Verona

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   Eurós boltok, fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Henna-krémfesték szemöldökhöz és szempillához.

Franciacsaj

2019. március 14.

Szemöldökre használom kizárólag. Gondolkodtam rajta, hogy a barnát és a feketét összekeverem, hogy elég sötét legyen, de szerencsére csak a barnát vásároltam és tökéletes a színe. Könnyű felvinni, hamar befogja a szemöldököt és olcsó. Első alkalom után megszerettem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Meja

2019. január 27.

Én csak a szemöldökömre használom. Szempillámra is probáltam, de ott semmilyen változást nem vettem észre, nem fogta meg. Mondjuk én nem is mertem olyan sokáig rajta hagyni, ahogy itt a többiek is irták, akkor valószinü ezért. De végülis ez nem is olyan nagy baj, mert én a szemöldökömre vettem célzottan, és ott be is vált. Pár percig hagyom rajta, mert nem szeretnék nagyon természetellenes hatást elérni, igy ugy egy hétig láthato az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

TheNancy07

2018. december 14.

A kozmetikusnál drágálltam az 1000 Forint/alkalmat, így hát gondoltam csak nem lehet olyan nehéz otthon befesteni a pilláim. Kb. fél áron lehet beszerezni kínai boltokban. Pofon egyszerű kikeverni, és a felvitelével sincs gondom. 1 óráig szoktam a pilláimon hagyni, utána meleg vizes vattával szoktam lemosni. Tartóssága nagyon jó, nekem 1-másfél hónapig is bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Bonzee

2018. július 15.

Rajtam egy festés 2-4 hétig tart, attól függően, hogy mennyire ér napsütés, illetve hogy milyen gyakran jutok el szoliba.
Szemöldökre a sötétbarnát használom, legtöbbször alá- és körbekrémezve, hogy a bőrömet minél kevésbé fogja meg, és ezáltal a szín természetes hatású maradjon. Kb 8 percig hagyom rajta a festéket.
Szempillára a feketét, ezt időnként akár 30-40 percig is rajta hagyom. Ez így, heti egy szoli és az esti micellázás mellett, átlagosan 3 hét alatt kopik le. Nekem nem vörösödik az árnyalat, teljesen normálisan teszi a dolgát és fokozatosan halványodik.
Az, hogy kinek mennyire intenzív a színhatás, szerintem rengeteg dologtól függ: bőrtípustól, arctisztítási rutintól, hajszíntől. Az én sötétes-középbarna hajamhoz ez a fenti megoldás jól bevált, már lassan öt éve így csinálom ezzel a festékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

MoncsiT

2018. július 9.

Nagyon szépen meg lehet festeni a szemöldököt, viszont nem tudom mennyire tartós, mert nekem a fekete van meg, ami 1-2 napon belül vörössé változik a szemöldökömön. Befesti a bőrömet is, ami tök jó lenne, de tényleg használhatatlan a vörösödés miatt.. Próbáltam pedig többször, próbáltam kevesebb és több ideig is fenthagyni, de ugyanúgy csak 1 napig volt szép és fekete szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

ramonanagy0669

2018. május 4.

Én 580 Ft-ért vettem egyet.
Egyik barátnőm ajánlotta, és egyszerűen nem értem, hogy eddig életem során miért nem hallottam a szemöldök festésről!? O.o
Annyi negatívum talán, hogy a színskála lehetne bővebb, mert kettő dobozt vettem egy feketét és egy barnát, mert féltem, hogy a barna vöröses árnyalatú lesz, így összekeverem a kettőt, és szép sötétbarnás, nem annyira feketés színt kaptam.
Aztán, nagyon szépen befedi a szemöldök szőr szálakat, na és persze a bőrt, leginkább ez az az ok amiért megvettem, mert már kicsit untam a mindennapos szemöldök rajzolgatást :D
Nekem a bőrön kb 3 napig látszik, a szőr szálakon pedig egy hétig (rendszeres arcmosás mellett).
Inkább rászánok egy héten egy nap 30 percet az életemből, és akkor egy hétig fasza a szemöldököm! :D
Nekem ez a termék maga a megváltás! :D

Update: Kib*****túl allergiás vagyok rá! :D ez nagy cink, tudom. Kipróbáltam utána az allergiásoknak valót is, attól is úgy an úgy kipirosodott, és begyulladt a szemöldököm,Ja és 2-szer akkora lett. Gyors doki, gyors szteroid krém, 3 nap után elmúlt. Elvileg az oxi a bűnös, de azóta nem is próbálkoztam, a doki mondjuk úgy megtiltotta, miután 3-szorra mentem hozzá szemöldök problémával 😂😳 figyelmeztetése csupán annyi volt: Többet ne próbálkozzon tartós szemöldök festékkel, mert csak egyre súlyosabb lesz az allergiás tünet, és egyre erősebb szteroidos krémre lesz szükség, ami nem éppen jó. Ja és nyoma is maradhat az arcomon ennek az egésznek.
Na ez volt az a pillanat amikor 2017.július 16-án abbahagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Én 580 Ft-ért vettem egyet.
Nekem ez a termék maga a megváltás! :D

Na ez volt az a pillanat amikor 2017.július 16-án abbahagytam.

Lettike77

2018. január 14.

Már évek óta használom ezt a terméket. Ár-érték arányban a legjobb, sőt használtam már drágább festéket is, de ez ezerszer jobb!! Könnyű a használta, én 40 percet szoktam fent hagyni, mert szeretem ha sötétebb, karakteresebb. Mind a két színt használtam már, egyformán tartós mind a kettő. Van, hogy keverem a két színt, azzal is nagyon szép eredményt lehet elérni. Egy dobozka kb másfél-két hónapig elég, így nagyon gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Kitsyuss

2017. november 11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

jbbogi

2017. november 11.

Imádom. Ezzel festem a saját és a mamám szemöldökét is. Nagyon jól kikeverhető, felvihető és lassan kopik.
Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Újravevős.

kalmaniki

2017. november 11.

Egy kínai boltban vásároltam meg barna színben, kicsit félve, mert eddig még nem próbáltam ilyesmit. Már 1. használat után beleszerettem ebbe a termékbe. Nagyon egyszerű a használata, befogja a bőrt is nem csak a szemöldökszőrt. Most nagyon elégedett vagyok a szemöldökömmel, dús, nem hiányos, az íve is jó, de olyan szép intenzív színt ad neki ez a festék, hogy imádom. Minden vasárnap szoktam használni, az 1 hetet nagyjából kibírja a festés. Mindenképpen újraveszem még sokszor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.