaszín az nagyon az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

zdoreebaba

2013. augusztus 4.

Ó istenem!! Végre megtaláltalak!! Olyan rég nem láttalak!! Szép emlékek fűznek hozzád!!
A 33-as Pourpre Purple árnyalat volt meg és életemben egyszer használtam, de akkor egyszer nagyon sokan megdicsérték a frizumat, igaz csak 12 éves lehettem!! A szépség és a szörnyetegből Bell-re hasonlítottam egyesek szerint és ennek nagyon örültem. :) Volt vele egy kis problémám: például: megfogta a párnámat, valamint tűzvörös lett a fésűm... ezek mind felejthető problémák....
Egy tubussal elhasználtam... anyum egy kicsit besegített és közös erővel elpusztítottuk... azóta sem találkoztam vele!! :D
UI: Barna hajam van és tökéletesen megfogta, így ajánlom a sötétebb hajszínű leányzóknak, hölgyeknek is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

nyappyberii

2013. március 16.

Óóóó,de szerettem :) még 3-4 éve mindenféle színt kipróbáltam a hajamon a lilától kezdve a rózsaszínen át a kékig,mindent! Ez volt a kedvenc hajszínezőm,és hát..nem mondanám hogy 5-8 mosásig tartott,hanem sokkal tovább. Minden mosásnál más színüre kopott a hajam,amit külön imádtam :) ( főleg amikor a kék jobban kopott a hajvégeken ezáltal kék-zöld átmenetes lett a hajam).
Nagyon egyszerű volt kezelni,sokáig elég volt egy ilyen flakon,még talán van egy fél flakonnyi lilám(vagyis kékem) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

sopianae

2013. március 15.

Angelgirl, lehet hogy későn írok, de ha látod a lilát ne vedd meg, mert az már nem kék! :D Régebben kék volt, de azóta változtattak rajta valamit, és most már tényleg lila. Viszont van kék színben is, az ugyanolyan kék mint a lila volt. (Remélem érthető vagyok.:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

ritariot

2013. március 2.

feketével színeztem egykét tincset az eredeti sötétszőke hajamban... nem kaptam csak egy sötétkék árnyalatot és iszonyat csúnyán kopott és lassan! de világosabb szín biztos nem ennyire macerás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Angelgirl

2012. november 15.

Én használtam már a 32-es rózsaszínt szőkített hajra is, meg a természetes barna hajamra is. A szőkén nagyon jól tartott, bár ha kopott elég csúnya volt. Barnába 2-3 hajmosás után kijött, de már nem festem a hajam, ezért nem akartam kiszőkíttetni, viszont maradt meg a színezőből, így felhasználtam.
Használtam még a 41-es színt is (link), ami ugye a képen is ilyen sötét lilás, padlizsán színű. Na nekem a szőke hajamon királykék lett :D Nem viccelek :D Kicsit megijedtem, de mivel mindenkinek tetszett, imádtam :D Mondjuk nem az egész hajam volt olyan, hanem fültől-fülig le volt választva, és az alsó rész volt a szőke (rózsaszín, kék), felül meg barna. Sajnos már nem látok sehol, pedig a kéket (lilát?) újra megvenném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

sopianae

2012. november 12.

Már évek óta ezzel színezem a hajam, nagyon sok árnyalatát kipróbáltam. A rózsaszín és a lila hamar kikopik, a piros és a kék nagyon nehezen, csak szőkítéssel lehet tőlük megszabadulni. Elég intenzívek a színei. Ha gyorsan után akarom festeni akkor (mivel hab állagú) csak belerakom vízbe, elkeverem, belelógatom a hajam, és kész. :D Először persze érdemes szárazon vagy félszárazon rátenni a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

vivuss87

2012. július 29.

nekem is pink van, ami a szőke hajamban tényleg pink. tökéletes arra, ha az ember rövid ideig akar magából bohócot csinálni:):) hamar kikopik, és a hajat sem roncsolja. Igaz a szőke hajnál nem árt óvatosnak lenni, nem mindig hamar, az a hamar. voltam én már ettől pinki majdnem egy hónapig:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.